Diskuse: Elektrický mlýnek na mák

Řadit:
33
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 18.11.2015 21:36

achjo mám kuchyňský robot starý 27 let, jehož příslušenství je i úžasný elektrický litinový mlýnek na mák. Bojím se dne,kdy robot vypoví službu, mák mletý ve strojku na kávu je jen slabá náhražka a kupovaný mletý mák je žluklý hnus. Doufám, že robot vyrobený za komančů mě přežije ;-) . Pak mám jěště ruční litinový mlýnek po babičce (asi 60 let starý, ale funkční :-( ), no a o tom to je

monika | 14.11.2015 13:49

TO drobco: Podařiilo se rozběhnout výrobu mlýnku?

Miroslav | 12.10.2015 11:35

Elektrický mlýnek na kávu - tříštivý( v prostoru pro kávu jsou vysokou rychlostí rotující nože). Mák nasypu do nádobky , přidám trochu cukru krystalu a spustím. Umele skvěle bez práce. Tříštivých mlýnků je velký výběr. clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 11.9.2015 07:12

Před měsícem jsem si koupila mlýnek na kávu BOSCH MKM 6003 za 370 kč.Koupila jsem ho pouze na mák a jsem spokojená.Za tu cenu je dobrý.

alena | 10.9.2015 13:41

Dnes jsem se dozvěděla od povolaného člověka, že el. mlýnek na mák nikdo nevyrábí z toho důvodu, že mák se mele pouze v Česku a Slovensku. V jiných zemích se z máku nevaří, ani se nepěstuje mák pro kuchyňské užití. Vyrábět mlýnek pouze pro tak 2 malé země se nevyplatí.

Lucka | 30.9.2014 22:01

TO marek: díky za tip, moc mi pomohl <:-)

Mady | 30.7.2014 14:34

Jednoúčelový, elektrický mlýnek na mák, se nedá sehnat, jelikož se v evropské unii nesmí prodávat, páč podle těch velmi inteligentních lidí v Bruselu, každý kdo si chce namlýt mák, tak je potencionální výrobce opia. Takže kvuli tomu se neprodávají a dají se sehnat pouze strojky „víceúčelové“ nebo jako příslušenství k robotu. Konkrétně ten mlýnek na obilí a olejná semena od Bosche k robotu MUM4 máme a slouží nám už přes dva roky.

marek | 3.6.2014 15:14

vyzkoušeno CONCEPT KM5110, během par sekund namele, jak mak, tak len i konopne semínku. Je to malý el. mlýnek ale není problém namlete hned odsypat a nasypat dalši várku :). a za 699.

tuzka | 7.3.2014 17:39

TO lontra: prosim jaky presne typ a zancka? dik.

drobco | 11.12.2013 16:41

Presne to je aj nás na Slovensku. Elektrický mlynček na mak nie je dostať. Kupovaný mletý mak už obsahuje rôzne chemické prímesi takže ho nekupujem.Som rozhodnutý poriešiť jeho výrobu a distribuovať ho aj do Čiech. Verím že sa budúci rok podarí rozbehnúť výrobu. Najlepší bol ten od Ety čo bol súčasťou robota v 80 tych rokoch. Keby mi niekto chcel pomôcť z jeho distribúciou a má kontakty na Veľkoobchod elektro budem len rád. :)
drobco@centrum.sk

Kasandra | 20.11.2013 17:37

Tak dneska mi doručili elektrický mlýnek na mák od firmy DATART.CZ a opravdu mele mák!!! No tomu sem fakt nemohla uvěřit, ale mám ho již odzkoušený. Přikládám jeho obrázek. Mele dobře a hodně na jemno. Konečně... Stojí 844,-Kč i s dovozem. Jmenuje se stolní mixer CONCEPT-3330 - skládá se z malého mixéru s nástavci a jeden nástavec - ten malý - je na oříšky a mák. Vyzkoušejte taky a dáte mi zapravdu. :-)

Hana | 18.9.2013 20:11

TO zdeneks: opravdu???? Vyzkouší m´ a napíšu.

Anonym | 19.7.2013 13:58

TO jaroslavín: Dobrý den, našla jsem vaši reakci na diskusi ohledně elektrických mlýnků na mák. Patrně jsme měli doma stejný „robot“ se 2 násypkami - na mák a na kávu. Mlel skvěle - ale byl to „Robot“ - dnes by se mi do kuchyně ani nevšel. Já prostě nechápu, že něco tak jednoduchého jako spolehlivý, jednoduchý mlýnek na mák není žádná firma schopna vyrobit. Už jsem psala do Ety, do Phlipisu - bez odezvy.
Kdybyste něco našli - dejte mi prosím vědět:-). Díky Dita M

mejtska.d@volny.cz

OVĚŘENÉ PŘIVÝDĚLKY | 2.7.2013 11:32

Ahoj, na webu http://www.overeneprivydelky6.webnode.cz nabízím různé české přivýdělky z domu přes počítač, které jsem si sama ověřila a z každého už mi došla minimálně jedna výplata. Nabízím různé výdělky - POUKAZY NA NÁKUP ZDARMA, KLIKAČKY, EMAILOVKY, VYPLNOVÁNÍ PLACENÝCH DOTAZNÍKŮ OD 65 KČ/KS, TESTOVÁNÍ VÝROBKŮ...Navíc jsou tam i různé spotřebitelské kluby, kde za sbírání bodů můžete získat dárky nebo různé odměny. Uvádím i důkazy výplat a vlastní zkušenosti a rady. Všechny přivýdělky jsou v češtině a registrace jsou zcela ZDARMA. Na naší stránce si přivýdělek každý 100% najde!

Janule | 2.7.2013 10:30

TO Lucka: ten je moc fajn. My máme litinový, který je neskutečně odolný :D Konkrétně tento http://www.litinove-nadobi.cz/doplnky/

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění