Diskuse: grilování

Řadit:
40
Kamarádka nemá fotografii.

TO Lenana: Super, a jaký máte nebo alespoň podle čeho vybírat? Díky

Lenana Poslat vzkaz | 28.3.2017 22:54

My máme elektrický a nesmírně si ho pochvalujeme ;)

Chtěla bych pořidit elektrický gril, máte někdo?

TO kamila.336@email.cz: Tak to je super. :) to mam radost, ze to melo i uspech. na grilovacku ej to nejlepsi :)

TO michaelanavrc@post.cz: dekuji moc nakonec jsem ho objednala z internetu na jednu oslavu narozek byla grilovacka a tak se to hodilo. moc dobre, dekuji za doporuceni, podivam se pak v kaufu i kolik stoji a koupim ho

TO kamila.336@email.cz: nemusite se koukat je k dostani v kauflandu :)ale myslim ze z internetu se da objednat taky

TO michaelanavrc@post.cz: to mate pravdu, dekuji za doporuceni podivam se na internet kde se to da koupit to pivko

TO kamila.336@email.cz: ja jsem slysela ze dobry nealkoholicky pivo se jmenuje vejr. to jo hlavne v tech vedrech to je neuveritelny doma se neda vydrzet a tak mam taky rada v lednicce neco takoveho co osvezi a probudi cloveka

AHoj holky a mate vyzkousene nejake dobre neallko pivo? To se ke grilovani hodi vzdy a hlavne je dobre kdyz je vzdy neco na osvezeni v lednicce :-))

Tak uz jsme se dockali a poridili jsem si svůj vysneny planovy gril znacky Weber Spirit. Muzu vam rici ze se nam krasne vyjima na terase a mnoho znamych uz nam jej chvalilo

Petra | 26.4.2015 12:48

Miluji na grilu ryby, delame je ale tak aby to vždy bylo zdrave, par receptu jsem nasla na netu na ejdne dobře strance, kde ty grily i prodavaji.:)

Lauris | 9.4.2015 18:44

Koooonecne uz mame hezke počasí, gril vytahnuty , opraseny a tesim se na zitrejsi grilovani.:) Jak jste na tom zensky vy? Co nejradeji a nijcasteji na gril hazite?:) a jake jsou vase osvedcene grily? :)

Alenka | 25.3.2015 08:43

TO Nela: Dobře jsou elektricke grily, ty jsou vetsinou malinke a skladne, na ty bych se asi zamerila a uvidis.:)

Nela | 15.3.2015 11:16

Holky, prosim vas o radu, hledam nejaky dobry osvedceny gril co by se nam vesel na balkon a nejako neobtezoval sousedy? Mate s timto nedostatkem mista někdo zkusenosti a tez radi jako ja grilujete? :)

Mak | 2.3.2015 18:50

TO **Helena: No na maso mame koupeny hlinikove taci, stava ti nikam neutece a to maso je pak vice stavnatejsi, ale na zeleninu bud na spizu a nebo normalne na mrizce, te staci malo.:)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění