Diskuse: Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)

1 2 3 4 .. 142 .. 283 .. 424 .. 565 Další »

Řadit:
8462
Kamarádka nemá fotografii.
ClenbuterolCZ | 3.6.2014 15:21

Zdravím. Nabízím clenbuterol výborné kvality, více druhů za bezkonkurenční ceny začínajících již na 600kč. Peníze dopředu NEVYBÍRÁM! Pokud mám zboží skladem desílám nejpozději den od objednání. Pro více info mě neváhejte kontaktovat na: clenbuterolcz@gmail.com (férové jednání je samožřejmostí)

Bulík | 1.5.2014 21:22

Nehubnu sice od ledna, ale už dva měsíce piju TRF čaj a zatím jsem shodila 2,5 kila. Tak držte palce, ať do léta stihnu ještě aspoň další dvě :D

Junebirth | 31.3.2014 21:15

Taky jsem v lednu začala :-) Po vánocích bylo potřeba, no :D Obethin jsem si vzala na pomoc a po dvou a půl měsících jsem shodila 10 kilo :)

Doris | 31.3.2014 20:06

Hubnu od ledna 2014 s přípravkem Obethin, který mi doporučila kamarádka. Zatím 8 kg dole a jsem velmi spokojená. :) Neměla jsem ani hlad nebo chutě na sladké a nezdravé, což byl vždycky můj malý hřích... :)

Peta29 Poslat vzkaz | 8.4.2013 22:40

Ahojky. Najde se tu dobrá duše, která by hubla semnou? Zhubla jsem už 23 kilo a musím ještě dost shodit. Hledám aspoň človíčka na dopisování kvůli podpoře, radám atak. Ve dvou se to lépe táhne. Pokud někdo chce napiš mi na Petra2929@email.cz a půjdeme do toho spolu ;-)

Pijete rádi kávu, čokoládu, či čaj?? Na trhu se vyskytla nová značka: Organogold, kterou seženete pouze na internetu. Obsahuje čínskou houbu Reishi (houba nesmrtelnosti), která má desítky pozitivních účinků. Většina káv dehydratuje organismus a má mnoho dalších neblahých účinků. Přidáním této houby se negativní účinky ruší a převažují jen ty pozitivní. Tím pádem se nemusíte zbavovat návyku pít kávu a ještě můžete zlepšit své zdraví.

Některé účinky kávy: • antialergenní účinek
• snižuje negativní účinek kofeinu a uvolňuje svaly
• snižuje hladinu cholesterolu
• antivirální účinek
• podporuje metabolismus
• pomáhá snižovat tělesnou váhu
• zabraňuje tvorbě bronchitídy
• zlepšuje hemodynamiku (tok krve) v koronálních žilách
• antitusívně (zmírňuje kašel) – uvolňuje hleny
• chráni játra před jedy
• antibakteriální účinky
• snižuje krevní tlak
• má neutrální PH mezi 7,2 – 7,5
• obsahuje pouze 9 mg kofeinu (klasická káva 135 mg!!)
• účinná v boji s nádorovými onemocněními
• podporuje detoxikaci organismu
• pomáhá při vyrovnávání krevního tlaku
• vhodná při léčbě průduškového astmatu
• tlumí bolesti
• příznivě působí na regeneraci organismu po chemoterapii
• pomáhá při alergiích
• pozitivní vliv na plodnost a potenci
• potlačení projevů stárnutí
• pomáhá při poruchách spánku

Stránky: http://www.pijeme-kavu.organogold.com/r/CZ/CZ/

-v případě že by se Vám nějaký produkt líbil, chtěli jste vědět více,v horní části je email, na který pište..Kafe je malinko sice dražší,ale když si vezmete, že v obchodě koupíte kávu za 200 Kč a ještě je škodlivé, tak není nad čím uvažovat..já s ním mám velmi dobrou zkušenost..:) Můj známí s ní právě hubne a kila jdou krásně dolů!!

Katerinakity@seznam. | 27.2.2012 20:11

TO milkaa: Ahoj Katka36 platí ještě ta nabídka!! ;-)

TO Veronika: Ahoj Veroniko, posilováním rozhodně ne a jen kolo také není samospasitelné. Spíš by si měla upravit stravu, ta je základem zdravého hubnutí v 75% ... Já měla taky dlouho nadváhu, zkoušela různé diety, ale nakonec mi nejvíc pomohlo začít jíst skutečně pravidelně a po menších porcích. Naučila jsem se to díky krabičkové dietě I feel well, se kterou jsem začínala zhruba před rokem. Funguje to tak, že Ti každý den ráno dovezou až domů jídlo na celý den rozdělené do krabiček, tak jak ho máš jíst. Za měsíc jsem tak zhubla 7 kg.

Romana | 14.8.2011 21:17

Nabízím velice účinné tabletky na hubnutí názvem Slimex,obsahují účinou látku sibutramin.Tyto tabketky jsou již ozkoušené řadou zákaznic které si je nemohou vynachválit,mám je vyzkoušené i osobně a opravdu skvělé.Pokud by jste rády zhubli i vy neváhejte a vyzkoušejte a přesvědčete se sami jak snadné to je.Více informací na mejlu sibutramin15@seznam.cz

Veronika | 13.8.2011 13:21

Dobrý den, od malička hodně jím a vůbec se nehýbu, teď je mi 22 let a mám tělo samý tuk. Mám začít hubnout např. jízdou na kole nebo ty tuky půjdou dolů spíš posilováním. Děkuju

Anonym | 27.7.2011 09:40

Mohu doporučit receptíky http://www.jakzhubnu.cz/fyzicke-zdravi/recepty/, případně i poradce paní Pecánkovou. A hlavně nehubne se tam s produkty. HURÁ, konečně rozumné hubnutí. Jsem moc a moc spokojená :-) :-) :-) .

Patina Poslat vzkaz | 22.7.2011 16:47

Ahoj holky, mám problém se jídlem a už nevím jak si pomoct, tak jsem doufala že vy tady by jste mně mohli pochopit a poradit mi. Během pracovního týdne jím poctivě zdravě a pravidelně, ale jakmile přijde víkend dostanu strašnou chuť na sladké a jsem schopná sníst všechno co mi přijde pod ruku. Zmizí ve mně celá vanička zmrzliny, k tomu balíček sušenek a někdy to pokračuje dál :-( Pak jsem strašně přecpaná, takže zbytek dne už nic nejím :-( Co mám dělat, aby se toto už nestávalo? Miluju čokoládu a nechci se jí uplně vzdát, ale jakmile si vezmu malej kousek, tak jedu dál.. :-(

Květa | 12.7.2011 17:08

Ahoj všem, hubnu už rok. Zhubla jsem 15 kg.
Pomocníkem mi byla poradkyně. Poradila jak upravit jídelníček, jakým potravinám se vyhýbat atd.
I fajn recepty jsem dostala na vaření ....když budete chtít, tak se podívejte sem http://www.zdrave-hubnuti.org/ snad budete spokojené jako já. :-)

milkaa Poslat vzkaz | 17.4.2011 14:03

Je tu někdo na hubnutí?

milkaa Poslat vzkaz | 5.4.2011 12:35

chcete někdo se mnou hubnout?Psát si, co jsme snědly,jak se hýbaly.....?

vlcimakk@seznam.cz

1 2 3 4 .. 142 .. 283 .. 424 .. 565 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění