Diskuse: TUPPERWARE

1 2 3 4 .. 7 .. 10 .. 13 Další »

Řadit:
181
Kamarádka nemá fotografii.
Paaartiik | 23.5.2016 06:05

pripojim se take do diskuze, i kdyz jsem chlap a taky mam nejakou zkusenosti s dozami firmy tupperware.. jsou kvalitni, opravdu, sice jsou ponekud drazsi, ale opravdu to tomu odpovida.. co ale tet oznacce musim vystknout je, ze u nekterych vyrobku uvadeji, ze se muzou davat do mycky.. osobne vam vsem doporucuji je do mycky nedavat.. dozy sice v mycce vydrzi, ale po cca 2 letech natahnou z mycky takovou tu typickou „dozouv“ pachut a jakmile v tom uschovate jidle, logicky natahne tuto pachut taky a jidlo pak nechutna tak, jak by melo, opravdu to neni vymysl.. to same kdyz uschovavate teple jidlo.. doporucuji ho nejdrive nechat vychladnout a teprve potom ho dat do dozicek, jelikoz si to teplo opet natahne do jidla tu pachut.. mozna si budete rikat, proc vam tady do toho keca chlap, kdyz tomu vlastne vubec nerozumi? jsem jako jeden z mala muzu, ktery se v kuchyni pohybuje pravidelne a domaci prace mu nejsou cizi.. takze pokud si budete vyrobky tupperware kupovat, doporucuji, to ano, ale pouzivejte je tak, jak se maji a mycce na nadobi se radsi vyvarujte.. osobni zkusenost :-)

maja | 22.7.2014 12:37

Zdenko, tak pokud byste potřebovala poradit, klidně se ozvěte, meil je mm.vcelka@seznam.cz :-)

Zdenka | 12.7.2014 19:24

Tak sem už asi nikdo nechodí,jsou tu jen staré příspěvky. :'(

Zravím všechny milovnice Tupperware.Hledala jsem nové recepty a narazila jsem na tuto stránku,která mě zaujala.
Mám nádobí od Tupka již od roku 1997 a jsem s ním velice spokojená.
Ted jsem se jako důchodkyně stala poradkyní a doplnila o nové nádobí.
Je to super,vše je rychle hotové a nádobí krásně vypadá.Ale stále hledám nové recepty abych si usnadnila práci a jídlo bylo dobré.
Nevím kde tady hledt recepty ,poradíte mě někdo díky. :-)

Zdravím vás dámy,

narazila jsem náhodou na tuto diskuzi a ráda bych vám nabídla své služby jakožto čerstvá poradkyně Tupperware. Kdo by měl zájem o party či výrobky v okolí Českých Budějovic, Vodňan a Písku, jsem ráda k dispozici :-) V případě zájmu se ozvěte na AndreaVitovcova@seznam.cz

Emmik | 24.2.2014 14:00

Ahoj :) prodávám úplně novou, nikdy nepoužitou královskou formu Tupperware v červené barvě. Původní cena : 1070 Kč, prodám za 849 Kč :)
V případě zájmu pište na prejdova-martina@seznam.cz

V katalogu strana 24 : http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/CzechSlovakia/CZ/2013/CATALOGUE/CATALOGUEAW2013CZE/

Anonym | 15.2.2014 10:48

TO Raada: Dobrý den, náhodou narazila na tuto diskuzi, koupila jsem si Amaroun od Tupka a prosila bych Vás také o recepty. Děkuji
Eliska Zýková
eliska.zykova@seznam.cz

Anonym | 27.1.2014 20:20

TO GOTIKA: Dobrý den, sháním tajfun za velmi dobrou cenu. Dokonce už existuje ještě větší s názvem Super šéf. Nabidnete
tomkova.jajka@seznam.cz
Jsem z Brna, dekuji

Anonym | 23.1.2014 17:30

Ahoj Simono,chtěla jsem se zeptat jestli stále objednáváš zboží z ciziny? jestli ano prosím napiš mi děkuji Lucie Horáková, Berunka198018@seznam.cz :-)

Iva | 8.11.2013 23:05

TO V.Indruchová: Tak to jste si tam musela přenést červy z původních obalů. Ještě se mi nestalo, abych měla v těchto dozách moly.

Anonym | 4.11.2013 18:33

Ahoj pokud má někdo zájem o výrobky Tupperware a je z okolí Třebíče ráda ukážu a nabídnu o co budete mít zájem jsem poradkyní ráda i zrekrutuji kteroukoliv z vás a dostanete krásné výrobky jako dárek a ještě si přivyděláte.Hezký den Jana :-\ zeletavajana@seznam.cz

V.Indruchová | 9.10.2013 20:35

Dostala jsem dozy Tupperware na uchování například oříšků, vloček. Dostala jsem je protože mne trápili potravinoví moli a ať jsem dělala co jsem dělala... Bylo mi řečeno, že dozičky byly poměrně drahé. Dnes to byl šok. Ve všech průhledných dozách ze žlutým víčkem jsem měla pohromu molu :(
Drahé a na okrasu dobré?

Hana | 2.8.2013 13:37

TO J: Díky.

pav | 7.7.2013 08:52

TO Tatu:

A kolik ji je. Teď už se jim narodila dokonce paterčata. Holt „dezinfekce“ v určitém směru může být i prospěšná.

Anonym | 15.6.2013 18:18

ultra pro lasagne, skúste zistiť cenu, u nás ide po 140 e. Vďaka Joja

joja.streerova@gmail.com

1 2 3 4 .. 7 .. 10 .. 13 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění