Diskuse: Hubnutí společně - Brno

Řadit:
16
Kamarádka nemá fotografii.

TO sona.koutna8@seznam.cz: Cau :) Hele, ten Body express - parádní cvičení :) Hele, trvá 20 minut, jako fakt...a chodí se na něj jen jedou týdně a co hlavně - pomáhá! :)

Holky, je tu někdo, kdo navštěvu nebo uvažuje o návštěvě cvičení v M-Paláci? Jmenuje se to Body express clamp Děkuji :-*

Alča | 17.2.2015 10:08

TO Barbora: To jseš dobrá že jsi to zvládla. Také se odhodlávám jít k nutriční poradkyni, tak snad najdu odvahu a pustim se do toho a snad i s nějakým výsledkem po čase :)

Barbora | 6.2.2015 16:11

Zkuste Pavlu Gazdíkovou v IBC :-) S ní mám super zkušenost :-) Jinak mi hubnutí předtím vůbec nešlo, fakt jsem potřebovala odbornou pomoc.

katcheebo | 13.5.2014 13:57

Ahoj,
hledám nějakého dobrého poradce v Brně, máte tip? Hlavně aby to nebyl Herbalife. Díky za tipy, K.

IFF | 30.1.2014 21:19

Ahojky, vím, že to tu asi nepatří, ale myslím, že to může pomoct mnoha ženám i mužům. Měla jsem konzultaci s výživovým poradcem, kde jsem se dozvěděla parádní informace, jak pracovat se svou váhou a dostala jsem možnost zprostředkovat tyto informace i ostatním ZCELA ZDARMA - jinak to stojí 250kč.
Opravdu mi velmi pomohl a otevřel mi oči. Více info na emailu: Dankovaivana@email.cz
Neváhejte využít tuto jedinečnou konzultaci z pohodní domova, kdy Vám výžovový poradce zavolá sám!!! :-) :-P :-)

Chikittka | 30.1.2014 12:58

Ahojky ;-) Hledám nějakou dobrou duši z Brna, která je na tom obdobně jak já a potřebuje parťáka na hubnutí, hlavně cvičení... :-) Jsem pořádná bacule a chci s tím něco dělat. Podpořme se navzájem.

Kdo by měl zájem, ozvěte se na meil : veronika.nec@gmail.com

Alicka | 6.10.2013 19:28

TO Petra: Cambridge diet držela moje kámoška před půl rokem. Chodila v Brně k poradkyni pí Hrbotické. Zhubla 14 kg za necelé 3 měsíce. Doteď nic nepřibrala. Tak jsem se konečně rozhoupala a dnes začínám. U poradkyně jsem si vyzvedla dávku na první týden. Jsem hodně motivovaná. Držte mi palečky. Dám vědět, jak pokračuji. Už se těším, jak si pod stromeček naložím oblečení o 3 velikosti menší... :-D <3

Petra | 22.5.2013 13:25

TO Olina: Tyjo, co to je? to neznám a z Brna jsem. Ty do toho deš? Jak to probíhá?

iva | 21.5.2013 14:37

Ahojky, co se týče hubnutí, mám dobré zkušenosti s Cambridge diet. Jsou to koktejly, polévky, ovesné kaše a tyčinky. Při dietě se žádné další jídlo nejí. Celou dobu diety jsem měla celkem žízeň, ale dalo se to vydržet. Hlad byl jen první tři dny. Mohlo se pít i kafe, což je bezva. Za 2 měsíce jsem zhubla 12 kg. Jsem necelý rok po dietě a váhu si držím. Předtím jsem necvičila, teď cvičím 2 - 3 krát týdně hodku. Jejich poradkyně mě celou dobu podporovala. Sama bych se k tomu asi nedokopala a hlavně bych neměla tu výdrž. Koktejly jsou dobré v mnoha příchutích. Dostala jsem od nich i tipy pro lehčí jídelníčky... clamp

Olina | 20.5.2013 11:43

Ahoj, tak se pojdte někdo přihlásit semnou sem tedkon http://www.zone4you.cz/fitness/s-nami-hubne-brno

Ahoj jmebuji se Ruda.Jako vetsina z vas jsem utratil dost penez za pripravky na hubnuti a za veskerou zdravou vyzivu.Dostal jsem odkaz na novy produkt (zdrava vyziva) ktery se u nas teprve rozjizdi a jsem strasne spokojeny.Je to NEJLEVNEJSI produk na trhu a vazne funguje.Jestli nechcete opravdu zbytecne utracet penize za tablety ktere vam stejne nepomohou nebo stoji strasne penize podivejte se na stranky: http://zhubnout-rychle.cz muj e-mail je martas.mali@seznam.cz muzete mi psat poradim vam.Dekuji S pozdravem Jonas.R

Rikiska | 28.10.2011 17:16

TO Veruschenka: TO Veruschenka: Ahoj, odepisuji sice na příspěvek z května, ale pokud hledáš ještě dušičku na společné hubnutí, ráda bych se přidala. Je mi 23 let, studuji v Brně. Prosím ozvi se mi co nejdřív na mail. rikisa@cettrum.cz

Anonym | 27.7.2011 09:37

Nejsem sice z Brna a musím bojovat sama, ale mám také podporu a to mé poradkyně paní Pecánkové, jinak zajímavé receptíky jsou na: jakzhubnu.cz/fyzicke-zdravi/recepty/

Veronika022 Poslat vzkaz | 4.7.2011 22:22

Ahojky..už si našla kamarádku na hubnutí nebo ještě hledáš?.... jsem taky z Brna ....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění