Diskuse: Žlučníková dieta a dobroty

Řadit:
45
Kamarádka nemá fotografii.
Silvie | 11.4.2016 11:59

TO Anna: doporučuji dodržovat tyto zásady přísné žlučníkové diety a také doporučený jídelníček https://idealni-vaha.cz/zlucnikova-dieta/ , ono se Vám pak určitě polepší

Janna | 11.4.2016 09:43

TO AnnaNeboj jsem týden po laparoskopii a dobrý vzali mi celý žlučník a v pohodě operace proběhla super.Držím palce.
:

Sýkorka | 27.7.2015 17:51

TO Kacenka1990: Ahoj, z toho si nic nedělej, mě také zjistili kameny v 18. Žiji s nimi až do mých 22 let. Tento týden mě ale začaly trápit nějak více a 2x mě odvážela rychlá. Ve čtvrtek jdu na gastroskopii a po té na operaci. Žlučník je mrzák! :-X

Pav | 8.2.2015 16:54

Ja Jsem rok a pul po operaci, zlucnik pryc, mela Jsem kamen, a zrovna Dnes me teda boli jako by tam stale byl, zlucnik I s kamenem :-) a to Jsem nejedla nic tucneho ani sladkeho, jindy kdy si dam cokoliv, Jsem hodne na sladke, Tak nic. Clovek aby se v tom vyznal.

Laura | 22.4.2014 13:46

TO evik:

Ahojky, já jsem rok a půl po operaci žlučníku. A abych řekla pravdu, tak jsem taky byla, a jsem hodně na sladké:-) Nejím po operaci čokoládu-tu jsem jednou málo zkusila, a bylo mi hodně těžko. Ale co mi nedělá žádné potíže jsou želé bonbóny, i karamelky-ale jen tak 1-2 denně. Docela jsem koukala jak mi nedělá potíže bábovka, vánočka. Miluji čokoládové Bebe. Naopak si dávám pozor na všechny krémy, a i oplatky s krémem mi hodně na dlouho neudělaly dobře-(normální Opavia). Taky jsem po operaci hodně změnila stravu. Začala mi chutnat hodně vařená zelenina, a často si dělám ovocné mléčné koktejly s vanilkovým cukrem-výborná dobrota:-) Ono je to hodně individuální u každého. Ale když je člověk mlsný, tak si vždy něco najde:-) Určitě se snažím vyhýbat pořád tuku ve stravě, kávě, alkoholu-piji jen pivo, a taky mám ráda Cider. Já osobně jsem ráda, že mám žlučník pryč. Cítím se mnohem lépe, než s ním:-)

Anonym | 24.1.2014 17:21

TO Kacenka1990:

evik | 12.1.2014 16:31

ahojky...poradte...taky jsem ted asi týden po laparo...a bez žlučníku...samozřejmě vím že sladkosti nejsou vhodnéééé :-( , ale myslím ,že by se určitě něco našlo ...co by uspokojilo mé sladkochuťové buňky.... :-) .poradte .... díky ;-)

Kudla | 3.1.2014 12:55

Na jednom kávovarském webu před časem vyšla zajímavá polemika o tom, zda je káva zdravá a nebo není. Jaký je váš názor? Já myslím, že je, ale má se pít s mírou - znáte to, nic se nemá přehánět ;) Jo a článek je zde:
http://www.kavovary.info/clanky/fakta-kave-aneb-jaka-kava-zdrava/

klára | 13.1.2013 10:43

jj budu ráda. můj email malybobi@seznam.cz. díky

zdeneks | 14.6.2012 14:13

Ahoj, našel jsem docela zajímavý způsob jak rychle přivydělat pár penízků:) mě se podařilo za deset dní 3000,-Kč. Jestli máš zájem pošlu více info na skvela-kariera@seznam.cz

Janulka | 8.5.2012 12:58

Ani ono je to strasne individualni proctete si trebas tohle http://www.kucharka-recepty.com/zlucnikova-dieta-1926 zvlast diskusi a uvidite ze to co jeden doporucuje druhy odmita. jinak bych ten kuskus a jahly zkusila. pomaloucku po lehoucku jen jako prilohu a pak uvidite co to udela. brala bych je proste jako testoviny

Anna | 3.5.2012 23:08

Zdravím všechny,
potřebovala bych poradit, od prosince jsem na žlučníkové dietě, mám totiž velký kamen v žlučníku a když dietu nedodržím, stačí nej maličký hříšek a mám ho tam a několika hodinový. Čeká mě operace, trochu se toho bojím, někdo říká že je to v poho někdo zas trochu straší tak jsem vyhukaná. Ale k věci, nevím zda to diety mohu zařadit kuskus a jahly? Nikde jsem nesehnala pořádný jídelníček ani od lékařů, když jsem ležela po svém prvním velkém záchvatu. Díky za každou radu :-)

Hanka | 22.4.2012 14:50

Bobrý den, mám pár dní před operací žlučníku, půjde celý ven. Tak nějak se toho neobávám, ale bojim se toho, že po operaci přiberu na váze :-\ . Nemáte někdo zkušenosti? Děkuji

Anonym | 3.3.2012 12:18

TO :

aneta | 19.2.2012 18:44

je mi 24 a jsem tyden po operaci zlucniku-pred ni jsem mela jen obcasne boleni bricha a prujem.nejdriv jsem na ni nechtela,ale sla jsem,protoze mi doktor vysvetlil,ze me to stejne jednou ceka a lepsi ted nez pozdeji.zatim jim dle papiru od dietni sestry z nemocnice,kde je psano co muzu a co ne.zadny problem s travenim teto potravy nemam-musim ji drzet mesic a pak postupne pridat klacicka jidla,co sem byla zvykla jist drive normalne,tak sem zvedava,co to pak udela.ceho se ale bojim je pribirani a to,ze si nebudu moc dat nikdy panacka a jit popit s kamarady(prece jen jsem mlada a chci se chodit bavit).kdyby ste nekdo mel nejake info nebo i osobni zkusenosti k obavam,co mam,pisnete mi prosim na freelucky@seznam.cz.budu za vse vdecna.muzete pisnout,i kdyby jste meli otazky ohledne operace a jidel,co se muzou a co ne.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění