Diskuse: Henny na vlasy - zkoušeli jste?

Řadit:
54
Kamarádka nemá fotografii.
Niky | 24.4.2017 11:58

Holky nějaký typ na kvalitní hennu a případně ozdravnou kůru? Krom vajíčka a oleje? Děkuji

Marie | 24.4.2017 11:55

Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s hennou. Dle komentářů jen pozitivní clamp jsem ráda chci to vyzkoušet, ale nechci kupovat právě levné z Dmka, to má strach. Máte někdo odzkoušené jiné? Než z obyčejných drogerií? Díky Marie

Evk | 29.3.2017 16:06

TO angelwoman: Mně henna z Dm drží jako přibitá a navíc barví skvěle :D
Ovšem jen měděně červená a bordó. Takže varuju všechny, že i když vám nějaký odstín chytá, jiný chytnout nemusí :D Například já si byla jistá, že mi černá henna musí chytnou, když mi chytá zrzavá, ale hodně jsem se spletla :D Černá henna ne jen, že mi nechytla, ale měla jsem asi tak o půl odstínů tmavší zrzavou a modrý konečky :DD Takže černou hennu doporučuji blondýnkám, které chtějí modré vlasy :D (Sama jsem blond, takže konečky byly to jediné, co chytlo a ještě špatně :D) Ale jinak nemám s hennou z DM žádný problém :D

ady | 6.2.2017 01:10

TO Bella: Ahoj (nevadí že tykám?) chtěla bych jít taky do henny, ale mám (přírodně) hnědé vlasy jednou obarvené na světle hnědou a ted bych chtěla mít od kořínků po ramena hnědou a od ramen níž červenou poradíš mi prosím?

ady | 6.2.2017 01:07

Ahoj mám přírodně středně tmavé vlasy a obravila „zesvětlila“ jsem si je trochu takže ted mám takovou světle hnědou (poslední barvení asi před 3 měs.) a chtěla bych zkusit je začít barvit hennou jelikož si je nechci ničit, ale nechtěla bych celou hlavu, ale jenom od půlky (předem se omlouvám za moje vysvětlování na slohovky moc nejsem..) (mám vlasy cca středně dlouhé a chtěla bych je mít cca po ramena hnědé a od ramen zrzavé) chtěla bych se zeptat jaké henna bude nejlepší, aby mi to na ty vlasy „chytlo“ a abych nevypadala jako no prostě jako každý si domyslí...Budu ráda za vaše rady a moc děkuji. (obarvené přírodní jsou trochu tmavší)

Anonym | 22.10.2016 22:42

TO Gachna: A tvá původní barva ?

Bella | 24.9.2016 23:39

Jsem po první aplikaci henny color a jsem nadsena.Mela jsem vlasy odbarvované i barvené a trošku dobře vypadaly jen,kdyz jsem po umytí a vysušeni dala kondicionér a nesmyla ho.Po henně mám krásnou čoko barvu a heboučké vlasy,nic už jsem na ně nemusela dát,odpadá tedy mytí ob den.Nebojte se a jděte do toho,já už na hennu nedám dopustit a už teď se těším na další barvení.Jediné,čeho lituju je,že jsem tak dlouho váhala s použitím henny.

Petra | 3.11.2015 16:01

Prosím nevíte kterým barevným odstínem henny docílím barvy, která je na této fotce? :)

Marky | 14.6.2013 00:05

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se vitamínová henna může dát na hnědé barvené vlasy,které nebyly barvené zhruba čtvrt roku. Děkuji předem za odpověd. ;-)

Mirinda | 16.9.2012 16:06

TO Diana: Ahoj, prosím o radu.Taky se chystám začít barvit vlasy Tizian hennou. Vážně je nutné je barvit jednou týdně? Mám taky dlouhé a husté vlasy,ale koupila jsem jen jednen balíček s dvěma sáčky(prý na 1-2 použití)

peggy | 29.7.2012 14:00

Ahoj holky, právě mám na hlavě měděně červenou. Dala jsem si ji tam kolem desáté a za chvíli jdu smývat. Kolegyně si henu nechává přes noc a vlasy má nádherné, barvu do zrzava a vlasy zdravé, nádherně lesklé. Mně se v tom zábalu spát nechce, tak raději barvím přes den. No, doufám, že budu spokojená. :-)

Anonym | 28.7.2012 11:03

TO Lucka:

Ahojky, to je nesmysl!! Barvím se s ní už 3 roky a ideální čas je 2 hodiny!
Jednou jsem ji nechala 3 hodiny ale barva byla už moc tmavá a hodina je zase celkem málo. Přes noc určitě nééé :o)
Jinak já hennu používala už týden po odbarvení normální barvou a v pohodě, jen ten přechod naopak je horší, barvy po henně chytají jiné odtíny, tak na to pozor!! ;-)

Diana | 28.7.2012 10:59

Mám od přírody hnědozrzavé vlasy a cca od 17 let se barvím na zrzavou-červenou, bohužel stálým odbarvováním klasickými barvami z drogerie jsem si úplně odrovnala vlasy a tak jsem nevěděla kudy kam..
Zkusila jsem hennu, nejprve odtín měděně červená a vlasy mi chytly do takové rudé, což jsem moc nechtěla, neboť mám raději přirozenější odstín „zrzavé“ a tak jsem zkusila odstín Tizian, se kterým se „barvím“ už cca 3 roky a jsem naprosto spokojená! Za ta léta se mi vlasy úplně zregenerovali, barva je krásně zářivá, vlasy úplně zdravé a neskutečně pevné a hlavně mi velmi zhoustly!! Každý koho potkám se ptá, jak to dělám, že mám tak zářivou barvu a já si jen jednou týdně koupím 3 balíčky henny (mám dlouhé vlasy) a na 2 hodiny si je dám pod ručník na hlavu :o) všem doporučuji!!!! Bohužel nedoporučuji blondýnkám, moje kamarádka si udělala bezbarvou hennu a stejně ji chytla do oranžova!! :) :-*

Issy | 22.7.2012 11:35

Zdravím,já měla na vlasech oříškově plavou hennu.Kvalita vlasů se zlepšila,ale páchnou po seně.Nechala jsem ji na vlasech 40 minut.Vlasy to projasnilo,ale barva se nechytla:Za to můj druhý pokus byl horší.Ve stejném odstínu jsem nechala působit hennu asi 3 hodiny.Jelikož mám světle ořechovou barvu svou původní,vlasy chytli do zrzava.Ale jen některé prameny.Takže to vypadá strašně,jako bych měla nějaký zrzavý melír. :D Ale kvalita vlasů je hodně lepší.

Lucka | 24.5.2012 15:08

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat! Moje přírodní vlasy jsou takové hodně světle hnědé, a tak si je barvím. Naposledy jsem si je barvila před cca 5-6 týdny, mohu už použít na vlasy Hennu? A také bych se chtěla zeptat: Různě po internetu jsem se dočetla, že některé slečny to nechávají na vlasech i přes noc, kdežto na obale je napsané 60 minut? Jak dlouho to teda mám nechat? :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění