Diskuse: Nuvaring

1 2 3 4 .. 18 .. 36 .. 53 .. 70 Další »

Řadit:
1038
Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj, prodam 5ks krouzku Nuvaring. Expirace 08/2019. Predani mozne v Praze :-) . 1 krouzek za 290. Piste na ginger.caraway@seznam.cz

Ahoj holky, prodávám 8 kroužků nuvaring, expirační doba je do roku 2/6/2020 , jeden kroužek nechám za 300,-

Pište na Trumpetka0@centrum.cz clamp

Zdravím. :) Prodávám dva kroužky Nuvaring, jeden za 300,-. Předání je možné v Praze, v případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: katka.campleaders@gmail.com

Dobrý den, nabízím 3 kroužky Nuvaring cena 900 expirace 9/2018 prosím kontaktujte mě na email: hani.janickova@gmail.com

Prodám Nuvaring 2 kroužky exp 01/2020 c.tereska@gmail.com

Dobrý den, koupím kroužky nuvaring. Prosím nabídněte.
Kontakt ruzekjl@seznam.cz
Děkuji

Ruším inzerát níže.

Dobrý den, mám 2 kroužky Nuvaring exp. 4/2019. Při zájmu mne prosím kontaktujte na mailu: magda.kalacova@seznam.cz.

Dobrý den, prodám 3 ks Nuvaring, exp. 08/2019, 800,-, možné předání v ČB nebo poštou.

Dobrý den nabízím 2 kroužky nuvaring cena 600 prosím kontaktujte mě na číslo 608167819

Kroužky prodané.

Cena 600 Kč za oba kroužky.

Dobrý den, nabízím Nuvaring (2 kruhy ) exp. 08/2019 možno předat v ČB nebo poštou (platba předem). Info na svobod.sarka@seznam.cz.

Doplňuji info: Expirace 08/2019, cena 850,- za osobní předání nebo 900,- poštou (platba předem).

Zdravím :) Nabízím Nuvaring (3 kruhy v balení), možno předat v ČB nebo poštou (platba předem). Více info na rennerova.m@seznam.cz.

1 2 3 4 .. 18 .. 36 .. 53 .. 70 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění