Diskuse: antikoncepce

1 2 3 4 .. 56 .. 110 .. 165 .. 219 Další »

Řadit:
3279
Kamarádka nemá fotografii.

Ahojky dejte si prosím pozor na meil - sevcikova.sien@seznam.cz. Odeslala jsem 500,- za Bonadeu a nic.

Prodám anti Bonadea, 5 celých platíček. Cena 500 Kč nebo 100 + případné poštovné za jedno platíčko

Ahojky,
Prodám 4 platíčka hormonální antikoncepce YADINE 4×21. 4 platicka cena 1200Kc. Jedno platíčko cena 300 Kč.
Netloustne se po ní a při užívání se zlepší i pleť. Osobni odber v Olomouci nebo Valasskem Mezirici. Nebo poslu postou, platbou predem na ucet. Expiracni datum je 9/2018.

Koupím antikoncepci Daylette, případně může být Eloine, Emona, Luisea, Mywy, Nyssiela, Velmari, Veyanne, Yaz, Yosefinne. Možnost osobního předání v Praze. Pište prosím na mail Hana93@seznam.cz

Ahojky,
Prodám 4 platíčka hormonální antikoncepce YADINE 4×21. Jedno platíčko cena 300 Kč.
Netloustne se po ní a při užívání se zlepší i pleť. Osobni odber v Olomouci nebo Valasskem Mezirici. Nebo poslu postou, platbou predem na ucet. Expiracni datum je 9/2018.

VerBl Poslat vzkaz | 14.8.2017 17:56

Zdravím, prodám 5 platíček HA Bonadea. Exp. je 3/2019. Cena 650,- kč včetně pošty. V případě zájmu piště na e-mail weruska.bludska@seznam.cz :-)

Koupím antikoncepci MIRELLE. Nejlépe osobní převzetí Praha. Nabídky prosím na e-mail heface@seznam.cz

Prodám antikoncepci Belara, 3 celé blistry. 500 Kč.

leeena@post.cz Poslat vzkaz | 14.8.2017 08:30

Dobrý den, nemá prosím někdo k prodeji HA Jangee 0,02 mg? Předem děkuji za nabídky. leeena@post.cz

Dobrý den. Prodám antikoncepci minisiston. Mám 4 celá platíčka, přecházím na jinou. Příliš mi po ní narostly prsa. 450 Kč

Prodám HA Jeanine, celé balení (tři platíčka) 500 Kč. Už nevyužiji

Prodám celé balení (3 plata) antikoncepce Flaya, exspirace 03/2019

Prodám antikoncepci Yadine, celé balení, 500 korun. Koupeno před 2 měsíci v lékárně.

Dobrý den, sháním minisiston? Prosím spěchá. Pište email na blanka.kutova@seznam.cz nebo sms 739490027. Díky clamp

Prodám antikoncepci Lindynette 20. Mám 4 platíčka. Rozhodli jsme se s manželem pro dítě :) 450 Kč včetně poštovného nebo osobně Brandýs

1 2 3 4 .. 56 .. 110 .. 165 .. 219 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění