Diskuse: antikoncepce

1 2 3 4 .. 59 .. 116 .. 174 .. 231 Další »

Řadit:
3457
Kamarádka nemá fotografii.

Nabízím k prodeji antikoncepci Lusienne, 2 nová balení, cena 450 Kč za obě.
Prodávám z důvodu vysazení antikoncepce. V případě zájmu piště na mariekderova@seznam.cz :-)

Koupím antikoncepci Jeanine. Poštou nebo osobně Praha/Ústí nad Labem. Nabídky prosím na email: veronica@c-box.cz <3

DŮLEŽITÁ INFORMACE (REPOST):
Buďte hodně opatrné při platbě předem na účet. „Loví“ zde oběti více podvodníků najednou. Zaplatíte předem na účet, osoby přestanou komunikovat a nic už vám nepošlou. Jediné řešení je dobírka, dobírka s předem uhrazeným poštovným (ale ne celou částkou) a nebo osobní předání. Pokud vás někdo podvede, uveřejněte to tady, VČETNĚ čísla účtu podvodníka. E-maily si velmi rychle vytvoří nové - to skoro nemá smysl reportovat. A pokud už chcete riskovat a zaplatit někomu předem na účet, vygooglete si před platbou jeho číslo účtu, zda už ho někde v nějaké diskuzi nenaprášil. Pojďme podvodníkům zatopit!

Opožděně informuji, Jangee již prodána ;)

Dobrý den, prodávám platička jeanine, mám jich celkem 9, expirační doba je do roku 2020/2021, vše bych nechala za 1400, popřípadě bych to vyměnila za yasminelle. Ozvete se mi na terezanovotna1@centrum.cz

milaf@post.cz Poslat vzkaz | 9.2.2018 15:32

Prodám HA logest exp.2/19, 2 plná balení cena 500,-. Ozvěte se na email.: milaf@post.cz

Dobrý den, stále prodávám antikoncepci EMONA... Jedno platíčko načaté ,dvě jsou plná. Cena 300,- DĚKUJI :) O:-)

Regi90 Poslat vzkaz | 7.2.2018 11:54

Prodám antikoncepci Nyssiela 3mg/0,02 mg. V balíčku jsou dvě plná plata a jedno načatý. Tablety jsem začala brát, ale antikoncepce mi nesedla, z toho důvodu ji prodávám. Kdo má zájem, ozvete se, prosím, na email reginelka@gma­il.com.

Prodám antikoncepci Yanela, 3 plata, nerozbalena ještě s účtenkou

Prodám jedno plato antikoncepce Katya za 100,-.

Prodám 2 platíčka antikoncepce Mistra za 250,- + poštovné. Spěchá! Proto nízká cena.

Prodám jedno platicko antikoncepce Lamya

Prodám celé jedno plato HA Asumate, cena 100Kč.
Bonadea, cena 100Kč
Ani jedno mi nevyhovovalo.

Prodám jedno platíčko Torri pro kojící.

simdo@volny.cz Poslat vzkaz | 31.1.2018 20:45

Prodám antikoncepci Leverette - 5 platíček za 500 Kč + poštovné. Přecházím na jinou antikoncepci. Pište, prosím na email: simdo@volny.cz

1 2 3 4 .. 59 .. 116 .. 174 .. 231 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění