Diskuse: alergie na barvu na vlasy

Řadit:
25
Kamarádka nemá fotografii.
Verča | 16.5.2017 17:31

..

Verča | 16.5.2017 17:29

Takhle to vypadá obarvene logonou intenzivní černá

Mess | 18.5.2015 12:05

Ahoj :-) Já jsem měla alergickou reakci hned po prvním barvení v cca 13-ti. Už při barvení mně hlava svědila ale myslela jsem si že je to normální, druhý den mi natekly uzliny, udělal se mi otok na čele :-)) a vypadala jsem jako idiot. Alergoložka si nevěděla rady a pak po týdnu tipla, jestli jsem si náhodou nebarvila vlasy a ejhle. Samozřejmě jsem se nechtěla barvení vzdát a tak jsem zkoušela dál, první třeba Hennu z Dmka. Která mi sice nijak neublížila, ale za to mi ani nijak nepřilepšila.Takže k ničemu. Pak Henna Color, která mi vlasy konečně obarvila ale lehkou al. reakci jsem měla, samozřejmě, dalo se vydržet. Teď jsem vyzkoušela prvně barvu Santé a stoprocentní spokojenost, skvělý odstín, žádná al. reakce, škoda jen že je dražší (cca 500,- kč), ale to závisí samozřejmě na druhu barvy. Za mně ale doporučuji :-) <3 <3

Anonym | 27.7.2014 00:20

TO petrasan: já jí mam právě druhy den na vlasech a nemužu se přestat drbat takže už nechapu :-(

Anonym | 15.6.2014 16:07

vyzkoušela jsem barvu COAREE bez PPD a můžu doporučit. Po strašných reakcích všech profi i neprofi barvách, je tato jediná která nedráždí. Opravdu je skvělá a kryje i šediny.

Anonym | 29.3.2014 09:09

TO Anonym A kde se dá koupit?:

Anonym | 20.5.2013 22:35

TO **Anonym* Prosím o radu, kde barvu koupit?

Anonym | 7.4.2012 11:49

TO lenka: http://www.vyrazka.info/ vyrážka

Anonym | 22.3.2012 13:08

TO irena: Prosím na čem se dá ta Coaré koupit , našla jsem jen pro kadeřníky a to mne dál nepustí . Děkuji moc . Krausová :-(

Anonym | 20.3.2012 18:26

Zdravím , nejlepší na barvení je určitě Italská barva ( šampon ! TRICOLIGO používám ji několik let vlasy nádherné a žádná alergie na kterou jsem trpěla u všech barev na vlasy . Je to přírodní a v několika barvách , výborně kryje i šediny , :-D

irena | 3.2.2012 10:30

všem kdo mají alergii na barvu na vlasy doporučuji italskou barvu coaree, dá se koupit pouze na internetu a neobsahuje žádné alergické látky, takže žádná alergie, kterou vám vyvolá normální barva na vlasy vám nehrozí. Použila jsem jí už 2x a vše ok. irena :-)

Vendy | 22.11.2011 11:39

S alergií na barvu jsem si už taky užila dost trápení(pekla), ale co je divné že vždy jen na tmavou,blond mi neudělá nic!!..ale samozřejmě a jak jinak blondýna už být nechci,dnes je možnost takových barev a já jsem odsouzena jen na jednu....kterou už nechci dál mít!!!...takže to vždy skončí tak, že rovnou od kaděřnice si to metelím ke kožnímu....hrozné!!! :-( .....u kožního si vyslechnu pár poznámek typu:Vy si nedáte říct, ženská bláznivá...ale.....ted čekám na testy které by měli objasnit vše a s hrůzou očekávám ortel =-O

monika | 6.11.2011 09:12

mám to stejný a je to fakt blbý ....... ja to mam když se češu :-( :-( :-(

Milenkale Poslat vzkaz | 29.6.2011 20:06

Mám úplně stejný problém,je to dva roky co mě dala kadeřnice barvu a já frčela druhý den na kapačky a to jsem se barvila nějaký pátek.Ted používám pouze šampon,bez čpavku a amoniaku,sice se smývá,ale lepší nežli být šedivá!!Doporučuji,kdo má stejný problém.::usmev::

Hann Poslat vzkaz | 26.6.2010 16:02

Dobrý den. Asi před 3 lety jsem si nechala tetovat záda henou, to mi celé napuchlo a udělalo alergickou reakci. Poté sem začala mít alergii na silonky, udělají se mi svědivé pupínky. Když jsem si nabarvila řasy, celá jsem opuchla a skončila na pohotovosti, teď jsem si nabarvila hlavu hi-co což je bezperoxidová barva která vydrží asi 5-6 umytí. a mám na ni alergickou reakci svědivé pupínky a podráždění. Jestli jste se s něčím podobným setkali a víte na jakou látku mám alergii nebo jak se tomu vyhnout tak mi prosím poraďte a napište na e-mail hana.bujackova@seznam.cz  předem moc děkuji.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění