Diskuse: Krabičková dieta Praha

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.
vexl | 26.3.2014 06:10

Fitness servis Praha Nabízíme kompletní Fitness servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce.
Co vše umíme opravit: Podtlakové stroje Vacu. Běžecké trenažéry, běžecké pásy, elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola. Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Rehabilitační stoly a dalších rehabilitačních zařízení. Lymfatické kalhoty. InfraSauny a další vybavení pro InfraSaunování. Masážní přístroje vibračních plošin různých druhů a značek. Speciálních wellness stroje např. vibrosauny, wellness kapsle .
BHfitness, Horizon Fitness, Life Fitness, Vision Fitness, Cybex, Insportline, York Fitness,, Maxxus, Vibrostation, Power Plate, DreamHealter, BHfitness a mnoho dalších Prodáváme repasované stroje se zárukou v AUKCI fitness zařízení www.fitnessservis.cz

ReHappy Poslat vzkaz | 19.1.2013 13:37

Nemáte prosím někdo zkušenosti s dietaprovsechny.cz?

Petra13 | 28.11.2012 09:09

Tak nedávno jsem narazila na fakt skvělý web.. <a href=„http://krabickove-diety.vyberusi.cz/“ title=„Krabičková dieta | krabickove-diety.vyberusi.cz/“>http://krabickove-diety.vyberusi.cz/praha</a> najdete tu všechny firmy, které prodávaj krabičky v praze ale taky srovnání v celé ČR.

Paja | 6.10.2011 22:03

Ahoj, já hubla s krabičkovou dietou I feel well. Mají pobočky v Praze a v Kladně. 5x týdně Ti ráno dovezou jídlo domů až pod nos a ty se nemusíš o nic starat. Navíc ještě před zahájením hubnutí, Ti udělají kompletní diagnostiku zdravotního stavu a složení těla, takže Ti pak ušijí dietu skoro na míru. A jako bonus (já si ho dopřála na týden ... mňam :-) mají řadu Gurmín, což je dieta pro skutečné labužníky ...

macik007 | 1.8.2011 11:03

Ahoj, já jsem hubla s krabičkovou dietou od abc diety, mají dobré jídlo a dovezou ti ho až domů. Za dva týdny jsem zhubla 2 kila, ale je to taky individuální, někdy zhubl i víc. Bylo to příjemné, že jsem se nemusela o nic starat. Tak ti držím palce :-))

Adiss Poslat vzkaz | 29.6.2011 11:47

Ahoj, chci  se zeptat jestli jste někdo hubli s krabičkovou dietou SLIMBOX?  Jsem po porodu  a potřebuji zhubnout :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění