Diskuse: malý penis

1 2 3 4 5 .. 10 .. 14 .. 18 Další »

Řadit:
258
Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj jmenuju se max je mi 14 let a myslím že mám malý penis a bojim se o svuj sexualni zivot měří 12 cm

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 13.10.2016 09:29

Malý penis není takový problém jako porucha erekce. To byl u nás pomalu čas na rozchod. Naštěstí začal chlap brát doplněk stravy na podporu erekce, tak dobrý! Važte si toho, co máte! Hlavní je pevnost! Věřte mi!

Pokud někdo máte potíž s malým penisem, zkuste na you tube video od sapien med masculine enthancement...

Ahoj je mi 19 let a mám výčitky z toho že mám malý penis aspoň mi to tak připadá (16cm dlouhý) a 15cm široký můžete mi prosím říct svůj názor ??

Je mi 14 let a můj penis měří 16 cm myslíte že to je vyhovující délka ??

Radek 0123 Poslat vzkaz | 25.10.2015 13:12

Ahoj, dost mě zajímalo co si ženy myslí od délce penisu. Já jsem spokojený ale měl jsem 11letý vztah s manželkou. zřejmě jsem jí za tu dobu pořádně vytahal :-) Dnes si nemůže najít adekvátní náhradu. Furt mi volá a chce sex. Dnes mám jiný vztah a malou dcerku. Tvrdil jsem jí že to již dnes nejde. Ale nedá si říct. Přítelkyně to ví a hlída mě každý den :-). Máte někdo nějakou radu? :'(

Honza69 | 25.9.2015 12:00

TO peter: co to za pilulky?? Napište něco víc prosím O:-)

peter | 25.9.2015 11:04

TO true: Pro mé ex takový penis byl přiliš malý. Objednalá mi pilulky na nějaké webowé strance. Co je zajímáve tyto pilulky fungovaly. Holky už není, ale větší penis mam. :-))

true | 20.9.2015 12:01

to neni o tom ze mas maleho ,ale je to sobectvi zen 15/4,5 cm neni maly ale to vis dneska zenusky chteji poradne citit a neni skoro kazda dneska vi co je to velky penis a vi jakou rozkos nesrovnatelnou se strednim penisem , Je to sobectvi nee ,ze ho mas malyho!

true | 18.9.2015 12:32

mas idealni penis pro vetsina zen , jen tak mimochodem 14 cm v obvodu vychazi 4.2 -4.3 cm prumer

true | 17.9.2015 01:30

vidim ,ze tu chlapy vubec nevi o cem to vlastne je? A zeny porad dokola lzou ! Jo 10-17 cm prumerna sirka staci ke spokojenymu sexu , ale vetsi penis je o necem jinem prinasi nesrovnatelne vetsi uspokojeni ,zena ma proste vetsi libido pri sexu a to nejen s psychickeho duvodu. Zeny pocituji velkou rozkos pokud jde o sirsi penis od 14 cm v obvodu a vice a nektere zeny pocituji jeste vetsi rozkos z penetrace de cul sacu coz je uplny konec na doraz. Tam treba nejmene 18,5 cm zalezi na zene nektery zensky porrebuji 20 cm .

Nejsem si jist :) | 13.9.2015 03:52

Ahoj ve stopoření ho mám 18cm dlouhý/14m široký a průměr 6cm..
Je to dostačující?

small | 29.8.2015 18:48

TO Dave: Taky žiju s 15/4,5 a vždycky všechny vztahy ztroskotaly na tom, že je to na sex opravdu nepoužitelně malé. Mockrát jsem slyšel, že tak malý penis vidí poprvé a že to s tím snad ani nepůjde. Všechny ty statistiky snad píšou chlapi s malým, protože realita je po mé mnohaleté zkušenosti zcela jiné. Docela by mě zajímalo, jestli někdy někdo potkal protějšek, kterému by tak malý penis nevadil.

Dave | 25.8.2015 19:19

Napíšu co si myslím.A na rovinu,mám 15/4 a nějakou dobu jsem z toho měl mindrák a začínal věřit tomu,co se psalo o průzkumech.Že informace o tom,že 15/4 ,což by měl být průměr nestačí.Ale postupně jsem dospěl k názoru,že je to celé nesmysl.Neměl jsem nějak moc žen,ale bylo jich tak akorát.Nikdy vztah neskončil na tom (a to i milenecký),že by jsme si nesedli v posteli.Znám páry,kde jsou chlapi obdařeni nadprůměrně a mají úplně stejné problémy se vztahy jako ti ostatní.Žádná výhoda to pro ně není.Mají stejný handicup,když narazí na ženu,která nemá dostatečně velkou.Znám pár,kde je jeho velký rozměr důvodem k rozvodu.Neužívá si to ani on,ani ona.On do toho nemůže dát vášeň,protože se musí hlídat,jinak ji to bolí.Ve skutečnosti je velikost penisu opravdu sledována zejména mezi muži.A hlavně v gay komunitě.Chlap s dobře usazeným sebevědomím zapůsobí líp s průměrným penisem než egoista,který si myslí,že jde o velký rozměr.Být dobrý milenec ? Nemá to s penisem zdaleka tak moc společného,jak si někdo vykládá.Přistupovat k ženě jako k bytosti,kterou postupně rozvášní dřív,než ho vůbec ucítí.Potom už stačí si ji vzít a dát do toho vášeň.Pokud by v té chvíli měly přijít jakékoliv zábrany (bolest,nebo to,že penis je příliš malý),je to špatně.

Karlsonn | 7.8.2015 23:58

Je mi 14 a penis mám v erekci 13,5 cm... není to málo ? Rád bych si ho porovnal s někým v mé věkové skupině... můj email je: Karlsonn@email.cz

1 2 3 4 5 .. 10 .. 14 .. 18 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění