Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »

Řadit:
168
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 11.12.2017 15:43

Je mi 57, bydlím v Praze a hledám kamarádku - nejsem sportovní typ, takže divadlo, koncerty (nejen vážná hudba), procházky Prahou - ráda i zpívanou s kytarama v hospůdce. A hlavně, ve vsi, kde mám domek, se pořádají různé akce, kam nerada chodím sama. Jsem celkem slušná řidička, takže i různé výlety. Mail hezky.den@centrum.cz
Na svůj věk se vůbec necítím :-)

Anonym | 11.12.2017 15:18

TO Hanka: Ahoj, jsme na tom hodně podobně, pokud je Tvoje výzva stále platná,
budu ráda, když se ozveš hezky.den@centrum.cz

Kaci | 10.11.2017 11:39

Ahoj holky, slecny, damy..
Pred mesicem jsem se pristehovala do Prahy a zacala tu studovat. Dojizdim i do meho rodneho mesta v Jiznich Cechach. Mam kamaradu spoustu i kamaradek.. Mam pritele, ale rada si zachovavam svuj zivot a posledni dobou mi chybi nejaka spriznena dusicka.. Mam stesti na kamaradky, ktere si najdou pritele a pak uz nemaji tolik casu. (Ja ho take nemam tolik, ale snazim se :) ) Takze hledam nekoho, kdo jen nevysi na svem priteli.
Jsem prastena, usmevava, introvert, ktery miluje cteni, filmy a a je linej s obcasnou touhou se predvadet :D (ta neni tak casta). Miluju nakupovani, holcici dychanky i jen koukani na filmy a byt ticho, cajovny, prochazky, beh (miluju ho, ale jsem lina), fitko, kino, zpev, jogu, rada bych zkusila pole dance.. Chci nekoho s kym budu moc i varit, volat si, zajit si na vecu, povidat si blbosti.. Ale rada se obcaas zucastnim i nejake akce. Nevadi mi usporadat grilovaci akci, sejit se sami na kaficko a kecat hodiny, ale treba i na 15 min po praci, skole..Obcas mam chut si vzit saty a krasne se nalicit a jit tancit nebo si jit vecer sednout na sklenku, obcas mam chut si vzit pyzamo a jen koukat na filmy.
Jak to mas ty?
Je mi jedno kolik ti je, jestli si siroka nebo tenka, jestli jsi kuracka/nekuracka a odkud jsi.. na veku nezalezi a proste uvidime jestli si budeme sympaticky.. ;)
Nehledam nejlepsi kamaradku hned, Muzeme zajit na kafco a pak uvidime proste .. :)
Pis kdyztak na e-mail: kacikcom.tecko@seznam.cz

Evic | 24.10.2017 22:49

Zdravím. Hledám kamarádku s velkým K! :) Jmenuji se Eva je mi 20 let a hledám nějakou hodnou duši která mi pomůže, povzbudi když budu potřebovat a samozřejmě i na opak :) Bydlim kousek od Prahy. Mám rada nákupy, filmy, seriály, dobre jidlo. Jsem gamerka :D
Rada chodim na výlety atd. Nápis na email a prozradim o sobě vice, budu se těšit. Email - tlustaev@email.cz

Anonym | 24.10.2017 16:45

Ahoj,hledám kamarádku z Prahy.Je mi 15 a ráda bych měla kamarádku,která by na mě měla čas a se kterou bych si mohla popovídat a nebo někam zajít. :-) alzbetcimic@gmail.com

Gabca | 14.10.2017 21:49

TO Bohdanka: Ahoj :-) jmenuji se Gabina a je mi 28 let. Pochazim z Prahy a pracuji jako recepcni. Rada podnikam ruzne akce protoze nerada sedim doma :-) pritele mam ale zatim na dalki tak mam vice volneho casu. Budu rada pokud se ozves :-)

Anonym | 9.10.2017 13:37

Ahoj jsem Martina.Jelikos mám všechny kámošky které mají děti a které nemají čas trávit volný čas se mnou,tak jsem se rozhodla nějakou kámošku najít na seznamce.Kamosku která bude mít čas na kolo do posilovny atd.cica208050@gmail.com

Anonym | 6.10.2017 05:59

TO Bohdanka: b.rohova@email.cz

Bohdanka | 6.10.2017 05:50

TO Graen: Ahoj take hledam kamaradku z Prahy,na pokec ci kafe.Nakupy atd.Je mi 27 let. ;-)

Hladini | 4.10.2017 11:24

Ahoj, hledám kamárádku v Praze pro hluboké diskuze, důvěrné sdílení, a láskyplnou službu Bohu. Na náboženství, věku ani vzhledu nezáleží. Praha

Sole | 29.9.2017 19:43

Ahoj, hledám kamarádku z Prahy (pokud možno nekuřačku). Na popovídání u kávy či vína, procházku po městě nebo můžeme zajít do kina, muzea, kamkoli. V létě zajdu ráda třeba na brusle, pohyb a sport jsou moji přátelé. Ráda bych konečně poznala kamarádku, které budu moci kdykoli zavolat o radu nebo se svěřit apod. Je mi 37 let, jsem svobodná, bezdětná. Ano, stále ještě. Ale věřím, že jednou potkám pro mě toho pravého. Ale i když pak třeba budu mít toho chlapa, na Tebe si čas také najdu. Těším se na zprávy ;-) radost17@seznam.cz

Anonym | 12.9.2017 15:20

Ahoj, je mi 51jsem z Prahy 6 Ruzyně. Hledám spřízněnou duši v podobě kamarádkY. Budu ráda,když mne zavoláš 737601572

Ariel | 1.9.2017 17:41

TO Anonym: pro Janet 1983 Ahoj, taky mám malého kluka ,necelé dva roky, rada bych se seznámila, pokud nejsi proti.

Anonym | 29.8.2017 13:58

TO eva:

Anonym | 19.8.2017 22:45

TO Tutti: dobry den nejsem z prahy,ale hledam nekoho s kym bych mohla podnikat vylety

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění