Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

1 2 3 4 .. 8 .. 11 .. 14 Další »

Řadit:
200
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 16.5.2018 16:07

TO eva: Ahoj Evo nevím od kud jsi , já z Prahy také hledám kamarádku, napiš na e-mail Anah@centrum.cz

Anah | 16.5.2018 15:57

TO Anonym: Ahoj také bydlím v Praze a hledám kamarádku e-mail Anah@centrum.cz ...napiš

Anonym | 12.5.2018 11:43

Můj email maryana1994@seznam .cz

Anonym | 11.5.2018 12:02

Ahoj holky,
hledám kamarádku na sport, kulturu, procházku, skleničku, proste cokoliv nás napadne. Je mi 35 a jsem z Prahy 4 Modřany. Pokud se někdo z mé blízkosti ozve, budu ráda.
Mano.lirio@seznam.cz

Ahoj.Hledám kamarádku na společné hubnutí,sama nejak neumím začít.Mám dost kil,které se mi už nechce nosit.Pokud by se chtěl někdo přidat budu moc ráda.Muj e.mail: n.o.n.i@centrum.cz

Anonym | 1.5.2018 18:38

Ahoj ☺
Zaujala me tvoje zprava .. mam to trosicku podobne taky hledam nakou kamaradku na holcici dychanky. Bydlim v Praze par mesicu a schazi mi naka kamaradka

Anonym | 28.4.2018 21:21

Ahoj holky! Hledam kamaradku nebo kamarádky . Jsem z Ukrajiny j.Je mi 24 .Pracuji v Praze zubařkou V Praze jsem uz 2 rocky . Rada bych si našla pravou kamaradku z kterou bych mohla sportovat ,chodit na shopping, a zajít o víkendu někam na víno ,kávu a disco .)P Budu rada kdyz se ozvete sem) Děkuji ;-)

PM | 25.4.2018 18:54

Ahoj holky je mi 23 pred pul rokem jsem se odstehovala do Prahy za pritelem ale bohuzel mi schazi dobra kamaradka na holcici akce atd .. jsem pro kazdou srandu pokud by te zajimalo vic napis na email marouskovapetra340@gmail.com

Petra | 25.4.2018 18:15

Ahoj holky bydlim par mesicu v Praze s pritelem bohuzel tu nikoho neznam a rada bych poznala nakou uprimnou kamaradku s humorem na holcici akce . :-)

Buffytka | 15.4.2018 08:04

Ahoj všem holkám. :) Hledám pohodovou, férovou kamarádku. Věk vlastně mi už je jedno od 28 - 45 let klidně. Už jsem toho zkoušela hodně, nejsem teda divná, ale spousta dam si podá inzerát, píše si s vámi, domluví si nějakou akci a ticho, odmlčí se. Já jsem zvyklá, že když se mi něco nelíbí, nechce se mi někam - napíšu to na rovinu a ne toto a nebo tisíc výmluv. Je mi 32, jsem zvyklá dojet kamkoliv po Praze. Ráda zajdu do divadla - to miluju, zatančit si někam, na jógu, hledám třeba kamarádku, co by v létě zašla na festival a tak. Možností je spousta. Pokud bych někoho zaujala a řekl, si to by šlo napište na e-mail: buffytka@seznam.cz. Hezké jarní dny a holky neztrácejme naději. PS:Chlapi holt víc drží partu, holky to prostě neumí jako oni...bohužel :-D

Jana | 8.4.2018 18:21

TO taniadidi: Ahoj Nejsem si jistá zda to byla na mě. Pokud ano napiš mi na mail idyla1@seznam.cz Jana

Nikol | 5.4.2018 19:48

TO Anonym: Ahojky, asi máš špatně ten zašifrovaný mail, protože se mi vrátil. :-D Tak to zkusím tady. Také hledám kamarádku a mam plno nápadů a tak kam jít, ale samotné se mi také nechce. Chybí mi si občas zajít na skleničku a tak. Kdyžtak mi písni na mail Sykorova.Niky@icloud.com.

Anonym | 2.4.2018 11:04

TOje mi 63 let, bydlím v ˇˇRepích a taky hledám kamarádku.
jestli máš zájem , ozvi se mi . Blanka

720364255 Anonym:

Anonym | 26.3.2018 23:19

Zdravim,hledam kamaradku jsem z prahy5 košiře a je mi 37 let.ziju s pritelem a chybi mi to zenske klaboseni,zajit na kafco nebo jen tak ven,ci po obchodech.nemam v praze zadnou kamaradku jen mladsi sestru.pochazim z moravy jsem rozvedena deti mam ale je to komplikovane..no jinak budu se tesit a email na me suzana81@seznam.cz

kawa | 15.3.2018 15:37

Ahoj Jani, ozvi sa na proch59@seznam.cz .... mozeme viac popisat.

1 2 3 4 .. 8 .. 11 .. 14 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění