Diskuse: celiakie a hubnutí

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
AdélaK | 31.10.2012 09:47

Dobrý den, určitě se dá hubnout i s céliakií. V každém omezení se dají hledat varianty. Pokud byste měli zájem o radu, můžete se na nás bezplatně obrátit na http://pomocnik.zdravisusmevem.cz/ Adéla Knotová, ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o.

TO Patina: Ahoj, slyšela jsem, že firma I feel well, která dělá krabičkovou dietu (jídlo na celý den Ti dovezou každý den ráno až domů) má také řadu pro celiaky a bezlepkáře. Funguje to úplně stejně - dostáváš krabičky jídla, takže se pak už nemusíš starat o nákupy, vaření ap. a jen hubneš :-)

Petra | 13.7.2011 11:05

Jelikož nejsem celiak, nemohu speciálně pomoct. Ale když jsem nakupovala ma dovolenou, tak jsem našla výrobky pro celiaky, kde měly i „krotitele tuku“. Více jsem to nezkoumala, tak si to spíš najděte- je to tuším firma Expres Menu. Mohla by jste třeba okoukat recepturu a vařit doma. ;-)

Patina Poslat vzkaz | 23.6.2011 11:51

Zajímalo by mně, jestli i lidé, kteří musí povinně držet bezlepkovou dietu mohou zhubnout?::drsnak::
Držím ji od svých 12cti let a stále jsem nepřišla na to, jak a čím nahradit bílé bezlepkové pečivo, musli nebo těstoviny, když vlastně v celozrnné formě nic takového nemohu.
Mohla by se za celozrnou variantu brát třeba pohanka nebo jáhly?::usmev:: 

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění