Diskuse: Lymfodrenáž

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
104
Kamarádka nemá fotografii.
Klárka B. | 3.11.2014 15:45

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějakého svého lymfoterapeuta, nejlépe v Praze, ale v nejhorším případě jsem ochotná dojíždět. Opravdu dobrý lymfoterapeut se těžko hledá :( děkuju všem :-)

blanka | 26.8.2014 16:49

poradíte mi prosím,kam v Brně na přístrojovou lymfodrenáž,bydlím na sídlišti Kamenný vrch.Díky

vexl | 26.3.2014 06:11

Fitness servis Praha Nabízíme kompletní Fitness servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce.
Co vše umíme opravit: Podtlakové stroje Vacu. Běžecké trenažéry, běžecké pásy, elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola. Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Rehabilitační stoly a dalších rehabilitačních zařízení. Lymfatické kalhoty. InfraSauny a další vybavení pro InfraSaunování. Masážní přístroje vibračních plošin různých druhů a značek. Speciálních wellness stroje např. vibrosauny, wellness kapsle .
BHfitness, Horizon Fitness, Life Fitness, Vision Fitness, Cybex, Insportline, York Fitness,, Maxxus, Vibrostation, Power Plate, DreamHealter, BHfitness a mnoho dalších Prodáváme repasované stroje se zárukou v AUKCI fitness zařízení www.fitnessservis.cz

vocima | 17.6.2013 00:05

Ahoj, nabízím kvalifikovanou manuální lymfodrenáž v Praze, kde si budu otevírat koncem prázdnin soukromou ambulanci. Jsem fyzioterapeut s certifikací od ministerstva. Samozdřejmě mohu doložit :-)
V případě zájmu mě prosim kontaktujte na mail vocima@seznam.cz, když zanecháte tel. obratem zavolám zpět. Zároveň dojížim ke klientum na RHB domů. Cena 500 Kč.

Léňa | 16.4.2013 18:34

Ahoj holky, příští týden jdu na první lymfodrenáž. Jaké máte zkušenosti, co se týče úbytků cm a celulitidy? Díky za odpovědi

Denisa | 2.2.2013 14:00

Dazo, jen tak pro informaci. Masér Roman Machálek už dávno v Campusu není. Přesídlil se i s celým salonem. Působí teď v Brně Bystrci, zastávka zoo. Děkuji za tip, masáže provádí opravdu skvěle, nejen ruční lymfatické. Výborně napravuje krk i záda. P.S. Buď nereagujete na dotazy, nebo vám nefunguje email. :-)

Sabinka | 4.12.2012 21:30

Dobrý den,
já mám lymfodrenáže zdarma, protože mám otok- lymfodém. Jezdím na to, a otok se zmírňuje. Od ledna to dostanu od pojišťovny, tak se na to těším, že to budu mít doma. Jsem zvědavá jaký budou výsledky

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 21.2.2012 08:21

TO andrea151515: Funkci tvé žlázy? Ale které? A jak to poznáš, že zrovna té a né jiné? Nebo, že bys měla jen jednu? To tě lituju. Nebo si myslíš, že máš jen jednu? Jestlipak víš o čem vůbec píšeš? Máš přístup k počítači, tak si najdi ty správné informace a nepapouškuj nějaký reklamní leták. T

Anonym | 19.2.2012 22:42

TO Helda: 605965394!!!!!! :-) p.Charvatova

laila | 21.11.2011 22:21

Dobrý den, já dojíždím z Prahy k paní Heklové do Vracova,je to sice trochu z ruky, ale nám se to vyplatí. je to mladá sympatická holka asi 35let plná elánu a energie, vždy s úsmevem na tváři. Jezdí kní už i rodinní příslušníci a spousta mých přátel. Potkali jsme u ní i pár VIP osobností. Pracuje s bylinkami. Věnuje se Čínské medcíně...a dělá spoustu dalších věcí, www.masaze-vracov.blog.cz

andrea151515 Poslat vzkaz | 23.6.2011 09:45

dobrý den, já osobně chodím do tohoto studia www.dumkrasycv.cz a jsme nadmíru spokojená. Abych ještě zvýšila účinek lymfodrenáže, užívám enzymy, konkrétně wobenzym, který nastartuje funkci mé lymfatické žlázy. Mohu jen doporučit. 

01lucik Poslat vzkaz | 13.6.2011 20:07

Dobrý den, prodám 6 poukazů na mechanickou lymfodrenáž v Hradci Králové. Poukazy jsou v hodnotě 150 Kč, původní cena lymfodrenáže je 300 Kč. Poukazy platí do 31.7.2011.

Danamaser Poslat vzkaz | 7.3.2011 12:49

Nejlevnější lymfodrenáže v Rožnově pod Radhoštěm.Mrkněte na <a href=„http://www.shantispa.cz“>www.shantispa.cz</a>

sisi179 Poslat vzkaz | 28.10.2010 23:07

Ahojky ::usmev::.....bydlím v okolí Chomutova. Chtěla bych vyzkoušet strojovou lymfodrenáž  mohl by mi někdo poradit kam zajít v Chomutově nebo třeba i v Źatci?? děkuju  ::usmev::

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění