Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 9 .. 17 .. 25 .. 33 Další »
   
Řadit:
490
příspěvků
Správce: vratislav
Kamarádka nemá fotografii.
Hanka | 23.9.2017 11:48

TO anonym: Prostému jednoduchému člověku je v podstatě jedno, na koho skočí a na kom se vybuší. Jedná pudově. Pud převládá nad rozumem, citem a zodpovědností.

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 22.9.2017 17:24

TO anonym: díky za názor, ale odpovídat ti uz nebudu

Kamarádka nemá fotografii.
anonym | 22.9.2017 13:59

TO Tom:

hele uplakánku, u Tebe se o vyrovnanosti teda mluvit rozhodně nedá, to bys tady nechodil a neskučel, že s Tebou žena nechce spát a že Tě vlastně nepotřebuje, že si vydělá a má své bydlení, to bys tuhle situaci začal řešit, tady pomoc nehledej, to už jsem Ti jednou psala.
Jestli ty nejsi tak trochu bačkora a ještě s Tebou sex za nic nestojí....podle mě si Tě Tvoje žena prostě neváží....
A k čemu je ti pak slušnost, no, zamysli se. :-D

Kamarádka nemá fotografii.
anonym | 22.9.2017 13:56

TO Mirka:

jestli má milenku, No ať si ji klidně má, já mám taky milence. :-D

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 21.9.2017 23:02

TO Mirka: díky za podporu. Vskutku nejsem naturou uplakanek, ale v těžko řesitelné situaci si rád přečtu zajímavý postřeh, radu nebo povzbuzení. To je podle mě zřejme. Proto lidi na tyto fóra pisi.
Paní anonym preju, ať ji slušný vztah vydrží, ale tomu nevěřím. Kdo má potřebu urážet a zesmesnovat není slušný a vyrovnaný člověk a to se projeví po čase na každém vztahu..

Kamarádka nemá fotografii.
Mirka | 21.9.2017 17:07

TO Honza: Postup, jak ho popisuješ, mi taky připadá schůdný, pokud to tedy není mezi dvěma „sexuálně odcizenými“ partnery nadobro ztracené . Pokud je tam ještě nějaká naděje. A protože jsem žena, zamýšlím se také nad tím, zda některé neodrazuje úporná honba mužů za vyvrcholením ženy.

Kamarádka nemá fotografii.
Mirka | 21.9.2017 17:01

TO anonym: Na „TO“ musí být totiž dva. Někdy i tři. Ani ty, anonymko, nemáš zaručeno, že ten tvůj nemá nějakou tu milenku.

Kamarádka nemá fotografii.
anonym | 19.9.2017 15:25

TO Mirka:

díky z rozbor mé osoby...hned mám lepší den, když vím jak na tom jsem.
A můj muž mý sex na rozdíl od uplakánka kdy se mu zamane, nebo kdy se zamane mně. :-D

Kamarádka nemá fotografii.
Honza | 19.9.2017 06:58

TO Tom: Žiji taky neuspokojeně, ale na Tvém místě bych se nejprve zklidnil mysl, protože rozjitřené emoce nejsou dobrý rádce a u Vás je to už asi dost vyhrocené. Potom zkus tohle. Na ženu nijak nenaléhej, nevyčítej, sex s ní nijak neřeš a nechtěj ho po ní. Jednou za den, ale ne v posteli, se jí ve vhodný okamžik podívej do očí a pohlaď ji po vlasech nebo po tváři. Nic víc, druhý den znovu, dej tomu měsíc, potom to zkus před spaním, zase jen ji pohladit a políbit, ale zase nic víc a zase tomu nech měsíc, pak se můžeš k tomu třeba přitulit. Uvidíš, co se bude dít a ono bude. Než napíšeš, že to nemá cenu tak si buď jist, že má. Nemáš co ztratit. Vyžaduje to ale hodně sebeovládání a celého chlapa. No a pokud to nedáš tak se můžeš rozvést, budiž. Pokud nemáš na rozvod koule tak si najdi milenku. Pokud nemáš koule na milenku, zajdi si na privát. Pokud nemáš koule na privát tak si to udělej sám . Pokud nemáš koule si to udělat sám tak to budeš muset skousnout a pokud nemáš koule to zkousnout můžeš začít znova a jinak..

Kamarádka nemá fotografii.
Mirka | 18.9.2017 22:15

TO anonym : Jsi moc hloupá. Opravdu moc. Pokud vůbec máš nějakýho muže, lituju ho předem.

Kamarádka nemá fotografii.
anonym | 18.9.2017 17:10

TO Lada:

no jo, on je Tom tak trochu uplakánek, brečí tady, stěžuje si a řeší neřešitelné. Asi mu to stačí.
Třeba má jeho žena milence, když s ním nechce nic mít. :-P

Kamarádka nemá fotografii.
Mirka | 18.9.2017 16:03

TO Lada: Dík. Přesně tak to cítím já. ... Jo! Lehce erotický film. Porno nefunguje. :-) A taky si myslím, že u ženy není nutný orgazmus . Ten pocit asi potřebuje chlap. Pro ženu může být příjemné a dostatečné i milování, aniž dosáhne vrcholu. Není na to pokaždé nastavená a naladěná.

Kamarádka nemá fotografii.
Lada | 18.9.2017 12:42

TO Tom: Ke tvé otázce o pár stránek vzadu: Proč to teda občas neodmitnete? Snad máte nějakou osobnost a nárok na vlastní názor, ne?;) Jenže to prostě nejde - já fakt nedokážu snout vedle frustrovanýho a nešťastnýho muže...Když ho přeci jen odmítnu, je nervozní celý další den, a celý ten den pak není hezký a pohodový. Zkrátka 3x týdně - a mám šťastnýho a spokojenýho muže. Míň často se hned projeví v celé rodinné atmosféře. A taky jsem se rozhodla, že si to budu prostě užívat, i když jsem unavená nebo se mi ze začátku nechce, dobrá předehra už chuť obstará. Ani erotický knížky nebo filmy nejsou na škodu.

Kamarádka nemá fotografii.
snonxm | 18.9.2017 11:46

TO Tom:

a kdo tady mluví o seznamce. :-P

Kamarádka nemá fotografii.
Honza | 18.9.2017 09:34

No nevím, ale tady z té debaty to působí jako kdyby všichni chlapi byli nějaké stroje, kterým stačí se udělat a tím to hasne. Nevím ale je pro mě důležité aby to nebyl sex ale milování. Něco, co si oba užijeme a budeme šťastni. Sex s manželkou v atmosféře typu, no tak pojd když to musí být, mně fakt neuspokojuje. To si to můžu udělat sám nebo jít na privát.

TO snoxm: Náhodou, ženy jako ty se mi docela líbí. :-)

1 2 3 4 .. 9 .. 17 .. 25 .. 33 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění