Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 7 .. 14 .. 20 .. 26 Další »

Řadit:
385
Kamarádka nemá fotografii.
Klára | 24.7.2017 14:37

TO Tom:

to nebylo na vás, ale na Ondru.

Dana | 22.7.2017 00:08

TO Ondra: Chápu Vás.

Tom | 21.7.2017 19:41

TO Klára: Deti mame. Dve male, takze to neni tak jednoduche;)

Klára | 21.7.2017 10:53

TO Ondra:

Děti nemáte, tak o co jde? Ukončete to, tohle nemá budoucnost.

Klára | 21.7.2017 10:37

TO Tom:

Třeba už svou ženu nepřitahujete, to vás nenapadlo?

Klára | 21.7.2017 10:37

TO Lada:

tak to by mi taky bralo chuť k sexu, kdyby takhle žvanil. Oni si chlapi prostě musí pořád něco dokazovat. Jednou jsem pracovala se dvěma muži, seděli jsme spolu v jedné kanceláři. Neustále řešili, že mají málo sexu, že manželky jsou unavené, protivné, nemají zájem, nebo nechtějí změnu. Vždycky ale neopomenuli zdůraznit jací jsou oni v sexu borci, jak oni nemají nikdy problém s erekcí a jak už na to kašlou a půjdou raději do bordelu. Žvanilové, nedalo se to poslouchat. :'(

Tom | 20.7.2017 17:46

TO Hanka: dobrý tip, ale ono to moc nejde. Řekl bych, že společný faktor těchto (nasich) žen. Je neochota se o problému bavit. Moc si neumím představit, jak to ženě nenápadně podstrcim. Navíc jim to vyhovuje. Nesexuji, nesportuji, věnují se po večerech gaucingu..;)
Já vím, že by ji to prospělo (ne jen me), ale ona si to nemyslí. Už to nechávám být. Je to marne;)

Hanka | 14.7.2017 20:50

Zkuste manželce (ne-ná-pad-ně ;-) ) dát přečíst tenhle článěk:

https://www.prozeny.cz/clanek/lekari-potvrdili-sex-je-lepsi-nez-plastika-co-vsechno-umi-zlepsit-34143 ..
Dneska jsem byla s dospělým synem nakupovat a pokladní překvapeně povídá :„Já myslela, že je to vaše sestra a ne maminka...“. No, pravda, měla jsem syna brzo. Ještě mi nebylo celých 30... :-D

DDLL | 3.7.2017 10:24

TO Lada: co na to rict :'( co ja bych dal za 2x tydne...spise co ja bych dal za 2x mesicne :-\

Tom | 28.6.2017 12:31

TO Lada: Mila Lado, v tom pripade poslete manzela, at si precte tuto diskuzi. My tu resime sexualni nesoulad s frekvenci v radu mesicu a roku. O manzelky se, myslim, vetsina ucastniku teto diskuze stara, maji jinak celkem OK vztah. Jen bych rekl, ze zeny nato proste kaslou. A jsou spokojeni se sexem = 0.
Takze pokud slysim, ze nejaky chlap to ma cca 2x za tyden, zena pouziva pomucky, atd. tak mi stiznosti prijdou naprosto smesne. Co by za to vetsina z nas tady dala..;) Popravde, pokud mate deti, venujete se zajmum a konickum (takze asi nejste spolu kazdy vecer doma, ze?), tak si myslim, ze to je naprosto normalni (hezky, az idealni) stav, zvlaste tedy po 18 letech vztahu. A neresil bych to

Lada | 27.6.2017 15:19

Asi jsem ještě nenarazila na z 99 procent slušnou a věcnou diskuzi, jako tady. Sexuální nesoulad v manželství - taky moje téma - ale z pohledu manželky :-) 18 let ve vztahu, děti v už v pubertě. Vztah hezký, žádné velké problémy, společné zájmy i rozdílné zájmy, které si vzájmeně tolerujeme. Peněz tak akorát, žádné bohatství, ale co potřebujeme, máme nebo koupíme, aniž bychom pak neměli z čeho poplatit složenky nebo nic k jídlu. Účet společný, žádné hádky o penězích, děti vcelku hodné, žádné hádky o výchově. Sex se nám líbí. Žádný stereotyp, máme rádi pomůcky, nikdo není sobecký...prostě ok. JENŽE. Manžel to chce častěji než já. Tlačí na pilu, hodně o tom mluví, má narážky, že je to málokdy, je frustrovaný, nešťastný, dokonce vyčítá, bývá jízlivý. Hrozně mě to trápí, a hlavně mě to bere skoro veškerou chuť na milování, stává se z toho povinnost, něco, co musím, aby byl doma klid a pohoda. Pohoda ve mně se ale ztrácí. Mrzí mě, co se se mnou děje, co se z toho všeho pro mě vytrácí, že se to začíná promítat i do vztahu. No a teď ty počty: Během všech těch let je to stejné - sex máme průměrně 2x týdně, nedávno ještě 3x týdně, při nemocech a podobných problémech 1x týdně.

Anonym | 20.6.2017 14:41

Dotaz na Mirka:

Psal jste zde o různých vztazích, o svém se svou exmanželkou a se „souputnicí“, o vztahu sestry s jejím manželem a jeho odchodu k Ireně s Buickem, o kolegyni lékárnici a účetním. Jak pokračují Váš i jejich vztahy? Změnilo se něco?

Mirda | 19.6.2017 01:30

TO lala58: Víš co lalo58, jdi s tím do pr...

Paolo | 26.5.2017 09:12

Pánové, gentlemani, manželé svých žen,
nebudu zde opakovat to, co bylo vyřčeno. Je to dokonale sepsané, naprosto trefné, přesné. Po včerejším pročítání diskuse jsem dnes ráno po probuzení manželku pohladil po vlasech, políbil na čelo a šeptl „dobré ráno“. Pak přitulil. Odpověď? To se na mě musíš lepit hned po ránu? Z tebe jde takové horko, fuj. Tak jsem poodkryl peřinu. A? Je mi zima na nohy a už mě prosím nech. Krásný ranní folklór, dokonalé. Ta manželská souhra. Vidíte to tam? To si musíte vychutnat. :-D Sice nevím kam s kanárem, ale jinak jsem se fakt pobavil. Už dříve jsme doma nastavili jakési pravidla (doporučení - manželská poradna), trvalo mě cca 5 let, než jsem se dostal z podpantofláka na úroveň rodinného partnera, se kterým je nutné probrat, co koupit, co bude na oběd, co budeme dělat o víkendu. Je to boj, ale funguje to. Co se týká sexu, tam je to na bodu nula. A hlavně prosím nečekejte a neočekávejte, že to s manželkou bude lepší. Lepší už to bylo. Bohužel je to jen na nás, kterou cestu si zvolit.
Celé této velice pěkné diskusi clamp

Laco | 19.5.2017 19:31

TO Funnyman73: No...bohuzel mám dojem že kdybych opravdu tvrdě vyžadoval sex jednou týdně ( myslím styk, ne orál), tak moje radeji odejde. Nechápu nic.

1 2 3 4 .. 7 .. 14 .. 20 .. 26 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění