Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 11 .. 21 .. 31 .. 41 Další »

Řadit:
603
Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 20.7.2018 10:04

TO Honza: Ja bych rekl, ze je zbytecne analyzovat mozne priciny. Jsou ruzne. Nektery holky na „to“ nejsou, proste je to moc nebavi a pak na to uz kaslou. Nektery to pouzivaji jako manipulaci (asi ty ktere na to taky moc nejsou, ale ne az tak). Nekterym se manzel zhnusi. Jine mohou mit milence a vlastni manzel je nepritahuje, atd.
Ale kazdy si musi najit reseni. Rozmyslet, zda a pripadne kdy opustit rodinu nebo jestli zkusit paraleleni vztah vedle manzelstvi nebo jak jinak to poresit..

Honza | 20.7.2018 09:31

TO DDLL: Podle žen na rodičovské dovolené bych toto absolutně nehodnotil. To je specifické období a péče o malé dítě může být taky docela zápřah vyrovnávající se s náročnou prací.

DDLL | 20.7.2018 09:21

TO Honza: muze byt, ale vzhledem k tomu, ze skoro vsechny kamaradky jsou na rodicovske, tak jen tim to nebude. Ja si proste myslim, ze chytrejsi holky o vsem moc premysli a v sexu je to na skodu.

Honza | 20.7.2018 08:56

TO DDLL: Zajímavé téma pomalu na sociologickou studii. Řekl bych, že tento problém není dán ani tak společensko-ekonomickým statusem, vzděláním nebo nedejbože inteligencí ale spíš charakterem vykonávané práce. V manuálně pracujících profesích si často odpíchnete konec směny a máte prázdnou hlavu. Zatímco u duševně pracujících profesí často budete řešit termíny, projekty, úkoly z porady, apod., takže ta práce je víc v hlavě a nezmizí s koncem pracovní doby. Toto může, a zejména ženy jsou na to dost náchylné, způsobovat vnitřní neklid, který se pak může projevovat i v zájmu či nezájmu o sex. Samozřejmně nelze paušalizovat, ale i z mé osobní zkušenosti něco na tom bude. Pokud jsem slyšel nějaký rozumný názor na sex v manželství nebo na sex obecně tak to opravdu byly ženy profesí pokladní, prodavačka, masérka apod.

Pepin | 18.7.2018 21:35

Nechci nikoho navádět, aby opustil rodinu, děti atd. Jenom mi je lidí jako Hanny moc líto.

Pepin | 17.7.2018 18:48

Ahoj Hanny, muži obvykle odmítají sex ženám (pokud nemají zdravotní problémy, o kterých je pro ně těžké mluvit) obvykle proto, že je žena již nepřitahuje (např. se změní ve stokilovou kouli), nebo protože mají milenku, se kterou je to mnohem lepší. Ale z toho, co píšeš, se mi zdá vše tohle nepravděpodobné. Nejspíš to byla nějaká forma odporu, nebo bloku, kterou kvůli své omezenosti tvůj manžel nedokázal řešit (anebo mu to bylo lhostejné). Vyvarovat se problému do budoucna moc nejde, oni se lidé ve vztahu mění. Jediné čeho se drž, je to, co psal diskutující Mirek: Na začátku vztahu musí fungovat v posteli vše na tisíc procent, protože časem se to bude jen zhoršovat.
Někde jsem četl, že poměr odpírači versus odpíračky je 1:10, takže máš mnohem menší pravděpodobnost než muži, že se spálíš znovu.

Pro všechny lidi tady: Hanny je mi velmi líto…. 18 let jí nějakej blb odpíral sex a city… Já jsem po cca 4 zdrhnul a měl jsem to udělat dřív. Nenechte si ničit život od sobců, kteří kašlou na vaše potřeby a dělají vás nešťastnými. Máte jenom jeden.

HANNY | 17.7.2018 00:52

Panove nechci vstupovat do vasich debat a prognoz prilis detailne ale po pravde prectete si clanky zen obdobneho tematu moje zivotni a nejvic potupna zkusenost je stejna jako vase ,nejdriv sex neustale po svadbe mene a mene 3x max.4 x do roka pak uz temer vubec / samozrejme ze strany manzela/ ja bych mohla mit,sex i 3x denne bez problemu takze stejne jako vy trpim no podotykam ze jsem celkem k svetu stihla prumerne inteligentni pracujici a milujici zena ktera si sveho muze velmi vazila i pres nedostatky tykajici se sexu a vztahu ke me /nema zajem se me ani dotykat ani se mnou komunikovat pred tremi lety si nasel takovou usmudlanou alkoholicku cikanka madarka v jednom ktera vypada a chova se jako chlap chodi spinava pomaha na stavbach strida v posteli chlapi bez domova a ten muj se do ni hrozne zamiloval duvod pozor ted ti prijde chybel mu se mnou sex.Pripadm si jako idiot 18 let mi sex odmita s tim ze se nenecha od nikoho k sexu nutit mate pro me radu a vysvetleni,dala jsem mu celkem tri roky aby neco zmenil bohuzel je to horsi citi se byt nepochopen ale co hur sam me od sebe odpudil a zhnusil se mi....nrhledam pomoc nas manzelstvi je u konce promarnenych 18 let bez lasky a sexu nevratim jen bych chtela zjistit proc se to tak deje treba poradite a ja se v pristim vtahu vyvaruju chyb s dalsiho zklamani...

Tom | 11.7.2018 21:42

TO Pepin: ono i na tom neco bude. Tem vzdelanym doktorkam, psycholozkam, docentkam a ucitelkam kolikrat ten podobne vzdelany chlap neimponuje. Ziji ve svete abstrakci a iluzi

Pepin | 11.7.2018 20:27

TO DDLL: Vždy se s vzděláním nechuť k sexu pojit nemusí, příčina může být jinde. Kamarád měl za manželku paní doktorku, chodila z nemocnice pozdě domů a utahaná, říkala mu, ať už ji proboha neotravuje se sexem, že už toho má dost. A měla toho dost. Kolega pan doktor jí to na lékařském pokoji každý den několikrát udělal a doma se jí už pak nechtělo. Kamarád pro ni byl jen idiot na hlídání dětí a pečovatel/starač o rodinu. Paní doktorka si mohla v klidu rozšiřovat vzdělání, jezdit na kongresy a sexu měla kolik chtěla, samozřejmě ne s tím blbcem, kterého měla doma.

DDLL | 11.7.2018 10:18

TO Tom: Ja to vidim kolem sebe. Pohybuji se prave v kolektivu tech vzdelanych paru se peknymi platy a domy. A (cest vyjimkam) vsichni kluci jsou na tom podobne blbe (maji krasne chytre zeny a nemaji sex). Nekteri jeste hur nez ja. Pak znam par borcu co nejsou tak atraktivni pro zeny (vzhled, penize, ostrovtip:) a tak maji mene hezke a mene chytre partnerky. A ti jsou uplne v pohode. S jednou z tech holek jsem mel tu cest travit nejaky cas o samote a bavit se pomerne duverne a ona to ma proste rada a neresi to. a vo tom to je

Tom | 10.7.2018 14:31

TO Mirek: Hele, asi jo. Ta moje doma obraci oci v sloup, kdyz z ust vypustim nejakou podobnou „uchylnou prasarnu“, se kterymi moje predchozim partnerky nemely problem, ba naopak, spis je to navnadilo.
Je to vysokoskolsky vzdelana velmi inteligentni zena, dle meritek akademickych. V osobnim zivote je mnoho praktickych zalezitosti (nejen sex) problem a zasnu, ze ji s nimi musim pomahat nebo resit za ni.
Vim, ze pristi partnerku budu hledat zcela jineho typu a razeni. Zivote je stale hledani;-)

Mirek | 10.7.2018 13:20

TO DDLL:

Tahle idea, že totiž „jednodušší“ dívky a ženy (omlouvám se a to velmi za ten výraz, ale nic lepšího mne nenapadá) jsou z pohledu chlapa sexuálně přítulnější, mne svého času hodně zajímala. Měl jsem doma po dobu 25 let VŠ vzdělanou manželku a učitelku k tomu, takže ideální kontrapunkt k té „jednodušší = méně vzdělané variantě“. Feministkám a jiným tzv. progresivním myslitelům se to asi nebude líbit, ale něco na tom opravdu je. Většina mých spolužáků, kolegů a kamarádů, kteří měli doma vysokoškolsky vzdělanou manželku, manažerku a podobně si podstatně více stěžovala na to, že si skoro nevrznou, a že manželka odmítá dělat to či ono atd. Naopak ti, kteří mají doma holčinu s výučním listem žasli nad našimi „vzdělanými“ problémy, protože ta jejich holčina s „tím“ nedělala žádné štráchy a bylo naprosto jasně patrné, že se řídí jednoduchým pravidlem: „Když s nějakým chlapem žiju, tak s ním taky spím a „sexuju“, to dá přeci rozum. Chlapi to potřebují více než ženský. Bez sexu jsou nevrlí a protivní a mají snahu vyhledávat sex jinde. Takže když s ním chci žít a mám ho ráda, tak mu dám resp. na střídačku pohoním nebo vykouřím, vždyť je to pár minut denně a občas je to hezký a příjemný i pro mne“. Konec citátu jedné 40 leté dělnice od lisu ..... Ta paní naprosto intuitivně či instinktivně vystihla problém a bez nějakého velkého mudrování problém vyřešila, a její manžel údržbář (se kterým si občas hraju fotbálek) mne tzv. dorazil po několika pivech celkem jasným sdělením: Manželství bez šukání je na hov...o, to přeci ví každej, a každej taký ví, že to bez šukání nemůže fungovat. To by mne teda zajímalo, na co jste tolik roků študovali v těch školách, když takovou základní věc neumíte pochopit“. Podotýkám, že se jedná o slušnou rodinu se dvěma dětmi, oba poctivě pracují a opečovávají baráček po rodičích. Moje čistě soukromá teorie a zkušenost říká, že s rostoucím vzděláním (u muže i ženy) sice získáváme mnoho užitečných informací, ale zároveň ztrácíme některé elementární, podprahové, přirozené či základní návyky. Stírá se přirozená „dělba práce“ mezi mužem a ženou, ženy se snaží chovat jako chlapi a naopak pánové už nejsou chlapi, ale bačkory. Vrcholem je pak chlap na mateřské, aby žena mohla dělat kariéru, nebo donekonečna odkládané pořízení potomků, které končí umělým oplodněním těsně před 40 rokem věku prvorodičky a nebo úplná fantasmagorie, kdy dvě lesby chtějí mít dítě, které má být počato ve zkumavce a dámy se dožadují statutu úplně normální rodiny. Tahle diskuse je toho jasným důkazem:::: Kolik toho ti neukojení pánové namudrují a co všechno jsou ochotni udělat a obětovat jen aby si občas vrzli místo aby manželce řekli na rovinu: Mám ho tvrdýho až hrůza, pojďme si zašukat nebo mi aspoň pomoz jinak. To by se asi paní docentka zhroutila odporem nad tou primitivností, se kterou se pan docent vyjádřil o svých genitáliích.

Moje lékárnice je světlá výjimka. VŠ vzdělání využívá ve své práci a jinde, ale v posteli se chová jako úplně obyčejná ženská = šuká s chlapem, kterého má ráda a žije s ním ... to je přeci jasný ne ...

Závěr: Čím vyšší vzdělání, tím větší pravděpodobnost, že bude frigidní.

A teď a´t mne feministky třeba ukamenujou ...

Míra

Tom | 10.7.2018 13:02

TO DDLL: Proste, zivot neni spravedlivy. Jednou jsi dole, jednou nahore. Zena se pred svatbou prilis odhadnout neda a clovek se s tim pak musi nejak srovnat. Nektery bez mozku to maj radi, nektery s mozkem asi taky. A pak je ten zbytek, ktery jsou casto manipulatorky a neni to s nimi pro muze nic moc;)

DDLL | 9.7.2018 10:31

TO ženacománěcozasebou:

s timto nemuzu souhlasit. Zena s mozkem je prave ta chyba:)
Zena s mozkem moc premysli, my co mame zeny s mozkem nemame sex. Ti co maji zeny jednoduche ho maji dostatek

další vůl | 8.7.2018 23:55

TO Mira: Jsi borec, nenapsal bych to lépe... mám to podobně. Milenku jsem měl, ale já debil jsem se vrátil k mojí semetrice, nemůžu si to odpustit. Ale nejspíš by to s ní nakonec skončilo stejně. Nyní jsem u bodu 4. věk podobný, perspektiva mizerná. Zdraví se horší, nejvíc mě sere že mě ta čuza přežije. Děcka se přiklání k ní, nemám zastání nikde.
Jinak pozor na ně jeptišky, v práci se chovají jako na mejdanu a flirtují s kolegy, doma zase jako jeptišky.
Já její úsměv už ani neznám.

1 2 3 4 .. 11 .. 21 .. 31 .. 41 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění