Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

1 2 3 4 .. 7 .. 13 .. 19 .. 25 Další »
   
Řadit:
372
příspěvků
Správce: vratislav
Kamarádka nemá fotografii.
Paolo | 26.5.2017 09:12

Pánové, gentlemani, manželé svých žen,
nebudu zde opakovat to, co bylo vyřčeno. Je to dokonale sepsané, naprosto trefné, přesné. Po včerejším pročítání diskuse jsem dnes ráno po probuzení manželku pohladil po vlasech, políbil na čelo a šeptl „dobré ráno“. Pak přitulil. Odpověď? To se na mě musíš lepit hned po ránu? Z tebe jde takové horko, fuj. Tak jsem poodkryl peřinu. A? Je mi zima na nohy a už mě prosím nech. Krásný ranní folklór, dokonalé. Ta manželská souhra. Vidíte to tam? To si musíte vychutnat. :-D Sice nevím kam s kanárem, ale jinak jsem se fakt pobavil. Už dříve jsme doma nastavili jakési pravidla (doporučení - manželská poradna), trvalo mě cca 5 let, než jsem se dostal z podpantofláka na úroveň rodinného partnera, se kterým je nutné probrat, co koupit, co bude na oběd, co budeme dělat o víkendu. Je to boj, ale funguje to. Co se týká sexu, tam je to na bodu nula. A hlavně prosím nečekejte a neočekávejte, že to s manželkou bude lepší. Lepší už to bylo. Bohužel je to jen na nás, kterou cestu si zvolit.
Celé této velice pěkné diskusi clamp

Kamarádka nemá fotografii.
Laco | 19.5.2017 19:31

TO Funnyman73: No...bohuzel mám dojem že kdybych opravdu tvrdě vyžadoval sex jednou týdně ( myslím styk, ne orál), tak moje radeji odejde. Nechápu nic.

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 16.5.2017 23:10

TO Jana: co dodat. Zřejmě jste si vzala může, kterého jste si vážila a chovala s k němu s úctou a láskou. Takže jste prožili pěkně manželství. To u nás to většinou tak neni..;)

Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 5.5.2017 10:38

TO Tom: Můj muž byl o 12let starší.Byl to můj druhý /a poslední/ sexuální partner/. Když jsem jej poznala, byl svobodný, 35.letý.Teprve s ním jsem zažila první orgasmus při různých sex.praktikách. Byla jsem naprosto nezkušená /v mých mladých letech se o sexu nemluvilo, nebyla televize, ani časopisy se sex.tematikou. Dnešní mladí jsou poučeni velmi brzy, vystřídají více sex.partnerů, u každého se něco naučí. Já byla opravdu v 18 letech ještě panna. Můj muž byl „zaučený“ starší vdanou ženou /jak se mi svěřil/, ve svých 18.letech.Nebáli jsme se o sexu a našich potřebách spolu hovořit. Měli jsme hezký život po všech stránkách.V manželství jsme si „udělali“ krásné děti. Styděla bych se vypisovat různé naše praktiky, na to musí přijít každý pár, a to tím, jak budou spolu o sexuálních potřebách komunikovat, ev. před sebou masturbovat, abyste se navzájem dozvěděli, co vás vzrušuje. Sexuální soulad je důležitý pro šťastné manželství.Přeji všem, kteří čtou články v této diskuzi, ať se vám daří, ať máte na co vzpomínat.

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 4.5.2017 13:39

TO Jana: Ano, dulezite je, ze mate prave ty hezke vzpominky. To Vam uprimne preji. My tu resime jak dosahnout toho, abychom meli take na co ve stari vzpominat (krome tech predchozich sexualne kvalitnejsich vztahu nez jsou nase manzelstvi) a jak toho vyssiho veku dosahnout v dusevnim zdravi a pohode;)

Kamarádka nemá fotografii.
Jana | 30.4.2017 10:10

TO Milda: Já tvrdím, že žena není nikdy stará a vím, o čem mluvím. Pokud měla vaše žena někdy orgasmus, bude jej schopna i ve stáří!!!! Ani se nechci přiznat, kolik je mi let, ale žili jsme sexuálně /muž byl dosti starší/, až do jeho smrti.Již se mu postavil jen pomocí vakuové pumpy, nebo jsem mu vyvolala orgasmus vibrátorem prostaty. On mne uměl uspokojit i orálně a vibrátorem. Žili jsme krásný život po všech stránkách. Teď mi zbývají jen vzpomínky, vibrátor a sprcha. Přeji vám hezké zážitky.

Kamarádka nemá fotografii.
Iva | 29.4.2017 10:40

TO Mirek: Pokud Vaše partnerka s Vámi zažije jedenkrát orgasmus / a miluje Vás, není to náhodná známost/, bude sex s Vámi SAMA vyhledávat. Já sama mělapo 9. letech manželství při souloži PRVNÍ ORGASMUS / který jsem si vyvolala po radě sestry sprchou/, a pak jsem věděla, co potřebuji. Při mazlení jsem vedla prsty muže až k mému orgasmu. Od té doby jsem byla já častěji iniciátorem soulože, velmi brzy jsme byli „sehraní“ a pohlavně jsme se stýkali až do téměř do mužova konce. Ráda na ty doby vzpomínám. Teď při touze jen masturbace.

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 27.4.2017 18:16

Funnyman klade otázku ženám, totiž zda se manželka nebojí riskovat, že jí manžel uteče, když s ním nebude „spát“. Funnmann73 se BOHUŽEL dopouští ve své úvaze fatální chyby, myslí totiž jako chlap = přísně logicky. Drtivá většina žen však má logiku zcela jinou, a to sice ŽÁDNOU !!!
Takže nyní velmi provokativní otázky třeba pro Funnyman73. Ale zkuste si poctivě odpovědět každý sám za sebe.
1. Je Vaše žena vůbec mentálně schopna úvahy typu: Když nebudu uspokojovat partnerovy základní potřeby (sexuální nebo i jiné), tak se dříve nebo později najde jiná dáma, která tak ráda učiní. Lhostejno z jakých pohnutek. Sázím 4 ku 1, že si to ta Vaše nána vůbec není schopna představit, a nepochopí věc dokonce ani tehdy, až partner skutečně odejde za jinou.
2. Cca. 1/4 manželek je schopna mentálně zvládnout logickou úvahu č. 1, ale přesto se na partnerovy potřeby z vysoka „vytento“. Považují totiž svého manžela za akce neschopného vola (ťunťu, ňoumu, podpantofláka, osla, neatraktivního pitomce - doplňte dle vlastního uvážení), kterého mají pevně a dokonale zmáknutého, a setrvalost situace jim dává každý den znovu a znovu za pravdu. Prostě ten jejich moula na sobě nechá dříví štípat, ochotně se z něj sypou prašule tzv. „pro rodinu“ a ještě organizuje „romantické víkendy“, aby ta jeho slepice pookřála. Pro ženušku ideální stav, přeci si to nepokazí nějakým sexem jen tak a „zadarmo“. Cena musí být udržována vysoko, navíc nadržený partner postupně ztrácí schopnost se bránit a reálně uvažovat, neb mu městnající semeno tlačí na mozek. je tak stále snadnější obětí, která má po čase tendenci resignovat.
___
3. Pokud si nejste jisti, do které skupiny Vaše ženuška patří, tak si ji vyzkoušejte. Zařiďte si bez jejího vědomí několik noclehů mimo domov. Nejlépe samozřejmě u nějaké sexuální „pomocnice“, ale můžete i zcela nevinně přespat u kámoše, který to ovšem, nepráskne. Pokud máte doma úplně blbou slepici, tak Vám vynese kufry před barák a/nebo bude dělat hysterické scény, dále se ovšem mentálně nedopracuje. Pokud máte doma o něco málo chytřejší model, tak sice udělá „ubrečenou“ scénu, ale nápadně rychle „usmíří“ a „začne mít chuť na sex“. I když tento stav nebude trvalý a velmi rychle věci vrátí do starých kolejí. Nejchytřejší ženuška potom pochopí, že když manžel souloží jinde, je to pro ni de facto (ona soulož nepotřebuje) ideální stav, nabídne nebo mlčky bude akceptovat „volné manželství“ a bude se starat jen o to, aby manžel nechtěl rozvod a ona tak nepřišla o jeho výplatu, barák, atd. Netřeba říkat, že takových bab je (bohužel i bodudík) velmi málo, ALE POZOR jsou to zároveň nejtvrdší rozvodové soupeřky, které mají v hlavě jen finanční kalkulačku !!! No a pak existuje zanedbatelně pravděpodobná možnost, že to Vaši manželku trkne, že pochopí, že nemůže svého milého a hodného muže sexuálně frustrovat, a tak sama od sebe tzv. půjde do sebe a začne se aktivně snažit o nějaký oboustranně snesitelný sexuální kompromis, který udrží muže doma, atd. Takový zázrak, ale doma nemáte, neboť to byste sem pánové nepsali !!!

A jsem zase u základní poučky. Když chce chlap souložit, musí mít funkční koule, a mít „funkční“ koule, to znamená, nenechat se si sr... t na hlavu a hlavně být schopen rázně jednat a ne jen fňukat !!!

Howgh

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
Funnyman73 | 27.4.2017 02:29

Ahoj LACO, nejsi v tom sám. Jsem ženatý víc než 20 let a po třech dětech moje žena definitivně ztratila veškerou chuť na sex v průběhu těch let se to zhoršovalo až na frekvenci 2x za rok. Víc jak rok jsme spolu už nespali. Narozdíl od tebe jsem doma každý den a v tom to není. Vyzkoušel jsem už všechno a to včetně romantického víkendu. Některé ženské se prostě bez jakékoliv příčiny jednoho dne přepnou do modu „NO SEX“ a už ho nikdy nepotřebujou a jenom se dělí na ty co jsou v rámci záchrany manželství občas svolné, aby jsme hned neutekli, a na ty co prostě sex nechtějí a riskujou, že jim utečem. Nechápu, že je to vůbec možné, ale z vlastní zkušenosti vidím, že není žádné řešení. Připadám si jako hodný osel. Tak se máme rádi a taky bych si nedovedl představit, že zradím rodinu, která je pro mně nejdůležitejší na světě, a půjdu si to rozdat s první svobodnou samoživitelkou, které kdybych navíc nabídl alespoň část z našeho životního komfortu, spala by se mnou kdykoliv, jakkoliv a kdekoliv. Pomalu se smiřuju s faktem, že se sexem je konec. Jenom si nejsem jistý, jestli nejsou chlapi naprogamovani tak, že když nemají dlouho sex a nabídne se nějaké volná holka, tak jestli nejdou všechny zásady bokem a pudy prostě zvítezí. Co vy na to dámy, proč s náma nechcete spát, proč ztrácíte chuť, copak vy se nebojíte že Vám utečem?

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 26.4.2017 11:04

TO Laco: Hele Laco, ale ty nemas deti, ne? Pokud nemas deti, tak neni podle me vubec co resit a stezujes si tady zbytecne. Jakmile jsou ve vztahu deti, nerozhoduje clovek uz jen o svem osudu, ale vsechna rozhodnuti a rozvod si odskacou take deti, cimz se moznosti „reseni“ problemu zuzuji a take zeny maji na chlapy daleko vetsi paku v tech detech (muzi casto nechcteji mit dite jednou za dva tydny a proto nejdou do rozvodu). Nicmene ve vztahu bez deti je to jen mezi manzeli a pokud se neda domluvit a trva to nekolik mesicu nebo let, tak nei co resit..

Kamarádka nemá fotografii.
Tatu | 24.4.2017 06:25

TO Mirek: Jistě že má pravdu.

Kamarádka nemá fotografii.
Laco | 23.4.2017 22:50

TO BBerunka: Bohužel jsem taky ten vůl, co umyje koupelnu a pak si ho potají vyhoní =-O . Jako nevadí mi pomoct ženě v domácnosti, ale vadí mi ta druhá polovina...mám období, kdy to moc neřeším, ale pak to na mě příjde a štve mě to :-@ . Ideální je, když měsíc nemáme styk, začne mi to lézt na mozek a začnu se připomínat, jakože ,,miláčku, mohli bysme se už omilovat...,, následu je odpověď ,,jojo..,, týden se nic neděje, tak znova. Zas týden nic.Pak teda že ano ,, v pátek možná,,. Tak se další čtyři dny těším, až příjde den D. Takže je sedm večer. Ale je ještě ,,brzo,, musí se např. utřít prach, hledat něco na netu a pod. Deset večer. Manželka se odebírá do vedlejší místnosti, aby se nachystala u porna, jeliko bez toho by to nešlo vůbec. Spolu se na něj ovšem nepodíváme, protože je to sprosté...22:45. Manželka otevírá dveře. Tváří se kysele. Sex? Omyl...jde na WC. 23:20. Konečně. Manželka jde do postele. Po ,,předehře,, kdy si NENECHÁ sáhnout na přirození, líbat prsa, prostě nic, řekne že můžu. Po dvou minutách po zásunu odchází na WC, protože musí čůrat...pak následují 2 scénáře. Buď se uvolní, a dokončíme akci, nebo se stáhne a řekne, že nemůže. Je to buď a nebo...Takže tak. Super, že?

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 18.4.2017 09:17

Zdravím všechny a jen malá perlička, kterou jsem našel v cizokrajné literatuře:

Jak pravdivé – Manžel to je přímo ztělesnění zla! Manželovým úkolem je chápat, být trpělivý, pozorně jí naslouchat (ale nenavrhovat žádná řešení!!), rozpoznávat její potřeby, být milý, fungovat jako náhradní svodidlo pro všechny problémy a zloby, .... Bohužel to takto funguje jen jedním směrem, a čím více se manžel snaží pomáhat, tím více se ocitá stranou jejího zájmu. Zcela zjevně je manželova dobrota zaměňována za pitomost (manžel = hodný vůl) a jednoho dne se manžel ocitne v manželčině pořadníku na beznadějném (= posledním) místě – nejprve jsou na řadě děti, pak povolání, potom matka, potom otec, potom tchyně, potom je třeba srovnat boty v předsíni a tisíc dalších veledůležitých věcí, pak se nakrmí pes a kočka ……no a teprve potom přichází na řadu potřeby (sexem posedlého) manžela, který to po 329 odmítnutích nejspíše konečně vzdá!
__
Bacha na to.

Mirek

Kamarádka nemá fotografii.
Tom | 13.4.2017 16:40

TO Mirek: Nojo, Mirku, jenže s malými dětmi to není dobrá rada. Rozvod jim jistě jistě dobře neudělá a stridavka nebo víkendy u táty každý druhý týden taky nejsou nic moc. Hlavně kdyz vetsina otců odsud je s dětmi hodně a rado.

Kamarádka nemá fotografii.
Mirek | 13.4.2017 11:21

TO A co dál

Kde vzít ženu, která pohladí a chce být hlazena ???

odpověď je dojemně jednoduchá ..... JINDE !!!

A jak se k takové ženě dobrat ........... ZKUSIT TO JINDE !!!

A co když to hnedka napoprvé nevyjde .... PROSTĚ JÍT JINAM !!!

Kde je tedy problém ... v neochotě, neschopnosti učinit rozhodnutí a jít do neznáma.

„Kdo hraje, může vyhrát nebo prohrát“ Kdo nehraje, tak na 100 % nevyhraje.

O ničem jiném to není.

Mirek

1 2 3 4 .. 7 .. 13 .. 19 .. 25 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění