Diskuse: Robotický vysavač

Řadit:
33
Kamarádka nemá fotografii.
peta1@post.cz Poslat vzkaz | 24.5.2016 22:01

Přemýšlím o robotickém pomocníkovi na vysávání, poraďte mi nějaký spolehlivý za rozumnou cenu :-$ :-$

Jelikož máme taky kočky, tak jsme šli do Roomy Dog - odolnější kartáče, velký sběrný koš a hlavně to desinfikuje podlahy od roztočů, bakterií a likviduje vajíčka blech UV-C zářením.

Holyk mám od nich od Robzone robota a nestěžuju si, máme kočku a po chlupech ani památky, lituju, že jsem si to nepořídila dřív. Nabízí několik typů takže si vyberete, ale tohle mám odzkoušený :)

Míša | 28.8.2015 09:38

TO Radka: Ahoj, mám doma jeden kus od nich, co potřebuješ vědět? :)

Radka | 27.8.2015 16:49

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s Robzone značkou? díky Radka

Roboticky-Vysavac.cz | 3.3.2015 13:39

Vážení čtenáři, reaguji na zdejší komentáře jako největší specializovaný e-shop v ČR. Na našich stránkách sjednocujeme u jednotlivých modelů recenze reálných zákazníků z Heuréky a ostatních zdrojů. Proto doporučujeme při výběru vhodného modelu tyto recenze projít a posléze se rozhodnout u jakého prodejce vybraný model zakoupit. Neváhejte využít i odborný on-line chat, kde se vám vyškolený personál bude rád věnovat.

katka | 17.3.2014 17:39

Já vybírala robotický vysavač podle http://www.testkvality.cz/roboticke-vysavace-test/ a jsem spokojená. Nakonec jsem vybrala model iRobot Roomba 650. je to sice nižší řada, ale pro můj byt naprosto dostačující.

pavda | 9.1.2013 09:58

Kolik cca takový robotický vysavač stojí?

sandruška | 8.10.2012 15:07

Zdravím. Dlouho jsem rozmýšlela a nakonec jsem zvolila Ecovacs. Jsem s ním moc spokojena.Je to skvělý a spolehlivý pomocník. Vysává v době, kdy nikdo není doma, takže nikoho neruší.

Anonym | 3.8.2011 13:11

To pmysak: Ahoj, taky jsem si myslela, ale jak jsem vyzkoušela robotický vysavač, tak jsme hodně rychle změnila názor. Je to veliký pomocník a hlavně ušetří spousty času. Je to jako s myčkou, dokud ji nemáš tak ji nepotřebuješ, ale jen jak si ji pořídíš, tak si bez ní život neumíš představit.

pmysak Poslat vzkaz | 21.6.2011 21:39

Tak to já dávám přednost klasickému vysavači. Například tento vysavač <a href=„http://www.toptool.cz/19-vysavace/671-univerzalni-vysavac-1000w-makita-448/“>Makita</a> má vše, co od vysavače očekávám a doposud jsme s ním zcela spokojen ::souhlas::

iwettka Poslat vzkaz | 16.2.2011 10:13

S nadšením souhlasím ::souhlas::. Ecovacs jsem si pořídila po narození dcerky, je to skvělý pomocník pro všechny zaneprázněné maminky. V době kdy se procházíme po venku, doma se vysává ::drsnak::. Nemohu si jej vynachválit a doporučuju. Uklidí dokonce i pod sedačkou a postelí, což jsem ani neočekávala.

Petris Poslat vzkaz | 13.2.2011 19:27

Spokojenost můžu potvrdit. Ecovacs máme doma už skoro od poloviny loňského roku a je v pohodě. Perfektní jsou magnetické pásky, můžu jen doporučit ::souhlas::. Záleží, co od tohoto vynálezu kdo očekáváte. Udržovat pořádek umí, fakt to funguje, není se čeho bát. Navíc dneska už každý solidní prodejce umí mašinku půjčit domů na vyzkoušení. Tak jen odvahu ::tleskajici::

Ajinkaaa Poslat vzkaz | 4.2.2011 21:40

my jsme si s manželem na Vánoce nadělili robotický vysavač Ecovacs D58. Viděli jsme ho u známých, půjčili na zkoušku a o jiném už jsme pak ani neuvažovali. Vysává velice důkladně a má velmi bohatou výbavu....je to opravdu skvělý pomocník.

Jarmila20 Poslat vzkaz | 2.10.2010 20:43

ahoj, tak všude pročítám samou chválu na robotický vysavač, tak také o nějakém přemýšlím. Kamarádka má doma značku iclebo a chválí si ho. Koupila ho v Datartu, tak se chci zeptat, zda s ním máte také někdo nějaké zkušenosti.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění