Diskuse: Jak okořenit sex?

Řadit:
13
Kamarádka nemá fotografii.

TO kaledka: To zní velice zajímavě v nejbližší době to vyzkoušíme.

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 16.11.2016 17:46

TO kaledka: Ano ten poznám a po jeho použití byl sex naprosto úžasný.

kaledka Poslat vzkaz | 16.11.2016 17:37

My jsme si sex okořenily pomocí láng prášku. Opravdu to bylo něco, na 100% doporučuji vyzkoušet.

m.martinaa Poslat vzkaz | 21.7.2016 19:03

TO miluskara: Manžel si to už bez něj nedovede představit. Dokonce se ptal, když jsme odjížděli na dovolenou, jestli jsem na něj nezapomněla. Netušila jsem, když jsem s ním na Valentýna překvapila, že bude mít takový ohlas!

miluskara Poslat vzkaz | 20.5.2016 12:18

TO dvoracka.k@email.cz: Známe to s ním taky. Bereme od nich lubrikační gel a ten teda stimuluje pěkně!

TO Karla: Ahojky, můj přítel koupil doplněk stravy Erectan a bylo to taky dost dobrý! Moc jsem se tomu divila, když to nepotřebuje, proč to kupuje. Prý chtěl, aby to bylo maximální a to se taky podařilo!

dracek264@seznam.cz

Znam znam a muzu taky jen pochvalit

Karla | 15.9.2015 18:50

Ahoj, pritel s tim prisel na vyroci, objednal si tabletky znacky Maxxes, zkousel jste nekdo? Byl to teda mazec!!

Jála | 28.2.2014 20:55

TO Tatu: Nevím jak ostatní koření, ale čerstvé chilli je opravdu dobré „koření“ sexu... Ale opatrně s ním ;-)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 20.6.2011 11:33

jak okořenit sex, napsal jsem první co mne napadlo.
T

miki0405 Poslat vzkaz | 20.6.2011 11:16

Aaa hodně dobrá reakce ::vysmaty::::vysmaty::

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 13.6.2011 12:52

Normálně pepřem, ovšem čerstvě mletým.
Taky chili je dobrý, ale barví načerveno. ::och::
Ne, dělám si legraci. ::vysmaty::Takhle hrrr to nejde, začal bych bazalkou a oreganem, přes mátu pak k těm silnějším. T

slunicko11 Poslat vzkaz | 11.6.2011 21:36

Zdravim všechny:)

Měla bych na Vás dotaz jestli nemáte vyzkoušené nějaké praktiky nebo nápady jak si okořenit sex?

Vím,že na internetu,v časopisech a všude okolo je plno rad a tipu,ale jen jestli nemáte něco speciálního co bychom s přítelem mohli vyzkoušet:)

Díky moc:))

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění