Diskuse: Alli - lék na hubnutí

Řadit:
54
Kamarádka nemá fotografii.
Anča | 15.7.2016 12:17

Určitě do toho jdi, já to taky používala, já vážila 89 kg a s alli zhubla na 61 kg, je sice pravda, že pokud máš víc tuků v těle, tak tě to nutí na velkou, ale to je zase spíš + protože tě to pročistí, každý říká pokud máš střevní potíže, tak hubneš, po roce používání já přestala používat alli a dál jsem se na přípravek Acai Berry stojí v lékárně kolem 140 kč a je na měsíc, je to přírodní lék

Anonym | 22.7.2014 23:04

TO sllucka: jabych ho rada koupila vazim 65 nevim jesi tomu mam verit abymito neuskodilo nazaludek mam vredi nadvanasterniku dekuji menujuse bella wagner

Malina | 28.2.2014 22:24

Tohle mi nepomohlo spíš naopak :( teď zkouším Obethin a vypadá dost slibně :-)

sexlepe | 25.12.2013 14:51

Pocházím ze 6 dětí. Moje sestry a také matka mají větší poprsí a mě si vždy rodinní přátelé dobírali, že já jsem to své zdědila po otci. Nakonec jsem toho už měla dost a vyzkoušela jsem BreastFast. Trvalo jen 3,5 týdne, abych jim jednou provždy zavřela jejich ústa!http://sexlepe.cz/breastfast/

Anonym | 27.6.2013 13:21

TO cceline: Ahoj, já jsem tyto tabletky používala loni a předloni. Musím říct, že efekt byl opravdu znát. I při mém normálním jídelníčku, který obsahuje všechno, I tučné :-[ . Musíš si ale dávat pozor, aby jsi si nevzala více než tři denně. Stolice byla i nevyžadovaná =-O . Veronika.

Anonym | 5.2.2013 21:29

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM devil devil devil devil devil devil devil devil devil devil devil devil devil devil devil

Anonym | 5.2.2013 21:23

Nabízím nové neotevřené balení CapsLyp - spalovače tuku. Mám celkem 3 balení, neotevřené. Balení má 120 tablet, tj. kůra na dva měsíce. Byla jsem s ním spokojená, ale další balení už nevyužiji z důvodu dalšího těhotenství.
Prodává se běžně cca 700 - 800 Kč. Nabízím za 450,- Kč. V případě zajmu nebo dotazů mně kontaktujte na irenatady@seznam.cz

Anonym | 4.12.2012 14:01

Jaké máte zkušenosti s tímto přípravkem na hubnutí http://forumprozeny.cz/viewtopic.php?id=146 . Je Chilliburner podvod?

marcela | 31.10.2012 09:37

dobrý den, máte ho ještě? Mail:marcelinda1@centrum.cz

radka | 21.10.2012 11:00

TO dedra.party@seznam.cz: máte ještě Xenical? pokud ano, prosím pište na radbart@tiscali.cz
děkuji R.

radka | 21.10.2012 10:53

TO Sopka: dobrý den, máte ještě ten Xenical? já bych ho koupila :-) Děkuji za odpověď O:-)

Anonym | 26.8.2012 09:53

Mám k dispozici (nafotím) 42 tabletek Xenicalu.
Cena : 600 Kč včetně pošty.
Léky dostal na předpis můj přítel - aby bylo jasno, odkud je mám :)
zonoro@seznam.cz

prodam | 25.8.2012 20:38

Dobry den,prodam original baleni Alli 84tbl.,odebrano10 tabletek.Koupila sem za 1100kc,prodam za 600kc.K baleni je davkovac a darkovy zapisnicek;-)) :-*

Lucia | 14.8.2012 10:14

Ahoj holky, Alli jsem už brala, žádný negativní účinky jsem nepociťovala. Jen jak tady již bylo řečeno, že pokud sníte něco fakt tučného, tak se z toho stoprocentně po....., takže radši toho tučného moc nejíte, takže asi tak Alli funguje. Pokud si ho dám, vím, že musim dávat opravdu velký pozor na to, co jím. Takže se díky němu dá spíš upravit jídelníček....to by mělo spolu se sportem vést ke snižování váhy. U mě se to sice nepovedlo....nechápu proč :-(
Ale jím teď zdravěji, takže se mi zlepšila kvalita vlasů, nehtů, pleti....Bála jsem se ztíženého vstřebávání vitaminů, proto jsem Alli ráno vynechávala a snažila se do sebe nacpat během dopoledne co nejvíc vitamínů.
Třeba to byla ta chyba, opravdu nevím. Ale u mě je to asi v hlavě...teda aspoň podle obezitologů, výživových poradců, dietologů a všech u koho, jsem kdy byla :-(

Pavla | 14.6.2012 18:15

:-* Výživové poradenství - mé klientky hubnou 5-30 kg (podle potřeby) do 6-10 měsíců bez hladovění www.odbornik.na-hubnuti.cz <3

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění