Diskuse: Problémy s otěhotněním

Řadit:
8
Kamarádka nemá fotografii.
Lukas | 26.5.2014 21:30

Holky zdravím u nás byl problém u mě.. zkoušelo se x let paradoxně pomohl přípravek, který má podporovat erekci, prozkoumáte li složení příjdete na to, že obsahuje látky nejen podporující erekci,ale i pomáhá ke zkvalitnění spermatu...a opravdu mohu potvrdit jsme těhotní <3 takže BRAVO děkuji a za odměnu jim udělám reklamu Já doporučuji www.bluephantom.cz

martina | 24.10.2012 16:45

Dobrý den,

ráda bych vás požádala o vyplnení dotazníku. Slouží pro mou bakalářku. Zabere to minutku. Děkuji

www.mojeanketa.cz/pruzkum/201708153/

Líba | 25.12.2011 13:52

TO zonan: Souhlasím, může to být stres, tlak, vyčerpání a jiné co může vést k tomu, že se nedaří otěhotnět, mnohdy je to podceňováno, ale chce to klid, správný čas. www.alpany.estranky.cz

JaFilipka | 13.7.2011 09:06

dost často lékaři zapomínají na celiakii, která může být příčinou nemožnosti otěhotnět. Já jsem to našla náhodou na jedné diskusi o celiakii. Chce to připomenout doktorovi, zda to neopomněl a nebo se otestovat sama. Psali tam, že v lékárnách je rychlý test na zjištění příznaků. Třeba je to ta správná cesta, jak se domoci mimča.

zonan
zonan Poslat vzkaz | 18.6.2011 09:22

Jednou z cest je medicína a její zázraky. Další z cest je práce s energií, s myšlením a názory. Já jsem přilnula spíše k té druhé alternativě. Za těch pár let, co se setkávám s ženami na tantře jsem už několikrát zažila, že otěhotněly ženy po mnoha letech snažení. Cvičení Mohendžodáro totiž vychází z prastaré tantrické tradice a předávají si ho ženy z generace na generaci. To cvičení má velmi pozitivní účinky a spolu s dalšími tantrickými technikami rozvíjí v ženách jejich ženskou podstatu a sílu. Dá se říct, že ženy se opravdu stávají ženami. Nacházejí své prapůvodní poslání a moc, otevírají svá srdce a nacházejí pravý význam slova „láska“, stávají se šťastnými, veselými a příchod děťátka je pak jen krásnou tečkou.

Biki
Biki Poslat vzkaz | 14.6.2011 15:44

že dva jedinci navzájem si nejsou kompatibilní.
Příroda to tak asi chtěla.

Nebo jste vystresovaní a to se potom taky nedaří.

Taky moc zdravej životní styl,  dietní strava, přetrénovanost a „hlídání postavy“  může být překážkou.

Doktoři by měli vědět.

Držím palce, aby to nebylo to první.::srdce::

Hhhhhhhh Poslat vzkaz | 14.6.2011 14:07

Ahojky všem, mám nemalé starosti. Pokoušíme se s přítelem o miminko ale nekde to vázne. Hormony mám v pořádku, Spermiogram vyšel taky moc dobře a Včera jsem byla na laparoskopii, jestli jsem průchodná a taky to dobře dopadlo::ano-ano::. Za týden v pondělí jdu na vytahování stehů a jsem zvědavá co bude dál a co mi řekne doktor! Už nevím kde to vázne. Jestli máte nějaké zkušenosti napičte mi ne mail <a href=„mailto:modroocicko@seznam.cz“>modroocicko@seznam.cz</a>. Díky::smutny::

PajkaZ Poslat vzkaz | 10.3.2011 13:05

Tady jsem našla moc hezký a hlavně inprirativní příběh o mamince, která na miminko čekala celých 7 let:

http://doma.nova.cz/clanek/rodina/vas-pribeh-na-miminko-jsme-cekali-sedm-smutnych-let.html

Myslím, že jestli je někdo v podobné situaci, tak mu může dodat hodně inspirace. Je to navíc skutečný příběh, který paní novinářka našla na internetu http://www.zlatechvile.cz/cs/galerie-detail.phtml?id=100

Web jsem si prohlížela a jsou tam některé moc hezké příběhy.. i ta myšlenka se mi moc líbí.. asi nahraju nějaké fotky a třeba i něco vyhraju.. :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění