Diskuse: HUBNUTÍ

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.
Vlasta | 26.10.2011 20:20

TO : Nereagujte na nabídku stanislava.malkova1@seznam.cz!!! Je to podvodnice!! Pokud jste jí peníze poslaly, udejte ji na policii z trestného činu podvodnictví!!! Čím víc Vás bude, tím lépe.. Okrádá Vás!!

Renata | 13.8.2011 15:22

ahojky, já jsem zkoukšela různé diety na internetu i různé méňě či více účinné rady, ale žádný větší efekt to nemělo. Pak jsem vyzkoušela abc dietu, je to firma s krabičkovou dietou a celkem to stálo za to. Hubla jsem asi tak 1 kilo za týden. Což je podle mě docela rozumné a i to potěší:-), tak pokud chcete tak to můžete taky vyzkoušet.:) dovezou jídlo až domů a člověk se nemusí o nic starat :-*

lenkaskri Poslat vzkaz | 16.6.2011 11:08

Užívám bylinné produkty a mohu říci že po necelém měsíci užívání mám -3kg ::radujici::před menstruací nejsem tak nervozní jako dříve upravila se mi intenzita a to jsem měla silné a bolestivé::tleskajici:: přestala jsem brát léky na žaludek na astma i alergii,celkově se cítím velmi dobře::souhlas::lenkaskri@seznam.cz

topol Poslat vzkaz | 1.6.2011 11:48

Cirdane, dakujem, pozrela som si stranky za pomoci kliknutia  Tady.  Mam velku prosbu. Mozete ich dat aj na ine stranky, kde sa vo velkom  doporucuje Adipex a podobne lieciva ? Mozno sa predsa aspom niekolkym otvoria oci a pochopia, ze to asi niekto nahana ksefty a preto doslova zahltil rozne stranky zamerane na chudnutie napr. aj na  Doktorka.cz       Som presvedcena, ze hlavne mlade dievcata a zeny v tuzbe po okamzitom  a zazracnom schudnuti, si neuvedomuju ako velmi si mozu trvalo poskodit zdravie. Dakujem  Jarmila Lemesova

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění