Diskuse: Celluless - vakuová masáž

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »

Řadit:
225
Kamarádka nemá fotografii.
janina | 6.3.2017 09:00

Dobrý den, přístroj má z boku možnost úpravy tlaku. Pravděpodobné je, že ho máte na maximum. Zkuste to stáhnout o pár čáreček směrem dolů a uvidíte, bude to ono :-) Také je dobré si nejdříve místo namazat nějakým olejíčkem, potom to jde samo a je to příjemné.Jinak to chce cvik jako u všeho ;-) ;-)

Ahoj, objednala jsem si přístroj internetu za 299,- Kč ! Je stejný, jako ty drahé a funguje ..S nabíječkou a návodem..Objednala jsem a přišel za dva dny.. ;-)

Sasenka12345 Poslat vzkaz | 29.4.2014 16:12

Ja ho mám a funguje, zatial nemám s nim problémy a si myslím že funguje, vidim pár zmien na sebe,,, odporučam :)

petula | 21.8.2012 18:23

TO kundrtka: ahojky kolik minut to mám používat? :-)

Anonym | 4.7.2012 21:09

Ahoj :) Mne prisel ten stroj, dala jsem ho nabíjet jak tam bylo napsani a kdyz jsi to chci skusit, vydrzi par vterin a hned se vypne, nevim ci je pokazenej, nebo co delam spatne ale nevydrzi ani minutu a nabíjim ho aj vic nez tych 8hod. co tam je napsano :/

monika | 8.3.2012 18:10

TO gemin: maj ho na slevách za 300

Myslite ze se tento pristroj da pouzit i na zpevneni poprsi? Diky za odpoved ...

Danka | 8.11.2011 21:54

TO saaarka: Ahoj, pročítala jsem diskuzi a až teď jsem narazila na stejný problém jako mám já, dnes jsem ho přinesla domu a nic - je to jak kdybych po sobě jezdila skleničkou - vůbec nic „nevcucne“. Jak si dopadla s reklamací - máš už nový?

saaarka | 21.8.2011 17:23

Ahoj holky, mě přístroj nesaje téměř vůbec. Plánuji ho zajít reklamovat, snad budu úspěšná... :-(

Anonym | 22.7.2011 12:23

TO : A kde jsi ho koupila?

Anonym | 21.7.2011 17:41

Zakoupila jsem si celluless, ještě jsem pořádně nezačala , jen chci informovat že ho lze sehnat za pouhých 389,- kč v ceně je i poštovné :-)

Martina | 18.7.2011 23:21

Ahoj Holky tak sem di pořídila monipol body. a zatim používám jen zvlěný nástavec na odbourávání tuků nevím zda to funguje neměřila sem se,ale dělám to každý den a i někdy několikrát deně když se nudím...jinak to stěma kuličkama nepoužívám mě to bolí a hlavně to staršně řve když to zapnu...takže ten nepoužívám... a jinak po každym používání mám neuvěřitelně krásně hladkou pokožku...což je nádhera....je to příjemný.. a jinak nástavec na masáž je dobrý...

| 14.6.2011 10:28

::smutny:: ano ,musí se předem tělo mazat, jinak to drhne , chce to mít po ruce něco na utření rukou , aby přístroj v rukou neklouzal a myslím, že to pěkně pálí, po cvičení to je jako masáž , myslím , že kdyby nic, tak se aspoń pročistí lymfa ::smich::::smich::Stejně se masáže po cvičení doporučují . ::souhlas::

aa28 Poslat vzkaz | 14.6.2011 09:52

Ahoj,ja som si tú techniku trochu...zdokonalila, najskôr sa natriem telovým olejom, a až potom zapnem prístroj. Tým pádom sa mi s ním ľahko pohybuje po pokožke...keď je..“vcucnutá do banky“:-)))iný výraz ma pri tom nenapadá:-))

| 11.6.2011 12:28

::usmev::době jsem přístroj opět vyndala a já ho použím tak, nejprv přiložím na tělo , tam kde to jde a počkám až se do baňky natáhne pokožka, většinou to nejde až moc , jen tak do třetiny a pak dělám krouživý pohyb a po chvilce putuji přístrojem nalepeným na kůži o kousíček dál , většinou táhnu zezdola nahoru , docela mi to pálilo , teda včera, dnes ho použiju zase ale  až  po jezdění na rotopedu a protažení na míči , po sprše a namazání tělovým mlékem , jen se musí hodně dlouho nabíjet .No a protože jíst budu až kolem 13 hodiny tak jdu na to. Na rotopedu si  při jždění nejraději čtu . ::smich::Napište kdo má jaké techniky tak zdravím ::smutny::

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění