Diskuse: Darování vajíčka

Řadit:
66
Kamarádka nemá fotografii.
Daniela | 20.2.2017 16:41

Dobrý den, je mi 19 let a chtěla bych darovat vajíčka. Jsem ale stále panna. Je to nějaký problém nebo to nevadí ?

Lucka | 9.1.2017 15:58

TO ivf: Dobrý den, mohla bych poprosit o info? Jsem z Prahy. prosím na email, moc sem nechodím. lucie.postranecka@gmail.com.
děkuji

Lucka | 9.1.2017 15:50

TO nany: můžu poprosit o info? jsem z PRahy

Jane | 21.11.2016 16:15

Ahoj, chtěla bych se zeptat mám odebrání vajíček ve čtvrtek a dnes mi zjistili že mi přestali růst jenže jsem dojížděla fakt dálku a hlavně se i dost s těmi injekce mi trápila dostanu vůbec něco?

Luc | 20.10.2016 14:45

Ahoj chtela bych se zeptat jestli je moznost aby za me klinika vratila budouci mamince penize, ktere za darovani dostanu?

Anonym | 14.10.2016 22:30

TO Barčez: mám otázku? Ty sis tu poslední injekci brala den předem? Ne obden?

Lucfer | 21.8.2016 13:03

TO nany: Ahoj, nevím jak to na této stránce funguje (kde jsou soukromé zprávy), ale chtěla bych darovat a zatím se nemůžu rozhodnout kde a měla bych pár otázek :) Bylo by možné se tedy někde spojit, třeba mail, whatsapp nebo fb? Děkuji Lucka :-)

nikolka89 | 17.7.2016 19:03

ahoj chtela jsem se zeptat kdyz jsem byla datovat vajicka a uz den pred tim mne zacali bolet bradavky a pak asi po odberu tak mne zacali bolet cele prsa a bricho mam o trochu vetsi nez pred odberem tak jsem se chtela zeptat jestli je to normalni predem dekuji za odpoved

Janča | 13.4.2016 14:43

Dobry den chtela bych se zeptat je mi 23let uz jedno miminko po porodu beru prasky na vysokej tlak muze to vadit .?? Dekuju

Ann | 7.4.2016 11:27

TO will: Já nepřibrala ani deko:) a to nejsem zrovna žádná hubenina a s váhou bojuju....a co se týče peněz já dostala 21 tisic a dojížděla sem do Phy 100 km....

will | 6.4.2016 19:02

Ahoj prosím ťa chcela by som sa spýtať na tie kompenzácie a či priberiem

Žana | 20.3.2016 11:30

Ahoj, chtěla bych jít též darovat, ale nevím jakou si vybrat kliniku v Praze, můžete mi nějakou doporučit z vlastní zkušenosti? a k tomu třeba, jak to tam probíhalo, za jak dlouho jste šly na zákrok, a kolik jste za to dostaly? Děkuji :-)

Misa | 16.3.2016 10:55

Ahojda, chci se Optát jak hodně se přibývá po te injekcí a jestli jsou časté nějaké komplikace a jakou s tím mate zkušenost?

nany | 25.2.2016 11:43

TO sarka:

ahoj, pracuji na klinice v Praze, pokud by jsi chtěla více info, můžu podat. Kompenzace v soukr. zprávě. :)

klara | 19.2.2016 15:53

TO nika: ahojky. Ja se injekci taky hodne bala,ale jde o tu prvni a pak je to ok. Ale zkusila bych zajit byt tebou ke svemu gynekologovi. Myslim ze sestricka by ti s tim mohla pomoci.ja osobne jdu 22.2.na odber.taky jsem to zvladla.drzim palce.pa

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění