Diskuse: Darování vajíčka

Řadit:
82
Kamarádka nemá fotografii.

myslím si, že mnohem častěji chodí ženy darovat vajíčka, než muži spermie. Nebo se o tom jenom nevím, nemluví

No, já teda nevím, ale já v tom teda vidím opravdu krásný skutek, díky kterému se může někomu splnit sen o rodině. Ale pokud to mají vaši chlapi tak, tak jedině dobře, ať jsou darovat :)

Můžu jen dotaz k tomu darování? Jak to vlastně celé probíhá?

Lucie | 1.6.2018 23:29

když jsem doma tomu svéma o možnosti jet darovat spermie, hned další den ta chtěl jet :D prostě chlap :)

Kontesa | 29.4.2018 22:24

no, chtěla bych, ale bojím se. Příteli to raději říkat nebudu, že muže darovat sperma, to by chodil klidně i 3x denně :)

Ronja | 28.4.2018 23:08

ano, chodí darovat. Já chodím darovat vajíčka. Každý daruje to svoje :) chceš jet taky?

Diana | 27.4.2018 15:11

dá se na jedné klinice darovat aj sperma, aj vajička? Dá se nějak domluvit tak, aby to bylo v ten samý den?

Emily | 23.4.2018 14:21

tvůj přítel chodí darovat sperma? To fakt? :)

Kasandra | 27.3.2018 14:09

můj přitěl byl jednou a pry to nebylo inic strašného. Prý by si to klidně zopakoval ;-)

Věrka | 27.3.2018 13:31

asi jsem jediná, která by se pro druhé i rozkrájela. Chodím darovat krev, plazmu, byla jsem i na kostní dřen a a příští týden jdu darovat vajíčka. Chci lidem pomáhát.

Simona | 27.3.2018 13:30

jestli chceš darovat vajíčka a chceš tím někomu pomoct, určitě do toho jdi a nenech se odradit. Chválím tvé rozhodnutí

Kika | 27.3.2018 13:30

jsou tam rizika, al ty jsou zase všude. Kdybych mohla, určitě bych darovala, děti jsou radost a bohužel každý nemá tu možnost mít vlastní dítě.

Bernardeta | 25.3.2018 16:20

mužeš chodit tušim každé 3 měsíce, přesně ti to řeknou na klinice kam pujdeš. Kam chceš jet?

Petra | 25.3.2018 16:13

jak často mužeš chodit darovat?

Nikolka | 25.3.2018 16:09

byla jsem darovat a po zákroku bylo všechno v pořádku. Žádné extra bolesti, nic co by mě odradilo jet darovat znovu. Takže určitě ještě pujdu

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění