Diskuse: Darování vajíčka

Řadit:
67
Kamarádka nemá fotografii.
To je jedno | 19.1.2018 22:15

Ahoj vcera jsem darovala, a musim rict za dobry skutek člověk potrestán.. Je hezke ze nekomu pomůžu.. Ale kdo to dela pro penize, tak 25tisic za to trapeni po odberu opravdu nestojí.. Darovala jsem po prvé, po dobu odberu vse v poradku injekce se daji vydržet. Ale od vcerejska nemuzu poradne chodit jak me vse boli, bricho mam jak těhotná, kazdy pohyb me boli, v brichu mam poradny krece.. Takze jsem se stavila na gynde a ti mi sepsali zprávu na pohotovost. Takze ne ze mam vycitky z toho ze jsem na to sla ale na to abych pak jednou nemela problem otěhotnět kdyz děti jeste nemam.

Daniela | 20.2.2017 16:41

Dobrý den, je mi 19 let a chtěla bych darovat vajíčka. Jsem ale stále panna. Je to nějaký problém nebo to nevadí ?

Lucka | 9.1.2017 15:58

TO ivf: Dobrý den, mohla bych poprosit o info? Jsem z Prahy. prosím na email, moc sem nechodím. lucie.postranecka@gmail.com.
děkuji

Lucka | 9.1.2017 15:50

TO nany: můžu poprosit o info? jsem z PRahy

Jane | 21.11.2016 16:15

Ahoj, chtěla bych se zeptat mám odebrání vajíček ve čtvrtek a dnes mi zjistili že mi přestali růst jenže jsem dojížděla fakt dálku a hlavně se i dost s těmi injekce mi trápila dostanu vůbec něco?

Luc | 20.10.2016 14:45

Ahoj chtela bych se zeptat jestli je moznost aby za me klinika vratila budouci mamince penize, ktere za darovani dostanu?

Anonym | 14.10.2016 22:30

TO Barčez: mám otázku? Ty sis tu poslední injekci brala den předem? Ne obden?

Lucfer | 21.8.2016 13:03

TO nany: Ahoj, nevím jak to na této stránce funguje (kde jsou soukromé zprávy), ale chtěla bych darovat a zatím se nemůžu rozhodnout kde a měla bych pár otázek :) Bylo by možné se tedy někde spojit, třeba mail, whatsapp nebo fb? Děkuji Lucka :-)

nikolka89 | 17.7.2016 19:03

ahoj chtela jsem se zeptat kdyz jsem byla datovat vajicka a uz den pred tim mne zacali bolet bradavky a pak asi po odberu tak mne zacali bolet cele prsa a bricho mam o trochu vetsi nez pred odberem tak jsem se chtela zeptat jestli je to normalni predem dekuji za odpoved

Janča | 13.4.2016 14:43

Dobry den chtela bych se zeptat je mi 23let uz jedno miminko po porodu beru prasky na vysokej tlak muze to vadit .?? Dekuju

Ann | 7.4.2016 11:27

TO will: Já nepřibrala ani deko:) a to nejsem zrovna žádná hubenina a s váhou bojuju....a co se týče peněz já dostala 21 tisic a dojížděla sem do Phy 100 km....

will | 6.4.2016 19:02

Ahoj prosím ťa chcela by som sa spýtať na tie kompenzácie a či priberiem

Žana | 20.3.2016 11:30

Ahoj, chtěla bych jít též darovat, ale nevím jakou si vybrat kliniku v Praze, můžete mi nějakou doporučit z vlastní zkušenosti? a k tomu třeba, jak to tam probíhalo, za jak dlouho jste šly na zákrok, a kolik jste za to dostaly? Děkuji :-)

Misa | 16.3.2016 10:55

Ahojda, chci se Optát jak hodně se přibývá po te injekcí a jestli jsou časté nějaké komplikace a jakou s tím mate zkušenost?

nany | 25.2.2016 11:43

TO sarka:

ahoj, pracuji na klinice v Praze, pokud by jsi chtěla více info, můžu podat. Kompenzace v soukr. zprávě. :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění