Diskuse: matrace

Řadit:
51
Kamarádka nemá fotografii.
Marie77 Poslat vzkaz | 29.10.2016 22:16

Matrace je super tvrdsi a kvalitni hlavne nekupujte levnou mršku. to nic nevydrzi a prolezi se a spanek musi byt kvalitni

Ahojte, hrozně mě bolívaly záda a tak jsme si doma řekli, že zainvestujeme dobré nové matrace. Dala jsem na nejrůznější recenze a nakonec vybrala matraci ze studené pěny ve výsledku nebyla ani tak drahá a je výborná ;-)

Baruš | 15.6.2015 16:05

Ostrava

Lucie | 15.6.2015 16:03

Podle toho odkud jste,jaké město-kraj. :-)

Baruš | 15.6.2015 16:02

Ahaa a kde se teda nacházejí tyhle matrace?

Lucie | 15.6.2015 16:00

Nemají přímo kamennou prodejnu jako takovou,ale prostě existují prodejny jiné,kde mají na výběr spoustu matraček a plus i značky mabo.

Baruš | 15.6.2015 15:58

Oh díky za rady holky,ale taky by mě nenapadlo si to jen tak z fleku objednávat přes net,aniž bych se s přítelem nezašla někde přímo poradit,ale jen mě zajímal názor na tyhle matračky,i když je pravda,že ani nevím jestli mají nějakou kamennou prodejnu nebo ne:D

Baruš | 23.5.2015 12:40

Ahoj holky s přítelem uvažujeme o investici do dobrého a kvalitního spánku,zajímalo by nás,jaké máte názory na mabo matrace,nejsou moc drahé? devil

Míša | 2.5.2015 22:05

My jsme si pořídili matraci z bio pěny protože jsme o tom někde četli a jsem moc spokojení,máme takovou že má z každé strany jinou tuhost takže já ji mám otočenou na jednu stranu na tu měkší a přítel na tu druhou tužší a jsme oba spokojení,navíc je celá z přírodních materiálů takže je moc kvalitní a navíc k tomu ten pocit že má člověk aspoň něco přírodního doma

Mám | 26.3.2015 13:57

Tak není zač, hlavně, že se hodí ;) At slouží. Pěkný den

Liška | 20.3.2015 09:55

Jo jo už jsem to našla, i ty matrace, tak moc díky, možná nějakou vyberu ;) Pěkný víkend

Liška | 20.3.2015 09:55

Jo jo už jsem to našla, i ty matrace, tak moc díky, možná nějakou vyberu ;) Pěkný víkend

Liška | 13.3.2015 13:39

To by šlo, kde simtě? Teda jestli to tu nebude brane jako reklama, uvedení eshopu :/ =-O

Mám | 12.3.2015 18:14

skoro rok už myslím. Stála kolem 3 tisíc jestli si dobře pamatuji, objednávala jsem jí z eshopu.

Liška | 11.3.2015 09:53

Jo? A jak dlouho na ni už spíš? A za kolik jsi jí kupovala? Taky asi do ní pujdu, musím najít nějakou za fajn cenu.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění