Diskuse: Mladé maminky

Řadit:
8
Kamarádka nemá fotografii.
ferrunka | 1.3.2012 08:34

ZDravim vas, pokud byste mely kousek sveho casu, mrknete, prosim, na tento dotaznik, trva to opravdu jen par minutek a me by to moc pomohlo. dekuju moc :)

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/nakup-detskeho-obleceni-pres/

tehlla Poslat vzkaz | 9.6.2011 07:56

Ahoj, taky jsem maminka, v 26 letech snad ještě mladá::vysmaty::. Mám jedno dítě a časem bychom rádi pořídili ještě druhého prcka. Ráda si s někým virtuálně popovídám, akorát tady to moc nežije, tak snad sem ještě některá přijdete:-D. Pěkný den všem

tynulka Poslat vzkaz | 3.6.2011 22:49

ahoj,jsem mladá maminka na MD s 2 roky starym chlapečkem Martínkem.Jsme z Prahy.Ráda bych našla nějakou maminku na pokec a třeba i na procházku s dětma :)

milkaa Poslat vzkaz | 11.5.2011 11:57

Chlapeček teď usnul a pro holčičku jdu za chvilku do školky,dnes byli na bazéně.

Co děláte celé dny na mateřské?

Na jak dlouho ji máte?

Já půjdu do práce v srpnu 2012 a chlapec bude mít v říjnu 2012 tři roky.Chcete ještě děti?

Dnes je tak krásně,škoda,že počasí nemá vydržet.

milkaa Poslat vzkaz | 11.5.2011 11:54

jsem také mladá máma .Mám holku ,bude mít 7 let a kluka,bude mít 2 roky.

Soffie22 Poslat vzkaz | 6.5.2011 20:03

Ahoj holky , moc rada bych si s  nekym povidala , je mi 21 chtela bych miminko , ale ted rok nemuzu kvuli OSVČ . Rada bych si povidala o detech ale i o normalnich beznych vecech. :)

votka Poslat vzkaz | 4.5.2011 20:17

Ahojky, najdu tu nějakou maminu na pokec???mě je 24 a mám holčičku jmenem Terezka.Jsme z Přešticka.Pokud by se tu někdo našel, napište Tešíme see

Mika1 Poslat vzkaz | 17.4.2011 11:02

Moc ráda bych si popovídala s maminkama ve věku 20-30let. mně je 22 a mám 2 holčičiky. Nikolku a Markétku

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění