Diskuse: Hledání nové práce

Řadit:
48
Kamarádka nemá fotografii.

TO lenka3kubin@seznam.cz: No budu mít asi klasické otázky, jako jak je to u této společnosti platově, zda je těžké projít pohovorem a jestli máte nějaké zaměstnanecké benefity ?

TO drahus.nova@seznam.cz: Pěkný den, pro společnost pracuji prvník rokem. Co by Vás zajímalo ? Třeba budu moci poradit.

ahoj, nepracuje tu někdo pro společnost kruk ?

TO Laura: Taky mám enjraději česrtvé pečivo a nejlépe ještě když si jdu koupit a teprve ho před chvíli vytáhli z pece..to je úplně nej :-)

Laura | 10.11.2015 15:08

TO lenkahanlova66@seznam.cz: No to se máte, já ji mám coby kamenem dohodil jen pouze u práce, takže žádné chytné pečivo přes víkend :( ikdyž někdy si nakoupím i na víkend, jenže se mi s tím často nechce trmácet a i tak mám raději přímo česrtvé pečivo..to je nejlepší :)

TO Laura: No to zrovna ne, práci mám :D naštěstí pekárnu Illík mám po ruce, takže si tam nemusím hledat práci :D

Laura | 10.11.2015 15:04

TO lenkahanlova66@seznam.cz: No vidíte, tak tam začněte pracovat a budete ho mít denně po ruce ;-)

Truskol | 8.9.2015 10:14

Zdravím,

po 5 letech, kdy naše firma zkrachla jsem zůstal bez práce. Docházel jsem na pracovní úřad a né a né najít si smysluplnou práci.
Proto jsem začal hledat na internetu, je to také nejvlivnější médium,kde si můžete vše zjisti a i vyhledat.
Prohledal jsem stovky českých pracovních portálů, kde se pracovní nabídky i opakovali. Až jsem narazail na jeden webový protál a to je www.jobkralle.cz, kde najdete všechny pracovní nabídky pohormadě. Meta vyhledávací mechanizmus vyhledá všechny pracovní nabídky na internetu a uloží si je v systému. Pracovní nabídky jsou denně aktualizované. Dnes jsem spokojeným zaměstnancem u jedné nejmenované firmy, díky právě tomotu pracovnímu protálu.
Přeji hodně úspěchu!!! 8-) :-[ 8-)

Klárka | 12.7.2015 16:30

TO Anonym: Také jsem ve formicagroup pracovala, bylo to asi moje třetí call centrum které jsem vystřídala a musím říct že ze všech tří bylo tohle nejpřijatelnější.Kdybych si měla vybrat jdu znovu sem

Anonym | 27.5.2015 01:33

TO Pajinka: Pájinko,já jsem tady chvilku ale kolektiv je super.Když si nevíš s něčím rady hned tě podrží a poradí.A i vedení je strašně fajn:)

Mirecka | 26.5.2015 22:41

TO Jitka: Ahoj, do jakého call centra jste nastoupila?? Taky hledám práci při studiu, v call centru jsem už dělala tak by to neměl být problém pro mě :)

Pajinka | 19.5.2015 18:55

Ma niekto skúsenosť s prácou vo formicagroup? Ako prebieha pohovor? A čo prostredie, ľudia? velmi ďakujem

Jitka | 24.1.2015 19:24

Faakt? Tyjo já to chci taky zkusit. Tak doufám, že budu mí taky štěstí na dobré lidi kolem sebe :)

Verča | 23.1.2015 16:07

Já jsem před měsícem nastoupila do call centra v Praze..
Taky jsem se bála jaké to bude a je to úplně vpohodě, jsou tu hodní, milí, starají se tu o nás a vydělat se tu dají pěkné kačky :) Já jsem pokojená, víc, než kdekoli jinde.

Jitka | 22.1.2015 18:33

Máte někdo zkušenosti s prací v caal centru? Budu ráda za vaše zkušenosti, rady, tipy, doporučení. Delší dobu nemůžu najít práci, tak zvažuji jít do caal centra, chtěla bych to zkusit :-\

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění