Diskuse: prevence proti různým nemocem

1 2 3 4 .. 6 .. 9 .. 11 Další »

Řadit:
162
Kamarádka nemá fotografii.
Marka | 2.4.2015 19:20

určitě něco najdeš. Pohledej u nich na stránkách

Palička | 1.4.2015 09:32

nikdy jsem se o to nezajímala, ale moc děkuju za info. Jsem u pojišťovny 211, to je MInisterstva Vnitra a je tam toho na výběr dost :-)

Marka | 20.3.2015 16:12

¨mrkni se do preventivního programu u své pojištovny, jesli nějaký nemá...

Ivana | 31.5.2014 21:50

Zdravíčko, moc velké zkušenosti s doplňky stravy jako prevenci nemám. V zimě berem celá rodina Céčko a celkem se nám vyhýbá chřipajzna. Protože mě v posledních letech strašně trápila bolest kloubů a díky Enzycolu je pryč. Beru ho dál jako prevenci.

Aniette | 30.11.2013 23:39

Zajímá Vás, jak často máte nárok na pravidelné preventivní prohlídky a jaké to vůbec jsou? I toto téma probíráme na www.komunita111.cz nebo www.trijednicky.cz Přijďte se dozvědět něco nového.

PREVENCE | 4.10.2013 13:14

TIPY NAJDETE ZDE: http://www.fcc-club.cz/

Dana | 25.3.2013 17:12

Mám zkušenost s přírodními produkty, jejichž výzkum byl oceněn Nobelovou cenou. Jejich unikátní složení eliminuje všechny civilizační choroby od rakoviny, přes diabetes, deprese až po kardiovaskulární choroby. Dávají prostě tělo do „latě“. Mám k dispozici reference od spotřebitelů. Pokud chcete vědět víc, napište mi na bittmanova@recon.cz

Pijete rádi kávu, čokoládu, či čaj?? Na trhu se vyskytla nová značka: Organogold, kterou seženete pouze na internetu. Obsahuje čínskou houbu Reishi (houba nesmrtelnosti), která má desítky pozitivních účinků. Většina káv dehydratuje organismus a má mnoho dalších neblahých účinků. Přidáním této houby se negativní účinky ruší a převažují jen ty pozitivní. Tím pádem se nemusíte zbavovat návyku pít kávu a ještě můžete zlepšit své zdraví.

Některé účinky kávy: • antialergenní účinek
• snižuje negativní účinek kofeinu a uvolňuje svaly
• snižuje hladinu cholesterolu
• antivirální účinek
• podporuje metabolismus
• pomáhá snižovat tělesnou váhu
• zabraňuje tvorbě bronchitídy
• zlepšuje hemodynamiku (tok krve) v koronálních žilách
• antitusívně (zmírňuje kašel) – uvolňuje hleny
• chráni játra před jedy
• antibakteriální účinky
• snižuje krevní tlak
• má neutrální PH mezi 7,2 – 7,5
• obsahuje pouze 9 mg kofeinu (klasická káva 135 mg!!)
• účinná v boji s nádorovými onemocněními
• podporuje detoxikaci organismu
• pomáhá při vyrovnávání krevního tlaku
• vhodná při léčbě průduškového astmatu
• tlumí bolesti
• příznivě působí na regeneraci organismu po chemoterapii
• pomáhá při alergiích
• pozitivní vliv na plodnost a potenci
• potlačení projevů stárnutí
• pomáhá při poruchách spánku

Stránky: http://www.pijeme-kavu.organogold.com/r/CZ/CZ/

-v případě že by se Vám nějaký produkt líbil, chtěli jste vědět více,v horní části je email, na který pište..Kafe je malinko sice dražší,ale když si vezmete, že v obchodě koupíte kávu za 200 Kč a ještě je škodlivé, tak není nad čím uvažovat..já s ním mám velmi dobrou zkušenost..:) Ochutnala jsem všechny

A. | 5.11.2012 09:16

Víte,že členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev u smluvních partnerů a v rámci programu Zdravý život mohou získat až 1500 Kč ročně na pohybové nebo rehabilitační aktivity nebo na vybrané druhy očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění? Více na: http://www.vzp.cz/klienti/vyhody-a-prispevky/klub-pevneho-zdravi

Julie | 2.7.2012 15:29

Na prevenci doporučuju užívat Rakytníkový olej, je to nejlepší co jsem zatím vyzkoušela. Zkusila jsem ho jako první a teď ho užíváme celá rodina. Zvyšuje imunitu, regeneruje pokožku, pročišťuje a mnohem víc. A hlavní je, že to není žádna chemie ale čístě přírodní. Tady se můžete juknout ;o) http://www.terezia.eu/cz/produkt/100_rakytnikovy_olej_v_tobolkach

Hanka | 29.1.2012 21:17

Já Vám mohu na základě vlastních zkušeností doporučit nejen jako prevenci, ale i jako pomoc při nejrůznějších potížích od astmatu po žaludeční vředy produkty firmy DXN obsahující houbu Reishi (Leskokorku), která je v Číně uznávaná jako lék a v Japonsku ji dopoučují i při léčbě rakoviny. Většina nemocí, včetně rakoviny, vzniká v překyseleném organismu. Více informací naleznete na www.prevence.dxnkava.cz nebo mi napište na hasnajdrova@seznam.cz.

fcc | 18.11.2011 22:57

Nemoci nechodí po horách ale bohužel po nás lidech.
Každý, kdo je nemocný, dělá jistě vše proto, aby byl zase zdravý, cítil se dobře, mohl být opět spolu s přáteli a plnit své každodenní povinnosti.
Svoje zdraví ale můžeme ovlivnit každý den. Vlastně to i děláme, vědomky či nevědomky, pozitivně či negativně.
Co si většina z nás podvědomě spojuje se slovem zdraví? Určitě imunitu, která je vlastně synonymem zdraví. Zkrátka a dobře, bez pořádně fungujícího imunitního systému není pořádné zdraví!
http://www.fcc-club.wbs.cz/FCC-club-Doplnky-stravy.html

Daleko jednodušší a méně nákladnější je nemocem předcházet, než je léčit, ve starověké číně byl lékař placen nikoliv od počtu pacientů, ale od počtu zdravých lidí, takže se vždy snažil si udržet zdravé lidi, a to samozřejmě dělal pomocí prevence, jiná cesta k tomu nevede, je pravda, že měli možnost využívat více metod, ale v první řadě upravovali stravu a doporučovali doplňky stravy, ve své podstatě to ale my taky můžeme dělat, hlídat si co jíme a případně to doplnit o nějaký ten doplněk stravy, protože třeba některé vitamíny, mršky jsou rozpustné pouze v tucích a co myslíte, vstřebáte je do organismu, když budou ve formě prášku? asi moc ne, že? a tak bych mohl pokračovat dál, je třeba kvality a nikoliv kvantity, nicméně prevence je velice důležitá a hodně nám v tom směru mohou pomoci bylinné přípravky, většinou je jejich receptura ověřená staletími a pokud náhodou nepomůžou, pak aspoň neuškodí, někde jsem tu zahlédl v diskuzi, na mě to nefunguje, ale tak to určitě není, funguje to na všechny, jen se liší doba, za jakou pocítíme účinky, kde může hrát velkou roli i to, jak je organismus zanešený různými toxiny, pokud by jste chtěli podrobnější informace, můžete se na mě obrátit, rád vám poradím :-) :-)

TO Kamila999: Já mám dobrý pocit z Allivictus tinktury, řekla bych že zabírá, na prevenci a imunitu a je také přírodní. Bohužel ovšem není zdrama ;-)

1 2 3 4 .. 6 .. 9 .. 11 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění