Diskuse: Oblečení

Řadit:
47
Kamarádka nemá fotografii.
Kamča46 Poslat vzkaz | 14.12.2016 18:44

Ahoj, psala sem příspěvek, ale byl mi smazán,tak ti aspoň napíšu ten obchod znovu aby ses mohla kouknout. Je to petrklic, na internetu ho najdeš. Koukni já myslím, že tam najdeš to, co budeš potřebovat.

ErikaVaš | 9.12.2016 14:35

Ahoj, neznáte někdo nějaký obchůdek s krásnými hadříky větších velikostí? Budu ráda za každou radu

hana | 19.8.2015 16:15

Ahoj holky myslíte že je divné dávat dětem do školy punčocháče mám 14 letou dceru a ta je moc už nechce nosit a syn má 17 let a říká že se mu kluci smějí v tělocvičně myslíte že stačí na zimu ponožky diky prosím upřímné názory

brenda | 26.5.2015 19:58

ahoj já jsem moc spokojená s oblečením, co jsem dostala na sebe od mé dcerky, ani jsem nechtěla věřit, že ho nakoupila v second handu.

jana0 | 26.5.2015 19:47

Ahoj já mám koníček, který strašně ráda provozuji a to, že moc ráda nakupuji všude, kde mají second handy. Miluji když tam příjdu a vidím tak bohatý výběr barev a věcí, co si mohu koupit a už vím dopředu, že si je budu moci dovolit.

nella | 12.5.2015 21:35

Ahojky kam nejraději chodíte na nákupy? Já moc ráda pátrám po různých originálních oblečkách a to v second handu, kde jsou luxusní kousky a to za super ceny, akorát mi teď zavřeli můj oblíbený.

jelena | 29.4.2015 19:50

Ahoj na této stránce jsem ještě nebyla, vypadá to, že tu mají velikou síť second handu. Kde jsem ještě vůbec nebyla, moc ráda s kamarádkou obíždíme tyto poklady a hledáme nové modely, jelikož tady se dají zakoupit krásné kousky a to za pár korunek. Také tak rádi nakupujete? A do jaké pobočky zrovna jezdíte vy?

věrka | 25.3.2015 21:27

Ahojky chtěla bych si udělat radost, jelikož budu potřebovat nové oblečení, ale nemám momentálně tolik peněz na rozhazování! Tak kam zajít?

věrka | 11.3.2015 16:48

Dobrý den, taky jsem si zamilovala tento obchůdek, opravdu se to vyplatí, já si tu vždy vyberu krásné trička a teď jsem tam byla s kolegyní a našla si tu krásné sáčko!

sekac | 20.2.2015 09:42

Mineralko ten vypadá zajímavě, má i webovky :) Tam se určitě zajedu podívat. Díky za tip.

Mineralka | 19.2.2015 13:24

Ja nakupuji tak různe. Někdy přes internet, když mám náladu tak chodím po obchodech, ale někdy sem tam zajdu i do sekáče. Jeden je v Praze, co mám fakt oblíbenej, ten stojí za to (second hand textil). Ale jinak je to různé,nemám vybrano značku nebo styl, nakupuji co se mi zrovna líbí clamp

sekac | 16.2.2015 12:55

Ahoj, nakupujete někdo v second handech? Já jsem si říkala, že bych zkusila do nějakého zajít. Nějaký tip v Praze? Ale někde, kde ty věci stojí za to. nějakej fakt fajn. Nevíte o nějakém?

Pet | 28.1.2015 17:15

Ahoj byla jsem v Plzni, jelikož tu mají teď nové zboží a nemohla jsem si vybrat z toho množství, co si vše koupim, nakonec jsem domu dorazila s velikou taškou. A otavírá se tu nová prodejna ;)

beáta | 19.1.2015 21:29

Dobrý den, ženy kde vy nakupujete nejraději oblečení? Potřebovala bych opravdu dobrou radu! Už jsem z toho hotová, jak nemůžu nic sehnat, tak abych se vešla do rozpočtu a aby se mi to opravdu líbilo! Kam by jste mi doporučovali zajít? Chodíte někam do second handu?

Monka | 5.1.2015 15:44

Já nejčastěji nakupuji v kamenné prodejně, jako je třeba New Yorker, Gate nebo C&A. Málo kdy nakoupím v eshopu, tam nejčastěji nakupuji drobnosti jako jsou dárky.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění