Diskuse: Mléčná dieta...???

Řadit:
30
Kamarádka nemá fotografii.
Petrana | 16.5.2014 14:06

TO maria47813: Mléčná dieta, dělená strava, jablečná dieta já vyzkoušela snad všechny a povím vám, že s ničím se vám nebude hubnout lépe jak s OBETHINEM. :-) Jsem s ním naprosto spokojená hubnu už nějaký čas a mám dole asi 8 kg. Prostě super.

maria47813 | 16.12.2013 06:33

Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/product/AcaiBerry-900/?uid=2484&sid=770&pid=129&bid=advandec Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

Blanche | 8.4.2012 13:13

Nevím jak to dopadne, ale od zítřka jdu do toho_žádné velikonoční přejídání :)) Když se má začít, tak ihned :)) Jsem docela zvědavá. :)

Karol | 19.3.2012 21:33

Tak ženský, od zítřka jdu do toho! jsem na to zvědavá! :-)

Lenousenek Poslat vzkaz | 2.6.2011 19:02

tak nevím jaké budu mít výsledky,honí mě mlsná a trošku to začínám šidit,přidávám si více jídla,protože o 10 dkg zeleniny nebo ovoce,to nějak nedávám

KLARIS Poslat vzkaz | 2.6.2011 12:29

Určitě je to boj no......ale 2 kg vlastně za 3 dny je hezký ne.....já se nevážim, ptž tenkrát když jsem tuhle dietu držela a zvážila se po pěti dnech, tak jsem byla zklamaná, jak málo jsem zhubla, že jsem jí pak přestala držet a kámoška, co jí držela několikrát mi říkala, at se zvážim až za těch 13 dní a uvidíme jestli budu překvapená nebo ne.No překvapená určo budu,ale z čeho že.......::smich::snad ty kg dolu pujdou.Tak::smutny::::smutny::::smutny::

Lenousenek Poslat vzkaz | 1.6.2011 19:46

dnes jedu 3 den,mám 2 kila dole.Zatím to jde,jen jsem dnes měla větší chuť na sladké,ale tak nějak jsem to ustála a ošidila::usmev::.Doufám,že shodím ještě víc.Tak hlavně vydržet,je to boj::dabel::

KLARIS Poslat vzkaz | 1.6.2011 10:53

Ahojky, tak co.....porušila si to, nebo se držíš......já mléčnou dietu také držím od tohoto pondělí, je to fakt těžké, ptz má člověk chutě na normální jídlo, ale říkám si, že jí musim vydržet, ptž jsem fakt zvědavá, jestli člověk zhubne tolik, jak uváději....::usmev::Vím, že u každého je to jiný, tak jsem zvědavá, jaký to bude u mě.Já už jí držela několikrát a nikdy to nevydržela do konce, tak doufám, že se mi to ted podaří. Budu informovat.::smutny::::smutny::::smutny::

Lenousenek Poslat vzkaz | 30.5.2011 14:01

dnes jsem začala tuto dietu::ano-ano::jsem zvědavá jak to půjde::och::

lilii Poslat vzkaz | 22.5.2011 11:53

ahojky má teta asi před rokem držela mlečnou dietu a zhubla celkem hodně.. na začátku měla tak 115kg ale teď se drží na těch 90 možná i mín..

anivax Poslat vzkaz | 24.4.2011 15:04

Ahoj!
Já jsem s ní právě začala... Je to drastické... První den krize, obrovský hlad, ale je dobré pít hodně vody a najít si zábavu, aby člověk nemyslel na jídlo... Dám pak vědět, jak jsem dopadla... Ivana

Bocinka Poslat vzkaz | 6.2.2011 22:30

noooo,t ak to tu mám dvakrát, hlavně, že se to nejdřív neodeslalo a psala jsem dvakrát... ::ne-ne::::ou-nou::

Bocinka Poslat vzkaz | 6.2.2011 22:25

ouuu, tak to je jasný, že s tím nebudeš pokračovat, asi Ti chybí cukr.... já teda zatím 4tý den za sebou, zumbu za sebou, lyže taky a pohoda.... myslím, že je to o tom jak je člověk zvyklý, já sladké nejím, pečivo taky už dlouho ne, nebo když už tak málo, ani přílohy skoro nejím, takže pro mé tělo to není takový šok.... ::och::

Bocinka Poslat vzkaz | 6.2.2011 22:22

tak to mě mrzí, asi to bylo nedostatkem cukru.... ::placici:: já zatím nic nepociťuji, byla jsem na zumbě, dneska tři hodiny na lyžích.... já tuhle dietu konzultovala s doktorkou a ta mi měřila cukr, jestli ji vůbec můžu držet....

No, dvě kila jsou teda málo.... ale já taky asi nebudu žádnej zázrak, za 4 dny mám asi tři.... ::dabel:: a to mám opravdu velkou nadváhu a mám z čeho hubnout.....

svicko75 Poslat vzkaz | 6.2.2011 18:14

Dnes to byl třetí den co jsem dodržovala mléčnou dietu hodně jsem pila deně 4 litry vody přesně jsem jedla,a dnes bylo to kolem jedné odpoledne najednou se mi zamotala hlava a už jsem byla na zemi,měla jsem jediné štěstí že jsem nedržela v náručí svého syna to bych si nikdy neodpustila,musela jsem se normálně najíst a jsem šíleně vyčerpaná unavená a bolí mi hlava a celkově se cítim na ........,od zítra začnu jíst všechno ale malonko po třech hodinách.A tuhle dietu už nikdy nebudu podstupovat,jinak komu to vyhovuje a hubne tak mu to nebere jenom jsem sem chtěla vložit svůj názor.Jestly semnou nikdo chce držet normální dietu s normálníma potravinama zkrátka že by jsme se navzájem pozbuzovaly a pod. tak mi napište <a href=„mailto:jarca.bradacova@seznam.cz“>jarca.bradacova@seznam.cz</a>

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění