Diskuse: příliš vlhká??

Řadit:
21
Bětulka:)
Bětulka:) Poslat vzkaz | 5.2.2013 14:30

TO Anonym: :-X Anonym moc se tu neristahuj :-X :-@

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 5.2.2013 14:16

Vyzkoušej čaj z kopřiv.
Za 2 týdny se vše upraví.
Jarka

Wejule | 30.4.2012 09:02

Ahoj,
souhlasím s Tebou.. Skoro mi přijde, že není dne, kdy bych nebyla vlhká :( Je to velice nepříjemný pocit a vadí mi, že bez intimek nemůžu jít nikam :((

Míša | 10.8.2011 13:28

TO : Michalka
Tak buď ráda, je to lepší než být suchá, já jsem na tom podobně a nestěžuju si.Mému klukovi se to líbí a chutná mu moje šťávička.I mě to docela chutná když si ho tam smočí a já mu pak dělám orálek.

Anonym | 21.7.2011 09:47

TO : Jak to funguje s těmi smajlíky? Když jsem do textu napsal standardní dvoutečka mínus pravázávorka, zobrazilo mi tam ten úplně první z nabízených smajlíků, ale když jsem za textem ťukl na ten se srdíčky v očích, zobrazilo se tam jen slovo zamilovaný.

Leo | 21.7.2011 09:28

TO Pavlina123: Poznal jsem několik žen, po kterých na prostěradle zůstávala loužička nebo i louže a na ty jsem prostě vždy čekal s izolací (fólie a na ní část starého prostěradla připevněná zavíracími špendlíky na bočních stranách matrace) a velmi jsem si jich cenil. Nejvíc jednu introvertku, která byla tak talentovaná, že musela pořád nosit vložku, jinak by i při nejmenším vzrušení prosákla. Po dlouhých minutách a mnoha bohatých hltech se nakonec i ten její nenasytný pramen vyčerpal. takže jsem v ní neplaval:-), ale vždy se pak zakrátko zotavil. Ještě nenasytný než ten pramen jsem byl já, protože kvalita nápoje byla stejně vynikající, jako ta úžasná studánka, ze které vytékal. Bylo jí tehdy 24 a je tomu už 12 let, mezitím i porodila, ale kdykoliv se potkáme a zeptám se, říká, že se intenzita pramene nemění. Takže Pavlíno, máš před sebou skvělou perspektivu: sice se budeš ještě dlouhá leta muset trvale bránit prosáknutí, ale zato určitě nikdy nebudeš mít nouzi o nadšené partnery. zamilovaný

zd | 18.7.2011 22:14

no tak nejak jsem nad tim taky premyslela co s tim a k tomu jak to potom nejak neuspokoji ani partnera kdyz je to moc tak to uz si vubec nevim rady!! :-(

Michalka | 17.7.2011 21:12

Ahoj . Mam skoro ten samý problém. Strašně rychle se vzruším a jsem hned mokrá třeba jen když mě začne hladit tam dole. Dost mě to trápí a nevím co s tim :-!

Biki | 15.7.2011 00:16

To asi trochu leze do peněz, ne. Nebo je odebíráš těm důchodcům?

editka | 14.7.2011 10:59

já to řeším plenami pro důchodce na inkontinenci moče a je to supr :-)

draha1969 Poslat vzkaz | 12.7.2011 00:00

tahle doskuze mi pripadá hloupá...anebo jinak.každy chlap je hlupák který se takhle o styku resp.jeho následcich vyjádří....až dospeje bude moudrejsí!!!::ano-ano::::ano-ano::::ano-ano::

Pavlina123 Poslat vzkaz | 1.6.2011 18:14

Zdravím všechny,

být vzrušená a mokrá je ok. Jednou za čas.............jenže já to mám pořád. Když holka nemůže zvlhnout jsou gely a je to v pohodě, s mokrou nic neuděláš. Nechci si nikterak stěžovat, nepříjemné je to, že nejde chodit pořádně naostro, kolikrát s sebou nosím do společnosti náhradní kalhotky, protože mi ty původní prosáknou.....musím nosit slipovky, abych neměla stopy na oblečení. Gynekologicky jsem naprosto v pořádku, netrpím ani na mykózy a podobný věci. Ex byl z toho vydřenej, mohli jsme pořád. Současnej přítel tam trochu plave, ale neva. Jen je to někdy nepříjemné.............buďte rády, že tečete jenom občas ::stydlivka::

Bajenka Poslat vzkaz | 26.3.2011 14:42

Ahoj - prosím tě jak dlouho to už prodáváš nebo propaguješ - ty vibrační vajíčka ? a jde to na odbyt??? asi moc né že ? když to cpeš každému jako lék na všechny trampoty a problémy světa.Co takhle jich poslat pár desítek tisíc zadarmo do Japonska co ? třeba se ti tam poděkují!!!::smutny::::smutny::::smutny::

lena60 Poslat vzkaz | 25.3.2011 16:02

<em>ahojík k tomu to patří .při každem sexu je žena vzrušená a mokrá to by potom nebyl vzrušující sex.to je uplně normální  a přirozená věc </em>

kilik Poslat vzkaz | 13.3.2011 09:30

Ahoj,bud ráda žes byla tak mokrá to se všem nepovede.mě se to taky líbí když jsou ženy hodně vzrušeny ale to asi každému.::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění