Diskuse: Jak oživit sex?

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
114
Kamarádka nemá fotografii.
Laura | 15.9.2015 18:46

Ahoj, zkousel jste nekdo zazracne tabletky na okoreneni sexiku? Dost dlouho o tom premyslim, pritelova vydrz neni uz to byvalo..:-(

gerda | 27.7.2015 23:12

TO mirnet: docela bych i zkusila něco nového :) a můžu se zeptat odkud máš pomůcky? Náš sexshop ve městě za moc nestojí, tak bych docela zkusila objednat přes net :)

mirnet | 27.7.2015 21:16

TO gerda: my jsem teď začali zkoušet s partnerem bdsm, musím říct, že to sex posunulo na úplně nový level, fakt super ;-) vřele doporučuji, alepsoň vyzkoušet

gerda | 24.7.2015 10:12

a jaké používáte? Já už pár dma mám, ale inspirace se vždycky hodí :)

mirnet | 19.7.2015 21:47

zkuste nějaké erotické pomůcky, ty by vám sex mohly rozhodně oživit :-) já si to bez nich nedovedu představit ;-)

lenda | 10.7.2015 11:05

ahoj, chtěla bych nějak oživit sex, s partnerem jsem spolu už 10 let a začíná to být rohu stereotyp...

denda | 25.2.2015 18:09

Zdravím od té doby, co jsem porodila a budou to 2 roky mám problém dosáhnout jakýmkoliv způsobem orgasmu nevíte, čím to může být způsobené?

olga | 24.2.2015 16:30

ahojky tak Láng máme doma, odzkoušený a funguje :-P jsme nadšení, děkujeme za tip! Je to jeden z nejlepší prostředků k milování po co nejdelší dobu, co znám.

radka | 17.1.2015 16:06

Nazdárek konečně bych moc ráda změnila, co možná nejvíce věcí na mém sexu s mým přítelem. Máme problémy s tím abychom se uvolnili! Co s tím?

lucie | 30.12.2014 16:14

Ahojky já jsem dala na Vás a musím podotknout, že už dlouho jsem si tak to neužila sex s přítelem, tak dlouho jsme se nemilovali a kolikrát, no prostě to bylo bombastický!

janice | 28.12.2014 08:02

Ahojky chtěla bych se zeptat na pár drobnosti, jak jste na sobě a na partenrovi pozorovala, jak veliké změny na užívání doplňků stravy pro lepší erekci? Já jsem to vždycky chtěla vyzkoušet, ale nikdy před tím jsem se k tomu nemohla odhodlat, teď mám velice náruživého přítele a ráda bych mu udělala radost, že se i já dokážu, tolik uvolnit, jak on!

tara | 15.12.2014 17:43

Dobrý den, můj přítel má problémy se vzrušením, jak bych mu mohla pomoci, nevíte? Jak bych ho mohla pořádně vzrušit? Je na to nějaký přípravek?

martička | 16.11.2014 11:18

Ahojky objevili jsme s přítelem Fly, což je produkt pro mě, jako pro ženu, účinkuje do hodiny, působí po dobu šesti hodin, lépe dosáhnu orgasmu, jsem po nich tak moc nadržená a uvolněná,sex si daleko více užívám!

slavena Poslat vzkaz | 11.11.2014 10:12

Šárušo, spíš pomůže když mu dáš čas se s tím vypořídat a když ho budeš „držet“, chlapi takový bloky mívaj. Dřív jsem bylai paranoidní, že někoho má.. S tím doktorem mu moc sebevědomí nezvedneš a pak mu už nebude stát vůbec :-D u těch podpůrnývh látek, sháníš to v sexshopu nebo přímo v lékarně?

Šáruša1 Poslat vzkaz | 26.10.2014 09:22

TO eva: Máme doma momentáně stejný problém, přítel je aspoň 3 měsíce už vystresovanej z práce a podepsalo se to kvantitě sexu a jeho ztopoření. Přemýšlím o koupi nějakých podpůrných látek, abychom si to dokázali užít a zároveň přemýšlím, že ho poženu i k doktorovi.

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění