Diskuse: PLÁNOVÁNÍ SVATBY

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »

Řadit:
176
Kamarádka nemá fotografii.
Monika | 22.5.2015 10:39

Taky hledám nějaký dobrý svatební salon na šatičky :) asi dojedu kamkoli v ČR, jen nějaký , který stojí za to a mají fakt výběr. Musím vše okouknout :)

Tomína | 22.5.2015 10:19

Holky máte některá z vás zkušenosti se svatebním salonem Adina? Mělo by to být v Praze a prý největší svatební centrum, tak jsem se chtla zeptat, protože jsem o tom slyšela v rádiu. A zrovna je todle téma pro mě aktuální :)

Anonym | 5.1.2015 20:55

Dobrý den, potřebovala bych vyplnit dotazník o svatbách k mé závěrečné práci :) Předem děkuji všem kdo mi ho vyplní :)

http://svatebni-turistika-netradicn.vyplnto.cz/ clamp

olga | 30.12.2014 22:28

Ahoj celý život jsem snila o dokonalé svatbě a když už to je tu, tak okolo toho je neustálý sttres, jak to všechno zvládáte? Potřebovala bych se občas rozdvojit, jak to všechno stihnout do svatby.

marticka | 27.12.2014 11:23

Ahoj úplně Vám rozumím, také jsme měli podobný problém, když se vdávala moje dcera, na nic nezapomenout,hlavně pořád spoustu papírků a pak od své sestřenice dostala svatební diář!

nelová | 16.12.2014 11:22

Ahojky nevěsty, podle čeho jste si dokázali rozplánovat svůj čas na veškeré přípravy? My snad budeme mít dokonalou, ale velikou svatbu a nevím jestli to všechno stihnu v tak krátké době! Už se těším, až vše bude za námi a jak si tu svojí pohádku překrásně užiji. Vzpomínky formou fotek a videí, které pak budeme ukazovat dětam!

venda | 26.11.2014 10:17

Ahoj chtěla bych se Vás všech zeptat, co by jste mi doporučovali, koupit mé sestřence na rozlučku se svobodou, má jí příští víkend a po novém roce se bude vdávat.

Nikol | 25.11.2014 18:31

já jsem původně plánovala svatbu, ale úplně ze stejného důvodu jsme si najali agenturu

dominika | 24.11.2014 22:17

Dobrý den, konečně jsme se domluvili se snoubencem na datumu svatby a je toho tolik, co bych měla zařídit, ale nevím kde bych měla začít.

vyyky | 16.11.2014 11:19

Dobrý den, já jsem též byla vděčná, že jsem měla svůj svatební diář, který mi zakoupila má neteř, udělala mi strašou radost a to jsem ani netušila, jak moc mi ten diář pomůže! Díky diáři jsem měla krásnou svatbu, na nic jsme nezapoměli.

dáša | 26.10.2014 08:51

ahoj já ho mám též, dostala jsem ho od mých spolužaček, říkala, že by to bez toho diáře vůbec, ale vůbec nemohla zvládnout a že by mi měl pomoci a vše mi uspořádat popořadě, nevěřila jsem jí moc, ale nakonec jsem jí musela dát za pradu, Bez něj bych bla ztrracená, všechno jsem měla nalinkovaný do předu a na nic a nikoho jsem nezapoměla, měla jsem krásnou svatbu o sto hostech.

Jindřiška | 14.10.2014 19:54

Dobrý den, konečně jsem se rozhodla a už jsme se domluvili na datumu svatby. A máme domluvenou i radnici, ale stále mi příjde, že to nemám šanci stihnout.

Barča | 12.10.2014 10:48

Nazdárek jsem moc ráda, že jsem byla požádána o ruku a už jsme si konečně vybrali datum a vše si zamluvili a teď ještě vše ostatní naplánovat, jsem zvědavá, jak to zvládnu, jelikož není nikdy, kdo by mi mohl z okolí pomoci.

Lucie | 26.9.2014 06:31

Ahoj já jsem si už na těchto stránkách objednávala a byla jsem velice spokojena s dodaným zbožím! Nejvíce mi pomohl z těchto stránek svatební diář, kde jsem měla všechno zapsané předpřipravené kroky a abych také na něco nezapomněla, jelikož plánování svatby mi opravdu dalo, co proto.

Lucie | 26.9.2014 06:30

TO Dana: Ahoj já jsem si už na těchto stránkách objednávala a byla jsem velice spokojena s dodaným zbožím! Nejvíce mi pomohl z těchto stránek svatební diář, kde jsem měla všechno zapsané předpřipravené kroky a abych také na něco nezapomněla, jelikož plánování svatby mi opravdu dalo, co proto.

1 2 3 4 .. 7 .. 9 .. 12 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění