Diskuse: Genitální opar

1 2 3 4 .. 7 .. 14 .. 20 .. 26 Další »

Řadit:
387
Kamarádka nemá fotografii.
jana | 30.6.2016 09:33

Ihned jak pocítím 1. příznaky-4 Riboflavíny (ne Béčko, ale Riboflavín-vit. B 12). Riboflavín v kabelce:-)
Pak každý den po dobu cca týden beru cca 3
A sedací koupele v dub. kůře, řapíku, co zabírá

Ivka | 17.5.2016 21:26

Holky, zkuste si zajít do Opletalky pro Homeopatikum zvané : Croton Tiglium - 15 mg nebo Rhus Toxicodendron 15 mg, už to beru asi rok, hned, jak to cítím, vezmu pod jazyk 4 kuličky a pak po hodin opakuji, v této lékarně je bezva dlouhovláska, které jedna homeopatka to tam dodává a jsem s ní ve spojení a potírám tím Canabisem , což tam taky mají, je to konopný roztok, od té doby, co beru tato homeopatika tak zaberou hned a plus někdy tekutý pudr nebo sezení v dubové kůře.. už s tím trpím asi 8 let a toto mám už vychytané, ale hned ty kuličky a ty mám vždy u sebe doma, venku a zásobu dopředu, herpesin mast o.k, alee Herpesin léky mi ničí játra a ledviny, takže to neee :-) , zkuste to, opravdu lékárna Opletalova Praha 1... opary jsem neměla od října do dubna, ted ano, ale byl pryč do 3 dnů, jakmile vezmu ta homeopatika, i když jsem jim nevěříla dnes už mluvím jinak,jedině trpělivě a dokola a zase trpělově je brát... :-) :-)

Bara | 5.5.2016 15:07

Tu zoufalost ve sprse na zachode a tak uz zazit nechci. Mazat herpesinem at se to neroznese dal. Ja sem pak zvolila Imazol. Je to mast tekuty pudr. Krasne vysusuje. I kdyz se to pomalu hoji je to lepsi nez zacatek. A tomam puchejre a vridky. A dost. A uzivejte neco na imunitu mam zinek hlivu a celaskon. A dejte si bacha na stres. Je to velkej spoustec. Hodne stesti. :-)

Jana | 4.5.2016 20:04

Ahoj holky, taky mám stejnej problém. Hned když to začlo sem mazala herpesinem. Do toho oplachuji roztokem vody a hypermanganu (roztok by měl být světle růžový) a pak mažu tekutým pudrem to je zázrak a opravdu to vysuší a lépe se to hojí. Třeba to některé z vás taky pomůže :-[

Bara | 3.5.2016 04:28

TO Babu: tak kondylomat sem se zbavila po rove a pul chozenim 3 tydne na potirani na gyndu..ty sou na dlouho no..ale muzu rict ze tyhle velky puchyre sou opravdu horsi kord dyz je ma clovek na zadku v pochve na hrazi a na tech nejvice citlivych mistech...herpesinem se mazu jak blazen do toho chodim na ostro..do toho pomaha sprcha..protoze bolest ohledne wc je neuveritelna..ja doufam ze todle prejde

Ela | 9.4.2016 13:00

Ahoj ženy, jdu si pro radu...jak už tu bylo zmineno, tak i ja jsem ráda, že s tim hororem nebojuji sama. Strasne se bojim a jsem psychicky uplne na dně, že by se mi to melo vrátit. Vyřadilo me to uplne z běžných denních činnosti, včetně prace a školy. Ted už me pár dni poradne boli triselne uzliny a už zase psychicky kolabuji, že se mi to vrátí. Jak to resite s prací a s činnostmi vy? Při pomyšlení, že často dlouhodobe chybim v práci nebo ve škole a vysvetluji nadrizenemu proc...poliva me studený pot a stud už ted. :'( :'(

Kacka | 23.3.2016 10:34

Ahoj holky,obcas na tu potvoru taky trpim,zrovna dnes me cekalo neprijemne probuzeni :(
Nanestesti to mam kazdym dnem dostat. Jak to prosim resite? Vlozkou nebo tamponem? Vubec si nedokazu vlozku predstavit,na druhe strane mam strach,abych si pri pouziti nezavedla opar i dovnitr... Poradite?

Zuzulinka 003 | 13.2.2016 04:42

Ahoj holky tak i ja se pridavam vunec nevim kde jsem k tomu prisla ale je to sileny boli to hrozne mic,zatim mam je masticku a po nedeli pokud se to nezleosi se mam ukazat. Byla jsem dnes na pohotovosti nic tam nemeli tak uz se modlim at je rano a jdu donlekarny. Nikdy jsem nic nemela ani mykozy takze se budu midlit a verit ze uz se to neukaze nebo alespon ne tak casto proste se zkusim uklidnit a zkusim verit,sice to boli jako blazen ale 3 porody jsem prezila tak i toto. Jen se chci zeptat kdyz to uz pak budu mit treba vickrat boli to mene nez ted poprve? Vzdy kdyz jsu na wc trpim jak pes a pak musim do sprchy pomuze mi se oplachnout vlaznou vodou i kdyz to boli a pali tal po osuseni je to zase docela dobre. Dekuji

lew | 8.2.2016 15:49

TO Laura: pokud to máš u konečníku tak si raději zajdi k doktorovi, může to být corhonova choroba.

Petra20 | 1.2.2016 18:20

TO Miamia: Stačí mít špatné období, oslabení imunity, stres, vyčerpání apod :/ Nebo když má partner opar na puse, tím se to může přenést dolů. Snad už máte od herpesu klid

Anonym | 26.1.2016 13:31

TO Bill: Ahoj,mam opar poprve,ctvrty den a memu synovi je 21 mesicu...Nikdy jsem nikoho tak neprosila,aby byl trochu v klidu...

Anonym | 26.1.2016 13:21

TO šarka: Urcite kozni!!!

Laura | 12.1.2016 18:32

zdravím, docela dlouho jsem to tu pročítala, protože jednou za čas se u mě objeví něco podobného, ccan 14 dní před menstruací, co jsem tak vysledovala....ale u mě je to spíš tak, že cítím svědění, ale spíš v místech, kde je konečnik...pár dní je to místo jako by nateklý a někdy jsou okolo toho jako by pupínky a svědí to jak blázen, tak to celý čas mažu hojivou mastí a ono jak se to objeví, tak to zmizí...ale všichni tady píší, o nepříjemnostech při močení atd, což já teda neměla a všeobecně až na to svědění, které se nejvíc projevuje ráno a večer a přes noc mě to v ničem neomezuje a já jsem schopná děat vše jako dřív....jen mě znepokojuje že se to vrací, ale tomu co jsem tu tak četla je to podobné asi nejvíc.....

Anonym | 7.1.2016 21:23

Jestli se nebude léčit i partner tak nemate šanci se toho zbavit, homeo vám třeba zabralo ale partner mohl mít aktivní vir aniž byste to poznala takže vám ho předává stále dokola, a taky pozor na homeo, nejdřív se opar zhorší a až potom dojde k vymizení.

Nela | 7.1.2016 21:18

Holkyja jsem měla také herpes, virotika vám sice zaberou ale pouze potlačí ten vir, musíte si pročistit játra které nejsou schopné s virem bojovat, proto se vám to tak často vrací, hlavně nasaďte přírodní léky, Vironal, Regalen a homeopatika, já na to nic jiného neberu a mam klid, věřte mi, Herpesin vám ty játra ještě víc ničí tak jako všechny chemické léky.

1 2 3 4 .. 7 .. 14 .. 20 .. 26 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění