Diskuse: Kam na dovolenou???

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
97
Kamarádka nemá fotografii.
bobinka222 Poslat vzkaz | 11.8.2016 11:09

Chtěla bych zkusit nějaký pobyt se cvičením, buď u nás nebo klidně i v zahraničí. Chodím pravidelně na zumbu, tak bych chtěl zkusit tu, ale když se tam bude cvičit i něco jiného, tak to nevadí. Jen nevím jestli nebudu muset vzít dceru sebou. Nevíte jestli je možný vzít na nějaký takový pobyt dítě?

Olga456 Poslat vzkaz | 13.7.2016 11:35

Prosím vás, cestoval jste někdo s CK Capro? Líbí se mi tam pobyt se cvičením v Chorvatsku, ale nemám s nima žádnou zkušenost. Děkuju

Dobrý den,

prosím o vyplnění dotazníčku ohledně turistických názorů na jednu českou oblast. Je to cca na 30vteřin, Díky moc.

http://goo.gl/forms/2mWLaFOSuGdKSf082

pojkaska Poslat vzkaz | 29.9.2015 13:03

JJ cesta na dovolenou na jejímž konci čekají člověka úžasné párty. Jídlo jsme s kupovali, bylo to podobně jako v česku. Ale to mi bylo jendo, šlo mi hlavně o party a aby ubytko bylo aspoň v pohodě. Což bylo :)

kaledka Poslat vzkaz | 28.9.2015 11:07

Aha, takže organizovaný zájezd na párty? To je teda dobrýýý :D a co jídlo jste si ho tam kupovali nebo jste si brali?

pojkaska Poslat vzkaz | 20.9.2015 22:03

My jsme byli normálně před cestovku, která nám všechno zařídila teda kromě jídla a drinků. Partykybl se jmenuje, dovolená to byla fak luxusní. Letos jsme jeli poprvé a příští rok pojedem určo znovu.

kaledka Poslat vzkaz | 10.9.2015 20:42

Také jezdíte do Chorvatska na „pasblink“? :) Nám se to zatím vždy osvědčilo.

pojkaska Poslat vzkaz | 6.9.2015 11:03

My jsme byli v Chorvatsku na ostrově Pag letos. Byli jsme tam parta lidí a užili jsme si maximálně.

starka.m Poslat vzkaz | 28.7.2015 17:22

Jo ty Zlaté písky doporučuje hodně lidí, prý je to tam pecka. A přes koho jste tam byli za takovou cenu :)

Ahoj, tak jsem zpět, bylo to skvělý! Byli jsme ve Varně-Zlaté písky, fakt super, vřele doporučuji darling

starka.m Poslat vzkaz | 8.7.2015 15:49

TO uzivatelmejlu@post.cz: Ahoj, až se vrátíš prosím napiš kde jsi byla a jak to tam vypadá, jestli je to bezpečné a tak :) taky přemýšlíme nad Tureckem, ale až v září :) za 14 tisíc all inclusive na 11 dní to je paráda, přes koho jsi to měla?

TO jajaapaja1123@seznam.cz: Letos vychází cenově dobře Bulharsko nebo Turecko. Já jsem si vybrala Turecko 11 dní, all inclusive za 14 tku, zítra odlítáme, tak jsem zvědavá.

TO nina.k.k@seznam.cz:

Velice levné je Chorvatsko a Itálie, ale Chorvatsko je o dost levnější. Byli jsem s přítelem na Brele minulý rok a moc se nám líbilo. Recenzi jedné z nejkrásnějších pláží na Brele jsem ti našla zde:
<a href=„http://www.krasneplaze.cz/brela-punta-rata-chorvatsko“>http://www.krasneplaze.cz/brela-punta-rata-chorvatsko</a>.

Samozřejmě by bylo lepší kdyby jsi uvedla rozpočet který máš na tu dovolenou.

Dobry den přidávám se taky bych chtěla k moři s pár kamarádama ale nic drahýho. Nevíte kde výhodně se dá něco objednat? děkuji

Dobrý večer, dumám nad tím kam s rodinkou v létě?? Naše finančníí možnosti jsou trochu omezené, tak pokud možno něco za rozumnou cenu? Chtěli by sme buď Kréta, Kypr... možná Rhodos.. Samozřejmě uvítám i jiné tipy:)) I vlastní zkušenosti:) Zatím jsem u moře nebyla a kdoví kdy se tam příště dostanu tak bych si to chtěla teď parádně užít a zároveň se nebít do hlavy až přijedu že jsem bez koruny :D

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění