Diskuse: Kamarády z Prahy?

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
101
Kamarádka nemá fotografii.
michalk Poslat vzkaz | 27.5.2011 14:50

Ahoj dámy,
já osobně jsem si našla kamarády a přátele v práci. Prauji v jedné agentuře. Jsou tady super lidi. a myslím si že nejen v týhle práci. Lepší je přecejen se seznámit přímo a nepsat, že chcete na vínko s někým, když ho ani neznáte. V práci se zabavíte a bude vás to tam bavit. A kdyby Vás vyše práce nebavila a chtěly byste ji změnit a nebo popřípadě si njít práci, tak vám doporučuji stránky <a href=„http://www.hyperpráce.cz“>www.hyperpráce.cz</a> Jinak se mějte hezky a hlavně si užívejte života.... =)

Orangela Poslat vzkaz | 5.5.2011 17:25

Ahoj holky, vidím, že nejsem sama, kdo hledá kamarádky z Prahy. Co si pro začátek jen tak popovídat, abychom zjistily, jestli si sedíme? ::ano-ano::

andilek6535 Poslat vzkaz | 30.1.2011 20:27

Ahojky Naďo, jsem také z Prahy, je mi 25 a ráda si s někým zajdu na vínečko nebo kafíčko, či do čajovny si popovídat. Nikoho téměř v Praze nemá::placici:: Také si ráda zajdu za sportem či tancem::radujici::Tak se kdyžtak ozvi::kvetina:: nebo napiš na email andilek6535@seznam.cz. papa

layla21 Poslat vzkaz | 19.1.2008 23:45

ahojky, nasla by se tady nejaka kamaradka na kafco, nakupy, radosti i starosti:o)  chybi mi to holcici povidani..z Prahy

hancafka Poslat vzkaz | 26.10.2007 23:02

Ahoj, ráda tu poznám nové lidi, se kterými bychom mohli zajít někam na víno nebo na čaj a pokecat o životě. Najde se tu někdo? Je mi 21 a bydlím kousek od Prahy.

paclicek Poslat vzkaz | 17.9.2007 11:18

Ahoj, rada bych poznala fajn kamaradku na pokec, kavu, nakupy, sport…. Je mi 26 let a bydlim kousek za Prahou, v Praze jsem denne, pracuji v centru. Budu se tesit na mailiky. (paclinda@seznam.cz)

Medu Poslat vzkaz | 10.9.2007 15:45

Ahoj:-)
taky bych ráda poznala nějakou kamarádku v Praze, na pokec, na kino, jít někam večer (jako samotný holce se mi nikam nechce;-)  a tak:-) Mějte se ::kvetina::

Gachna Poslat vzkaz | 4.9.2007 00:22

Taky bych ráda našla nové lidičky se kterými by se dalo cournout po Praze, dojít si do kina, do čajky, posedět v parku ale hlavně výborně pokecat a „podrbat“::souhlas::::svaty::

petule21 Poslat vzkaz | 29.8.2007 19:08

::usmev::když budete mít chut se někdy teda sejít;o) tak mi písnětě na mailika: www.Petra@seznam.cz . Těšim se ::radujici::papa

Miisha Poslat vzkaz | 29.8.2007 18:35

ahojki vsem, nasla sem tuhle super diskuzi a prijde mi to skvely, taky bych chtela najit nejaky fajn lidicky se kteryma by se dalo nekam vyrazit, treba na Inlajny nebo i na kafco, caj, cokoladu,limcu :o) tak zatim Pa Misa

petule21 Poslat vzkaz | 14.8.2007 17:04

ahoj holky, jak tak koukám, není tu zrovna narváno;o) ale moc ráda bych poznala nové tváře a trochu poklábosila, tak když budete mít někdo zájem, ráda zajdu třeba na ledovou kávičku (tedka v létě si dopřát náký to osvěžení::ano-ano::) zatím páčko

koss Poslat vzkaz | 26.7.2007 22:30

::kvetina::tak mužem si zajit. je mi 26::srdce::

| 16.2.2007 09:26

Ahojky, jsem Naďa, kdysi dávno jsem sem psala tento příspěvek.Ted sice na pár týdnů odjíždím za hranice::smutny::, ale pokud budete mít ještě chuť a zájem klidně mi písněte na <a href=„mailto:nadulenka@centrum.cz“>nadulenka@centrum.cz</a> tady na stránkách jsem dlouho nebyla ::ne-ne::a tak se omlouvám, za zdržení Když se vám bude chtít, můžem dát srazík ::usmev::::radujici::
Přeji pohodový víkend::vyplazeny-jazyk::Naďa::pripijejici::

| 15.2.2007 13:47

Ahoj,
to se mi móóóc líbí, je to ještě aktuální???

Valentina Poslat vzkaz | 17.1.2007 20:12

Ahojte vsichni::smutny::, docela bych uvitala kamosku jen tak na pokec ale treba i na nejake to cviceni. Bydlim  v Praze, ale puvodně jsem ze severnich Čech, takze tu moc lidi neznam. Studuju.
Budu rada kdyz se ozvete........::ano-ano::

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění