Diskuse: Bio strava a vegetariánství

1 2 3 4 .. 40 .. 78 .. 117 .. 155 Další »

Řadit:
2319
Kamarádka nemá fotografii.

to Sundance: Já mám přesně tento typ odšťavňovače tedy spíše mixéru. Má hodně funkcí, takže se dá použít nejen na mixování, ale také na sekání a míchání. Používám ho dost často a nemám s ním problém.

Zara | 10.1.2015 22:17

Ahoj, jsem tak 3/4 roku vegetariánka a zaznamenala jsem velké zhoršení pleti.. Dřív jsem měl sem tam nějaký pupínek, teď mám hodně takových malých pupínků, hlavně na čele a na spáncích. Nemáte s tím zkušenosti? Nevíte, jestli to není z toho, že mi například něco chybí ve stravě? Děkuji za odpovědi, už mě to trápí déle a ráda bych našla konečně něco, co mi pomůže:(

Raduše | 15.3.2013 13:34

TO Mila: Jo?? Já jsem restaurace vzdala. A to z důvodů , ze v těch pár, v kterých jsem byla , tak jsem nebyla vůbec spokojená :/ Kam ty to chodíš?

Mila | 13.3.2013 16:24

TO Raduše: Já to střídám :)
nebo střídám, jak je čas tak si zajdu do vegetariánské restaurace :-)

Raduše | 7.3.2013 12:31

zdravim, a stravutete se vegetariáni i v restauracích? Nebo si spíše vařite?

MOUDRÁ SOVA | 21.2.2013 21:32

Jezte zdravě, jde to hravě........ na www.moudrasova.eu = rovněž knihy o zdraví k přečtení zdarma. Tož vám držíme palce...... Sovovi 8-)

Dana | 18.2.2013 12:20

!!! Nabízím přivýdělek z domu s českou firmou !!! Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na http://www.kupi.cz/?u=4slx7 a můžete začít sbírat body za aktivitu, které potom směníte za nákupní poukazy v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-. Za první měsíc jsem si vydělala přes 4.000,-! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci potřebujete zadat jen platný email (žádné další osobní informace). Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7

Anonym | 18.2.2013 09:30

TO Ahoj,moc gratuluju k výborným výsledkům z krve,zajímavý je ten cholesterol,můžeš se podělit,jak jsi toho dosáhla?Díky moc.:

Tereza | 22.6.2012 16:34

Web MéBio je má nyní inovovaný design a novou redakci. Podle mě je lepší, ale posuďte sami :-))

Ludina | 24.4.2012 08:46

Dobrý den, provádím empirické šetření v oblasti biopotravin. Pokud byste si našli chviličku a vyplnili mi následující dotazník, moc byste mi pomohli: http://login.oursurvey.biz/5147

Dotazník je zcela anonymní a zabere 30sec-3min.

Předem děkuji.

Sundance Poslat vzkaz | 17.4.2012 10:42

To Marketa: ;-) tak to je prijemny :-D (nemam carky/hacky tak moje prispevky budou znit nekdy srandovne). Moje oblibena stava (juice) je ananas, mata a pomerance, vyborny, ale snad si brzy budu odstavnovat sama:) Jinak Chia seminka (jsou drobna seminka salvia hispanica, podobne nasemu maku), obsahuji proteiny, jsou zdrojem Omega 3 & 6 mastnych kyselin, zdroj zeleza, zinku , fosforu. Hydrofilni vlastnosti chia seminek umoznuji vytvorit jemny a lehce stravitelny gel (podobny kdyz se namoci lnene seminko) http://www.chia-seminka.cz/recepty/)

Ja je pouzivam do sojoveho koktejlu anebo zamicham do jogurtu a necham kolem 20 minut odlezet a pak pridam nekdy ovoce nekdy jim jen tak a je to vyborne:)

Marketa | 16.4.2012 17:00

TO Sundance: můj nejoblíbenější stav je orgasmus. Chia neznám?

Sundance Poslat vzkaz | 16.4.2012 16:30

Hezke odpoledne flower

Zdravim Vam a rada bych `obnovila` diskuzi, ktera byla jeden cas velice `ziva` s plno dobrych rad a tipu:) Rada bych vedela, jak pokracujete ve `zdravem stylu` a verim, ze je stale co objevovat ;-) Doufam, ze uz se to tu neprobiralo :-)

Ja nyni narazila na http://www.odstavnovac.cz/komercni-pristroje/komercni-mixery/mixer-vitamix-tnc-5200-profi.aspx Vitamix mixer,ale ta cena :-S videla jsem videa a je doporucovan..ale..Jake jsou Vase zkusenosti s odstavnovaci/mixery? Jake jsou Vase nejoblibenejsi stavy?

Take jsem zacala pouzivat Chia seminka? Nejake zajimave tipy?

PReji hezke odpoledne :-)

warrior Poslat vzkaz | 23.5.2011 20:58

Preji krasny vecer::kvetina::,

tak jsem to docetla od zacatku az nakonec, sice ne najednou, ale je to zajimave pocteni::usmev::. Sice jsem `nakukovala` pred par lety, ale prispevky jsou stale `zive.` Dekuji za krasne tipy:) Rada bych vedela, zda stale pokracujete ve zdravem stylu ( i kdyz verim, ze ano a je to zkratka na cely zivot) a jake zmeny jsou jak u Vas ci u Vasich blizkych? Dekuji a hlavne zdravicko::ano-ano::

petrulinka
petrulinka Poslat vzkaz | 27.9.2010 16:49

::usmev::polentu si občas dělám, ale raději mám třeba kuskus nebo bulgur. Ale záleží na každém, co mu chutná. ::souhlas::

1 2 3 4 .. 40 .. 78 .. 117 .. 155 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění