Diskuse: prohlížení mobilu

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
lolka Poslat vzkaz | 16.5.2011 21:32

tak, abych řekla pravdu, spíš jsem čekala, že jsi projela mobil milému, ale nějaké kolegyni v práci?? Tak to sis teda trhla ostudu, opravdu. Pokud si s ní nepromluvíš a nepovíš jí, co tě k tomu vedlo, můžeš se i připravit o pořádnou ostudu mezi ostatními kolegy, ale pokud by i něco takové nastalo, tak věř, že vše se časem srovná...Sice si možná někdo bude držet odstup, ale možná se to samo ustálí, tak to bývá, v práci není dobré mít blízké přátele, vždycky se tam najde někdo, kdo ti podrazí nohy, tak se drž a vysvětluj, jen bych asi takovou kolegyni, jako jsi ty nechtěla. Nerada bych, aby mi někdo prolézal věci. Toť můj názor. Polepši se.

Kamarádka nemá fotografii.
luccka Poslat vzkaz | 4.5.2011 18:32

dobrý den ,stala se mi dnes velmi nepříjemná věc ,za kterou si můžu sama .Kolegině v práci si zapoměla mobil a já z dlouhé chvíle ho začala prohlížet a co čert nechtěl vešla do dveří.V tu chvíly už jsem ho nedržela ,ale ještě svítil ,ona pospíchal a proto jsem jí k tomu nemohla ani nic říct .Nevím jestli až příjde do práce ,se prostě přiznat a nebo zatloukat  a zatloukat .Každopádně si kladu na srdce už nikdy to neudělám :-( moc mě to mrzí .

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění