Diskuse: Když příroda zavolá...

Řadit:
2
zonan
zonan Poslat vzkaz | 15.5.2011 19:50

Á, tak jedna z věcí, ve které si jsme všichni rovni::vysmaty::. Ale vážně. Představ si, že u nás také stojí ředitel u pisoáru se svými podřízenými a prý dokonce u vyprazdňování probírají ekonomickou situaci podniku a jiné zajímavosti::drsnak::. A jsou i firmy, ve kterých mají společnou toaletu. Zvyknout se dá na vše. Prestiž a vedoucí pozice se na toaletě ani nebuduje, ani neztrácí. Své schopnosti přeci dokazuješ jinak.

Kamarádka nemá fotografii.
Janca76 Poslat vzkaz | 13.5.2011 20:52

Dobrý večer, omlouvám se, že se skrývám pod roušku virtuální anonymity, ale popravdě řečeno, nevím s kým bych probrala tento problém ve 3D světě... Nedávno jsem se stala zástupkyní šéfa pracovního kolektivu a na záchod chodím mimo jiné společně s patnácti podřízenými dámami ve věku 21 - 50 let. Jak to spolu souvisí?
Zdánlivě nijak. Celý život jsem čůrala a kakala na různých veřejných záchodcích, takže ne, že bych se štítila, ale mám tak trochu jiný problém.
Za prvé občas zaslechnu něco, co bych asi neměla, nebo naopak, dámy, když mě uvidí jak přicházím, mají tendenci ztichnout.
Za druhé zdi nejsou z kamene, takže je poměrně jasně slyšet co tam děláte. Bojím se, zda to nemůže být v případě vedení trochu dehonestující. To jsem si uvědomila dneska ráno, když jsem slyšela, jak naše mladičká sekretářka „dělá velkou“. Obávám se, že stát se to opačně, musela bych se hanbou propadnout... Dámy, prosím, máte zkušenosti s podobnou situací, resp. nevíte, jak by se dala uspokojivě řešit?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění