Diskuse: Samoopalovací přípravky

Řadit:
53
Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj, já vždy na jaře zašla do solárka a pak už klasicky opalování na sluníčku. Co mám děti, tak to ale moc nestíhám, tak jsem začala používat i samoopalováky. Chvíli jsem hledala, ale nakonec tónovací mléko od Dove mi funguje nejlépe. Nesmrdí jako ostatní, zároveň je to hydratační mléko a má moc hezký efekt.

TO michaelanavrc@post.cz: Ahoj, ano já ho mám už dva roky a nevyměnila bych ho, dobře se roztírá a vydrží dlouho

nema nekdo zkusenosti se samoopalovakem od biodermy? chtela bych ho vyzkouset, jen nemam nikoho, kdo by to v okoli vyzkousel. diky

Dája | 28.6.2015 19:23

Ahoj, z vlastní zkušenosti doporučuju značku xen-tan. :-) Objednala jsem si od nich na popud a doporučení kamarádky a opravdu nelituju! Je to úžasná vychytávka pro nás, kdo se velmi špatně opalujeme. Používám od konce května transform luxe, což je vlastně hydratační samoopalovací krém, který dělá postupné opálení. Mně to připadalo jako nejpřirozenější varianta. Natírám se každý den a opálení je tím pádem den ode dne víc intenzivní. 8-) Čeho se u samoopalováků opravdu bojím, jsou fleky! Taky to byla jedna z mých prvních otázek, na které jsem se ptala. Kamarádka říkala, koukni na mě, copak nějaký fleky mám? No neměla a já taky nemám. :-)

karolina | 14.6.2015 19:50

Tyjo vůbec, právě že krásně voní ;-) clamp Fakt že jo

Natálie | 7.6.2015 15:02

TO karolina: Karolíno a můžu se zeptat, smrděl ten samoopalovák ;-)

karolina | 20.5.2015 11:31

Tak vidiš :-) To jsem ráda, že ses spokojená. Taky jsem byla mile překvapená :) Ted jsem si objednávala další 2 tuby :)

Marketa | 14.5.2015 09:56

Tak už jsem to vyzkoušela a jsem natšená! clamp
Protože se to nanáší úplně skvěle, jednoduše, nedělá to žádné fleky, toho jsem se bála hrozně, super barva a vypadá to fakt věrohodně, jak od sluníčka. Moc díky za doporučení. Fakt mě to mile překvapilo a za tu cenu...

karolina | 3.5.2015 17:12

Nemáš zač, tak pak napiš, jak to dopadlo :-) zatím ahoj darling

Marketa | 27.4.2015 10:12

Ok moc děkuji. Zkusim to taky objednat a uvidím, snad to bude fajn darling

Karolina | 21.4.2015 11:36

249 kč to stojí. Právě že to je fajn cena. Koupila jsem to na wshopu stmoriz. Kup si k tomu i tu aplikační rukavičku, protože se to s ní nanáší mnohem lépe a snáz.

Marketa | 16.4.2015 15:53

karolino a kolik to stojí? že bych to taky zkusila? Právě bych chtěla něco fakt dobrého, co nedělá fleky, roznáší se rovnoměrně, spolehlivě..

Karolina | 7.4.2015 12:29

Já jsem v minulosti vyzkoušela různé samoopalovací přípravky, ale efekt nic moc, některé dělali fleky, to bylo hrozný, tak jsem na to zanevřela docela, letos jsem si říkala, že bych to mohla zase zkusit, nějaký co jsem ještě neměla, narazila jsem na samoopalovací pěkny značky St. Moriz, minulý měsíc jsem si to objednala..a super, vůbec nedělá fleky, ty rukavice k tomu pomáhají rovnoměrně rozetřít, aplikace je úplně jednoduchá, zvládne každý :) A je to na celé tělo a i obličej, bála jsem se, ale zkusila jsem to a fakt dobrý vydrželo to nějakých cca 8 dní asi :)

niky | 1.9.2012 14:37

TO Kloa:

hele take rada ted pouzivam samooplaovaci kremy,mela jsem Dove a ted Garnier a sem tam do toho este stirknu Garnier ve spreji, opaleni je skvele jen me trapi spise to jestli nekdo nevi jaky to ma spatny vliv na zdravi nebo na kuzi, zda-li treba kdyz si tehotna nebo kojis jak moc to vadi a pod...ja proste miluji hnedou kuzi a prala bych si vypadat tmavsi porad, jen nevim zda to za to stoji a co vsechno to ovlivnuje...muze mi nekdo poradit prosim ?

petra | 14.12.2011 16:25

nevíte někdo kde se dají sehnat barvy na opálení?slyšela jsem že se stačí jednou nastříkat a budu hnědá, jenže nevím ani pod čím to hledat nebo kolik to stojí..písněte kdo s tím má nějaké zkušenosti.Díky :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění