Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

1 2 3 4 .. 144 .. 286 .. 429 .. 571 Další »

Řadit:
8551
Kamarádka nemá fotografii.

Dobrý den přitel ted dostal rozsudek od soudu za jak dlouho přijde dopis s nástupem? A jaka tam je čekací doma na nástup?
Dekuji :-)

Anonym | 9.1.2018 18:26

TO Naděje: problemy a konflikty tam nema naopak se snazi aby bylo vse v pohode.
Rikala jsem mu o te tretine a on mi na to odpovedel ze se ptal spoluveznu a ti mu nedoporucuji aby to delal ze tam sotva pousti na pulky a zkouset to na jednu tretininu nema zadny smysl,ale pokusim se skontaktovat nejakou pravnickou firmu a uvidime co se da delat. Nedokazu sedet doma a doufat ze treba za par mesicu bude doma...sice nevim zda to k necemu pomuze,ale zkusit to musim.

Haniczka | 6.1.2018 14:07

Ahoj holky, je tu nějaká dušička, která je na tom stejně jako já a má milého v Příbrami? Pisněte budu ráda... ssmik@seznam.cz

Naděje | 28.12.2017 19:30

TO Karla: píšeš ze třeba má své dny, je bez nálady, deprese atd. Ty ho znáš tak musíš vědět jak v takovejch situacích reaguje. Můj naopak když měl špatný den, bylo mu smutno víc než jindy tak měl naopak potřebu mi napsat a volat třeba několikrát za den. Ale on volal pravidelně každý den. Nemohl by spát kdyby nevěděl co já, co děti. Ale jak píšu, každý je jiný. Píšeš ze je tam kde jsou narkomani, napíšeš zda měl s drogama také co dočinění. Pokud ano, je možné ze se k nějakým dostal. Pak takovej člověk asi nemá potřebu psát dopis a telefonovat. Od toho můžou nastat i problémy. Například díra. Ale neber si to osobně, neznám ho, ani tebe. Píšu pouze co mě napadlo, kde by mohl být problém.

Naděje | 28.12.2017 19:17

TO Karla: nikdo mu nemůže zakázat poslat dopis nebo telefonovat pokud v dopisech nebo telefonu nepáchá další trestný čin, neplánuje útěk, nevyhrožuje atd. Pokud jste si psali a říkali do telefonu běžné věci tak by neměl být problém. Posla bych mu dopis nebo spis kilovku a dala bych tam dopisni papíry, obálky, známky, propisky a tvůj dopis kde bych mu napsala ať se obratem ozve. Na kartě třeba nemá kredit, kup mu minimální možný kredit a napiš mu to do dopisu ze jsi mu koupila kredit. Pak bych už jen pockala. I kdyby byl přeřazen do jiné věznice, korespondenci mu předaj. Se spozdenim pár dnů. Právníka asi nemáte ze by ti pomohl zjistit kde je. On muže napsat na ředitelství a oni mu musí odpovědět do (tuším) 24 h v jaké veznici je.

Naděje | 28.12.2017 19:04

TO Jiřina: bohužel nezmuzes s tím nic. Šanci dostane on teď ve výkonu aby ukázal jak se dostatečně napravuje a je na dobré cestě zase k řádnému životu. Pokud se bude snažit, plnit vše co má, nedělat konflikty a jiné problémy má naději tu šanci dostat u PP. Neznám podrobnosti, ale třeba by mohl žádat i o třetinu. Vše si musí zjistit on a hlavně vypočítat na kdy by mu třetina vycházela, protože kdyby mu nevyšla ať zbytečně neprodlouží dobu na půlku, kdyby mu do té lhůty zasahovala. To ze čekáte miminko bohužel nikoho nezajímá, tvůj zdravotní stav také ne, maximálně k tomu může přihlédnout soud u PP, ale to je takové malinke +. Jinak je to bezvýznamné.

Naděje | 28.12.2017 17:38

TO M.: tak to je dobře :-[ Píšeš o oddlužení. Co vím tak to snad jde až po zaplacení čtvrtiny škody. Ale vůbec s tím nemám zkušenosti. Řešila to tehdy má kamarádka, ale je to už delší dobu. Ale třeba už víte jaký je postup atd.

Naděje | 28.12.2017 17:28

TO MP: promiň vůbec jsem nestíhala. Nemoc, každý den (14 dnů) dojíždění do nemocnice na léčbu, předvánoční schon :-S V lednu jdu na operaci kterou jsem vloni nepodstoupila, neměl by kdo hlídat děti. Díky tomu jsem si dost uškodila, proto teď takové problémy a léčba. Dovolání bylo zamítnuto už před rokem, to jsem psala, pak se podávala obnova a na tu se čeká. Jednání u soudu zda to znova otevřou mělo být, ale advokát byl v nemocnici a tak je to odročený na leden. Přeměna nebude do té doby než se pohne obnova. Protože kdyby u obnovy byl sproštěn (uznali ze spochybnili) tak přeměna tím zaniká. Byl prvotrest. Máme to celé složitější, ale stále věřím ze se z toho všeho vyhrabem, včetně mého zdravotního stavu. Jinak si nemůžu stěžovat. Pracuje, miluje... vše jako dřív.

Jiřina | 21.12.2017 22:05

Dobry den.
Pritel sedi uz 3 mesice pokavad to vyjde tak za 16 mesicu bude doma na pulku.
Ja jsem tehotna, v 6 mesici.
Mam jen jeho a moji nemocnou mamku ktera se me snazi drzet,ale neni to ono jak si asi umite predstavit ted o svatkach se hroutim a mam spolusta otazek zda by se dalo jeste neco udelat s tim aby mu dal soud jeste sanci a byl u porodu a vychovaval semnou nase dite.
Aby toho nebylo malo ja jsem na ryzikovem tehotenstvi a mam drav. potize... Nedokazu si predstavit ze nebude u porodu.
Zaroven je pro me tezky se ho snazit drzet aby byl silnej a zvladl to tam kdyz ja sama jsem uplne na dne a slyset jeho hlas jak se k tomu cim prochazime snazi stavet jako chlap a pritom je i on sam uplne na dne me doslova nici.
Nechci to vzdat a jen cekat se zalozenyma rukama nez se dostane domu (treba na pulku ) nebo v horsi variante az si odsedi celej trest.
Zapomela jsem dodat oba jsme mlady (19let) a chteli by jsme dostat posledni sanci na normalni,slusnej a hlavne spolecnej zivot.

Marketa | 16.12.2017 17:12

Pripojte se k boji za spravedlnost.
Navstivte stranky, ktere zalozil vezen Petr Brůček, kde popisuje své zkušenosti z věznice a podvodné praktiky policie.

Stali jste se vy nebo nekdo Vas blizky obeti ceske justice?
Sdelte nam svuj pribeh

Www.obeticeskejustice.com

MP | 16.12.2017 07:36

TO Nevim: Nevím, jestli je to všude stejné, ale spíš asi jo. My chodíme půl hodiny před určenou hodinou, je to i na navštívence, abychom stihli všichni projít kontrolou. Můžeme přijít na návštěvu i později, než v tu určenou hodinu, ale měli jsme to domluvené předem, že přijedeme o hodinu později. V Rapoticích když nepřijde návštěva, tak je pak odvedou zpět na barák, a už by pro ně nikdo znovu nešel. Nevšímám si, za jak dlouho, jestli za půl hodiny, nebo za delší dobu, ale odvádějí toho, komu návštěva nepřijde. Když jsme jednou jeli později, tak už našeho taky odvádět chtěli, nahlásil, že to je domluvené, a seděl tam hodinu sám. Jestli jste v telefonickém kontaktu, zeptejte se přímo toho, za kým jdete, ať to zjistí tam. Abyste nakonec o návštěvu nepřišli. /ono když je v té návštěvce třeba 25 chlapů, a přišli by za každým jindy, tak by se vychovatelé a dozorci ulítali, chodit pro každého zvlášť, tak je lepší přijít v určenou hodinu.

anonym | 13.12.2017 22:12

TO Nevim:
Návštěva - pouze s navštívenkou dané věznice kde je jméno odsouzeného - obviněného, datum návštěvy, hodina - čas návštěvy v kolik začíná a nebo taky čas příchodu ( je třeba počítat s kontrolou osob jdoucí na návštěvu) jméno návštěvy napsané na navštívence. Jména která nejsou na navštívence napsaná nemají povolený vstup a možnost kontaktu s vězněnou osobou. Max počet osob je 4.

Nevim | 13.12.2017 20:19

Ahoj chtěla jsem se zeptat když mám návštěvu ve věznici se sníženou ostrahou....slyšela jsem ze na návštěvu mužů na povolenku ale v jakoukoliv hodinu od do.každopádně na povolence mám stanoveny čas...tak nevím jedna se o veznici bory.pokud někdo víte můžete mi odpovědět?moc dekuji

Kasandra40 | 11.12.2017 20:15

TO Novacek: dobry vecer mam jeden dotaz Muj Syn 16 let je na vazbe plzni Bory pres 2 tydny a vubec nevim jak dlouho tam jeste bude ..a jak vubec ty soudy pracujou ?? Navtevy ma kazdy pondeli .ale ja dojizdim az mnichova z nemecka bil na nej podan nemeckej zatykac ..a nechapu proc je v cechach na vazbe ??vubec nevim co mam delat .jsem zoufala :'(

Karla | 9.12.2017 19:23

TO Karla: No právě ale psal mi taky že v lednu je doma nebo v unoru pokud to vyjde..tak asi ted jen cekat.

1 2 3 4 .. 144 .. 286 .. 429 .. 571 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění