Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

1 2 3 4 .. 132 .. 263 .. 394 .. 525 Další »

Řadit:
7864
Kamarádka nemá fotografii.
Naděje | 24.6.2017 13:26

TO anonymka: tak držím palce :-* Dej pak vědět ;-)

anonymka | 21.6.2017 18:41

Holky je to tady příští středu mame termín PP ja sem tak nervózní konecne sme se dockali :-) J.N a co ty už ho máš doma?

Naděje | 19.6.2017 22:48

TO MP: ještě ne. =-O

MP | 19.6.2017 21:30

TO Naděje: A už jste měli to jednání o přeměně?

Naděje | 19.6.2017 20:19

TO M.: já byla na prvním a doufám ze posledním jednání o PP, tak nevím jak to normálně nebo jinde chodí. Ale jak jsem psala, advokát mi říkal, ať se připravím i já, kdybych byla taky tázána na něco. Pouze takové osobní otázky.

M. | 19.6.2017 11:50

TO Naděje: mne muj prave rikal ze u nich to tak nechodi, ze co zatim slysel ze nemeli moznost mluvit. Tak prave nevim no... ptali se ho primo jeste na nejake otazky?

Naděje | 18.6.2017 19:23

TO M.: ano mluvil, proto píšu, ze jsem se nemusela bát že bude mluvit hekticky. Nevím jak dlouho soud trval, nebyl první na radě a předešlé jednání se dostala do skluzu, ale trvalo to dost dlouho. Nejdřív jsme šli do soudní místnosti, tam se mluvilo, pak nás vyzvali ať jdeme ven, můj samozdrejmne odděleně do jiné místnosti a po poradě si nás zas pozvali a to už se rozhodovalo a podepisovalo. Odpovídal pouze na otázky. Kde bude pracovat, bydlet....Advokát říkal ať jsem připravena, kdybych byla výzvána k mluvení i já. Naštěstí nebyla, já brečela a pokoušel se o mě infarkt :-S Ale více mluvil soudce, vychovatel a státní zástupce.

M. | 16.6.2017 22:04

TO Naděje: mel vas pritel možnost u tretiny mluvit? Nebo to je rychlovka a ani se k tomu nedostane, popripade je to asi blbe ale co tak rikal?

Naděje | 16.6.2017 20:52

TO M.: nekoukají se na odsouzeného nijak ať s právníkem nebo bez. Oni dělají svou práci a ty soudci kdysi dělali právničinu. Na co se koukají je to, zda odsouzený je dostatečně napravený. Zda to dal najevo chováním, jednáním... během výkonu trestu. Pokud na právníka mate prostředky jdete do toho. Vyberte nějakého osvědčeného, který na PP chodí. Není to bůh a ani nemá kouzelnou hůlku, ale ví které slovo, papír ... použít a co je naopak nevhodné nebo zbytečně. Pamatuj, dobrý právník vám nikdy neřekne ze to na 100% dopadne dobře. My právníka měli na třetinu, byl oporou tomu mému, ale především mě, protože já byla s ním v častějším kontaktu. Měla jsem spoustu dotazů, který mi vždy vstřícně odpověděl. I u samotného PP jsem byla mnohem klidnější, protože jsem věděla, ze můj bude mluvit tak aby to mělo hlavu i patu a věděl které věci má třeba zdůraznit. A pokud se tvůj řídí radama spolubydlících, tak ať se začne soustředit na svou intuicí. Můj měl jeden čas taky plnou hlavu „chytrých “ keců, co mu kdo poradil. Naštěstí se mu brzo otevřeli oči. Dnes na to řekne, ze v té bídě se člověk chytal každé rady.

M. | 16.6.2017 18:49

TO Anonym: ma to platit az od rijna, ale vubec nechapu jak je potom budou rozrazovat :/

Anonym | 16.6.2017 18:38

Taky jsem slysela od pritele ze se ma rusit „B“ a zrovna tento mesic bude podavat zadost o prerazeni z „C“ do „B“.Poprve mu to nevyslo protoze jeste nemel 1.dif.Tak jsem zvedava. :-\

M. | 16.6.2017 15:29

To Manka tak zase si myslim ze takova fbi tam u mas neni :D a navic sedime zady.k nim :D ale mozne je vse..

A jak jste psala to ze to nemuzete sem ani napsat to by me.zajimalo :D

Manka | 16.6.2017 14:05

TO M.: Mimochodem - víte, že na návštěvách mohou bachaři odezírat ze rtů?

Jinak já vím, že se měnily pouze ty kategorie, ale v závěru se nic nezmění. Každá kategorie bude mít pouze podkategorie a budou ty podkategorie. Takže nebude a,b,c,d ale třeba jenom a1,a2,b1,b2 asi tak. Ale zaslechla jsem, žeprej se mají, propouštět vězni s trestem do 1 roku. Ale to jsem zaslechla, právník se tím nezaobíral, my taky ne, měli jsme měsíc do soudu, tak to šlo mimo nás.

Co by vás zajímalo?

M. | 16.6.2017 13:45

TO Manka: skoda ze nemuzete ani.naznacit to by me.docela zajimalo :) no pry zustane jen ostraha a zvysena ostraha a.dohled a.dozor bude zrusen ,jen by me.zajimalo.jak to bude s tema co.jsou v dohledu a dozoru jestli budou nekam prevazeni nebo co :

Manka | 16.6.2017 13:38

TO M.: Návštěvy jsme měli jenom vevnitř. Žádná vycházka, přesto jsem celou dobu nevěřila, že tam není třeba štěnice. Věřte mi, že je spoustu věcí, co vám nemůže říci ani na té návštěvě. Já to tak měla a dnes vím proč. Nemohu konkrétně říci, nevěřím, že sem nechodí bachaři. Za ty problémy to nestojí nikomu z nás: vašemu, mému, mně, Vám.

Jinak nějákej vítr byl, ale ohledně čeho netuším. Jedině co jsem viděla, že budou 2 katagerie, ty budou mít další 2 podkategorie každá, a to je vše. Takže se vlastně ani nic nezměnilo. Ale nevím, jestli myslíme to stejné.

Co se týče právníka - měl by vám vždy říci co a jak. Věřte, ale hlídejte, ověřujte, čtěte. :-* My jsme se na toho našeho mohli opravdu 1000% spolehnout.

1 2 3 4 .. 132 .. 263 .. 394 .. 525 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
Upozornění