Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

1 2 3 4 .. 130 .. 260 .. 389 .. 518 Další »

Řadit:
7766
Kamarádka nemá fotografii.
Manka | 23.5.2017 13:31

MP dekuji. Holky, nevim co se stalo. Ten muj mi volal v patek 5 minut, mel nejake zdravotni potize, mel jit v pondeli na kontrolu, jenze nic nevim. Vcera nevolal. Holky strasne se bojim, ta nejistota mne uplne nici. Netusite proc a jak to probiha? Vubec netusim co si o tom vsem myslet. Dekuji

MP | 22.5.2017 23:15

TO Manka: Náš tam byl v nástupním. V mezích možností to tam prý šlo, jídlo slušné, zacházení dobré. Pak mu nabídli, aby tam zůstal na výkon, ale chtěl blíž domů, tak ho přestěhovali. Časem trochu litoval, v Brně je to „VIP“, dost si vybírají, koho si tam nechají - někdy prý i podle profese, mají vysokou zaměstnanost. (pak čekal na práci 9 měsíců, v Brně by pracoval hned po nástupce). Prý tam celkem bývají i vycházky, a celkově je to asi jedna z těch „lepších“ věznic.

Manka | 22.5.2017 21:03

Dobrý den,
Děvčata, nevíte tu něco o Brně - Bohunicích, jak to tam chodí? Děkuji za reakce. O:-)

Eydela | 22.5.2017 12:42

TO Jaa: děkuji za odpověd :-) no tak snad si pamatuje adresu :-/ dopis zkusim poslat a snad mu ho předaj :) ještě jednou moc děkuji aspon nějaka naděje že se něco dozvím

Jaa | 22.5.2017 12:39

TO Eydela: ahoj pokud ho zavřeli tak má nárok poslat jeden dopis zdarma, takže neboj určitě se brzy ozve. Můžeš mu napsat dopis přes generální ředitelství vězeňské služby a oni mu ho doruci. Tady máš presny návod jak na to :) http://obase.cz/pomoc-a-rady-blizkym/nevite-ve-kterem-je-vezeni/

Eydela | 22.5.2017 11:39

Zdravím , ve čtvrtek mi zavřeli přítele a já nevím kam a ani za co a na jak dlouho :-( NEVÍM vubec nic, sem zoufalá, nikdo mi nic neřekne,protože nejsem rodina a na nikoho z rodiny kontakt nemám :-( Nemáte někdo prosím radu jak ho dohledat ?

M. | 21.5.2017 10:50

TO Shrl: pritel mi rikal ze u nich v rapoticich chodi se vsema vychovatel :)

Shrl | 21.5.2017 10:18

TO Naděje: Tak to je zvláštní, protože vychovatel by měl chodit na všechna PP, alespoň ve velké části věznic to tak je.

An. | 18.5.2017 18:40

TO Oli: Není za co. ;-)

Oli | 18.5.2017 18:16

TO An.: Děkuji za info. Dnes tam převáželi švagra.

An. | 17.5.2017 20:17

TO Oli: Spíš horší... Všechno tam trvá - třeba dostat se z přibylu na oddělení... Stejně tak začít chodit do práce. Návštěvy jednou za měsíc na tři hodiny, bez doteků u stolu - jen při příchodu a odchodu se můžete obejmout atd. Půlky tam nevychází, prý tam na půlku pustili jednoho za tři roky... Vycházky tam nějak umožněny jsou, ale netuším, jak to přesně funguje a co je pro to potřeba udělat...

Oli | 17.5.2017 18:08

Prosím info kdo může o věznici Oráčov, lepší, horší, jak je to s vycházkami, PP, návštěvami, děkuji.

Kazimura | 17.5.2017 18:06

TO Miska: Je to možné, co přesně by jste chtěla vědět, přítele už mám doma od prosince, ráda ale poradím.

M. | 16.5.2017 23:22

TO MP: to same mi rekl přítel,ze jiné baraky maji hned a jine crkaji a ze to je o tech vychovatelich,tak uvidime no, jeste nema po komisy jen to rekl vychovatel ale ja uz s nicim radeji nepocitam a spise pocitam ze to ten mesic nevyjde. A v te náměstí je pry náměstí,cekala me tam jeho maminka s jeho sestrou kdyz jsme meli intimku a pry je to tam fajn a je tam vsechno, zrovna tam byly trhy v dubnu kdyz tam cekali ale ty tam uz nebudou :D

MP | 16.5.2017 23:13

TO M.: Dneska jsem se zmínila, že ne každý dostane vycházku hned po nástupu, a prý je to hlavně na vychovatelích, a na kterém baráku je. Že se ví, že z jejich se chodí hned, a z druhého to trvá déle. Možná že ta komise, co vycházky schvaluje, taky přihlédne k času, co už má za sebou, to nevím. Náš už měl v době první vycházky 9 měsíců, a jestli přihlédnou i k tomu, že za ním jezdí celkem malé děti.. nevím. Ale od března šel do práce, a v půli dubna jsme byli na 3 hodiny. Dnes už prý dával žádost na červen - na 8 hodinovku. :-) Jak mu to potvrdí, tak jdu koumat, kam se dá v Náměšti jít, kde je klid, a kde budou moct i děti lítat.

1 2 3 4 .. 130 .. 260 .. 389 .. 518 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění