Diskuse: začínáme ve školce..

   
Řadit:
6
příspěvků
Správce: alfinka
Kamarádka nemá fotografii.
Ytu | 5.9.2011 11:26

Omlouvám se za nedopsané slova nebo překlepy, píšu rychleji než mačkám klávesnici a myslím :-[ :-D :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Ytu | 5.9.2011 11:24

Zdravím všechny maminky, moje 3 letá dcera chodí od 1.září do školky. Ten den tam šla jem na dopoledne do oěda. Byla velice natěšená jak se těší do školky a já taky :-) ....jenže ejhle přišel problém. Od malička bojujem s jídlem a první den měli na oběd omáčku a to ona nejí, takže byl křik :-S ....Další problém nastal když šli dopoledne na procházku a paní uč. chtěla aby se oblékla, jenže ona si ještě všechny obléct neumí, takže další křik :-S . Odpledne nám pak doa říkala že už do školky nikdy nepůjde. Dneska 5.9. šla podruhé do školky tak jsem zvědavá, ráno to bylo trošku s brekem doma, ale pak ve školce dobrý.....zbytek uvidím až pro ni dojdu odpoledne, jelikož odedneška už je tam na celý den. Chce to asi všechno čas než se děti naučí režim ve školce a zvyknoou si. u nás si myslím, že to bude asi na dlouho, malá je tvrdohlavá a hodně na nás upnutá. Bududoufat, že vše bude brzo ok :-)

Kamarádka nemá fotografii.
alfinka Poslat vzkaz | 6.5.2011 23:33

ahoj, moje mala bude mit tri roky za měsíc, a v únoru se mi naskytla mini skolka, mala tam chodí 2x tydne na 4hodiny, je to super, pokaždé mě nechce pustit, tak kdyz ji paní učitelka zabaví tak s těžkým srdíčkem utíkám, ale když pro ni pčijdu tak je jako vyměněná, domů jít nechce, chce tam zůstat, tak se nám to většinou ještě aspon o hodinu protáhne. Doufám že příští rok bude místo aby mohla začít chodit do ,,velke,, školky, a že to bude to same v te male školce, jinak držím palečky, určitěsi malá brzy zvykne a taky nebude chtít domů

Kamarádka nemá fotografii.
jozinka Poslat vzkaz | 5.5.2011 19:15

děkuju za odezvu.. jj je to s dítkama radost.. chce to trpělivost a čas.. já vím... asi se s tím budu muset hlavně smířit já... že už ta moje malá není se mnou doma a že už to tak nejde..
Ale je mi jí moc líto.. když jí člověk vidí.. je pravda, že tam byla dneska teprva 4 den, ale i tak.. večer když šla hajat tak mi s nakrabenou tváří povídá, že do té školky dneska nechtěla... ::chlacholici:: Jinak co se dělo ve školce povídá.. už i o kamarádkách a tak... no nevím no, chce to čas... ::usmev::

Kamarádka nemá fotografii.
lenkaskri Poslat vzkaz | 5.5.2011 15:01

Ahoj já mám celkem čtyři děti,nejstaršímu je devatenáct,pak je dcera té bude letos sedmnáct,třetímu bude tento měsíc dvanáct a nejmladší je šestnáct měsíců::souhlas::Každé dítko bylo jiné,nejlépe školku snášel ten nejstarší ale také poplakával,ty dva oba brečeli hodně::placici::ten třetí brečel nejvíc,tahal mě za bundu a nechtěl se pustit::och::tak jsem tam s ním chvilku byla a když se ho paní učitelce podařilo zabavit, tak jsem odešla.Celou dobu nebrečel a začal až když jsem pro něho přišla ale po čtrnácti dnech si zvykl::tleskajici::Záleží hodně na paní učitelce::usmev::Ještě mne to čeká po čtvrté,tak uvidíme,už je také zapsaná ve školce,bude chodit do stejné jako bráškové a sestřička.

Kamarádka nemá fotografii.
jozinka Poslat vzkaz | 5.5.2011 13:39

Zdravím..::usmev:: od pondělí chodí moje  od 15.4. tří letá dcera do školičky.. první den proběhl naprosto suprově, líbilo se jí tam... užila si to tam.. ale od druhé dne přišlo plakánkování... :-( já vím, že je to otázka času, teda doufám v to... podělte se o své zkušenosti.. budu ráda..::ano-ano::::souhlas::::smutny::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění