Diskuse: Jaké vitaminy nebo produkty byste si nejvic prali najit pod stromeckem?

Řadit:
9
Kamarádka nemá fotografii.
fcc | 18.11.2011 23:04
BaraRiessova Poslat vzkaz | 6.5.2011 16:05

ahoj pájojá se těch mastí a léků bojim,bývají to chemikálie ale našla jsem na jedněch stránkách čaj na vlasi a dost mi pomáhá je t na www.biobyliny.cz uvidíš jak ti pomůž::usmev::

johhyna Poslat vzkaz | 9.9.2010 21:49

to Budulinek - myslis Dermax? Je moc dobry, ja ho brala kvuli vlasum po porodu mi padaly hrozne, coz se fakt o dost zlepsilo, jako vedlejsi efekt se vylepsila i kvalita nehtu::usmev::

amalka
amalka Poslat vzkaz | 13.10.2009 13:28

Já žádné, nic takového nebaštím ::souhlas::

Zazunkua Poslat vzkaz | 13.10.2009 13:22

Tak já pro letošek rozhodně Evelle - na pleť, vlasy a nehty, je super, ale bohužel pro mě drahý. Takže, Ježíšku, doufám, že si to přečteš :-)

jituliiik Poslat vzkaz | 12.11.2008 20:37

já ho taky užívám a moc mi pomohl::radujici:: navíc ani není drahý, balení na měsíc stojí kolem 60 Kč, takže vřele doporučuju::kvetina::

Jarmulka Poslat vzkaz | 12.11.2008 14:31

::kvetina:: Vyzkoušej  Biosil plus. Mám to vyskoušené také jsem měla podobný problém  a po 3 měsících uživání jsem měla o moc lepší vlasy a nehty.Musíš,ale opakovat  znova po tříměsíční pauze.Ahoj a přeji veliký úspěch.Jarmulka::ano-ano::::radujici::

Vz

| 12.11.2008 09:49

::vysmaty::tak si něco kup a nečekej na vánoce ::souhlas::

Pajavalpaj Poslat vzkaz | 12.11.2008 09:24

Já osobně bych potřebovala cokoli na vlasy a nehty. Je to hruza. ::placici::Vlasy i nehty se mi trepej a vypada to dost hrozne.::placici::::nastvany2::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění