Diskuse: Brazilská depilace

Řadit:
33
Kamarádka nemá fotografii.
Mikaela | 25.9.2015 21:15

Ahoj, poradí mi někdo dobrý salon v Pardubicích, kde dělají brazilskou depilaci? Prosím ;-) :-\

Sabina | 13.11.2013 12:19

TO Klára: ahojky, Jak jsem psala prostředí hezký to jo, ale když to srovnám s Amazonem tak cena je skoro o půlku levnější,strávím tam méně času než v jiných salonech,takže není problém si odběhnout o pauze z práce-pro mě ideál.A navíc nabídka předplacených karet je prostě dost výhodná.A technika se mi líbí víc kosmetička která epilaci provádí je dost šikovná a milá:)

Klára | 11.11.2013 18:02

TO Sabina: Kdy si tam byla? Co bylo špatně, kromě ceny? Právě hledám nějakou kosmetičku, ale co pracuje s pastou. Byla jsem několikrát v Pardubicích, když jsem tam dělala a do vosku už nejdu nikdy!! Musím ale rychle, už se necítím moc dobře :-(

Sabina | 7.11.2013 17:50

Zdravím všechny, na vaše kladné ohlasy jsem vyzkoušela depilace u p.Kotkové a očekávala jsem tedy mnohem více..Sice krásné prostředí,ale s technikou a a cenově jsem nebyla vůbec spokojená.Proto si dovolím říct že v amazonu jsou proškolené kosmetičky,který ví co dělají a cenově je to skoro o půlku výhodnější..

zacemipacemu | 16.10.2013 23:16

Chodím do salonu v Olomouce a jsem spokojená http://www.kosmetika-alis.cz/novinky

zacemipacemu | 16.10.2013 23:13

Chodím do salonu v Olomouce a jsem spokojená http://www.kosmetika-alis.cz/novinky

Katuška | 16.10.2013 17:48

Zkusila jsem slečnu Kotkovou a musím Vám poděkovat za doporučení. Salon krásný, útulný. Nemám důvod se nevracet. Kdybych mohla dát hvězdičky, tak jich má 10 :-)

Jiřka | 3.10.2013 08:29

TO Sis:
Je to na Lidické 22. Kosmetický salon Petra Kotková. Více Vám řekne asi google ;-)

Sis | 2.10.2013 01:30

TO Jiřka:

Mohla by jste mi prosím poslat kontakt na paní Kotkovou a také kde sídlí? Děkuji

Jiřka | 26.9.2013 22:34

Nemůžu si vynachválit depilaci Pandhys u p.Kotkové v Brně. Už bych neměnila. Vyzkoušela jsem Amazon, Absolut beauty, a pokaždé jsem trpěla. V Amazonu mi dokonce řekla, že jestli se mi to nelíbí tak ať odejdu. Ale popravdě, s půlkou brazilky bych neodešla asi nikdy... V Brně si troufám říct, že je nejlepší...

Anonym | 27.8.2013 17:37

Já chodím na brazilku do Sweet Epil v Praze ve Vyšehradské ulici a jsem naprosto spokojená. Specializují se jen na depilace, takže jsou v tom nejlepší. Poprvé jsem byla trochu nervózní a možná i proto to trochu bolelo, ale při všech dalších návštěvách to už bylo naprosto v pohodě, jinam už bych nešla.

Marusa | 14.8.2013 10:21

Depilace trochu boli ale za ten výsledek to stojí

snowflake | 25.7.2013 14:33

A co zkusit to sama doma? Dá se to zvládnout... taky jsem si to nejdřív nedokázala představit a ted mi to jde jedna báseň. Ušetřete spoustu času i peňez. :-D

Katarína | 14.5.2013 11:40

Zkuste salon BeautyLife na Praze 2.
Byla jsem s Brazilskou depilaci naprosto spokojená - nemají konkurenci :-) příjemný personal, pracují opravdu podctivě :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění