Diskuse: Ach ta rýma

Řadit:
11
Kamarádka nemá fotografii.
Pavlína | 26.8.2014 14:24

Na rýmu a ucpaný nos jsem vyzrála pomocí bylinného nosního spreje rymastop. Okamžitá úleva od ucpaného nosu na dlouho, což ocením hlavně v noci. Také regeneruje podrážděnou sliznici. Takže nosím pořád po ruce.

Po dlouhých letech jsem se zbavil chronické rýmy.Jak to bylo nepříjemné asi nikomu nemusím vykládat,ale jak se mi ulevilo po přírodních produktech! Jestli se rýmy chcete zbavit rychle,poradím na emailu.

rýma je velice nepříjemný projev, koho by bavilo, že má místo nosu vodovod, ale obvykle to značí infekt horních cest dýchacích, hodně v tomto směru mohou napomáhat bylinky , které stimulují imunitní systém, mám v tomto směru hodně zkušenností a rád poradím, napište mi vzkaz :-)

Jankajanka Poslat vzkaz | 2.5.2011 13:39

Ahoj.
Já zase mám u své rodiny vyzkoušeno tole:
-hodně pít - Vincentku a černý čaj s medem a citronem
-rozhodně s rýmou nechodit na slunce
-inhalovat vodu se solí 2-3x denně
A na Olynthy, Nasiviny apod pozor, návykovost jsem si vyzkoušela před pár lety sama na sobě. A odvykání teda nic moc. Po pár vstříknutích se nic neděje, to pomůže, ale dýl se to fakt nesmí brát. Lipový čaj je potopudný, pomůže z těla leccos vyloučit, bezový čaj je zase skvělý na horní dýchací cesty, jitrocelový zase na dolní dých. cesty.

BaraRiessova Poslat vzkaz | 29.4.2011 15:04

Ahoj Felo,na rýmu není nic lepšího, než pořádný bylinný čaj kamarádka mi doporučila skvělý najdeš ho na www.biobyliny.cz a jmenuje se nějak čaj na akutní rýmu, dávám ho i dětem a hned je přestane. Prý ho vlatní její známá léčitelka a když jí napíšeš tak ti i poradí lépe, než já

BaraRiessova Poslat vzkaz | 29.4.2011 15:01

ahoj felo,na rýmu není lepší nic jineho než pořádný bylinný čaj,me kamarádka doporučila tuto stránku www.biobyliny.cz, kterou vlastní její kamarádka léčitelka, klidně jí můžeš napsat a ona ti poradí. já osobně i pro své děti používám čaj na akutní rýmu, je skvělí

lenkaskri Poslat vzkaz | 23.3.2011 14:43

Někdy nepomůže ani ta mořská sůl.Moje dcerka měla od narození zadní rýmu,chroptěla chudák a kapičky nepomáhaly.Stálo mne to dost peněz a výsledek žádný.Až bylinky ji pomohly a nejen s rýmou i s atopickým ekzémem.Mohu jen doporučit.lenkaskri@seznam.cz

sallyni Poslat vzkaz | 22.3.2011 18:16

Zdravím,
mám dobrou zkušenost s Physiomerem Alergie a nosní dutiny. Je to 100% mořská voda a hlavně není návyková. Já jsem také užívala pořád Olynth a úplně jsem si zničila sliznici. Physiomer mi doporučili v lékárně a jsem s ním moc spokojena. Ze začátku jsem sice měla problém s krvácením z nosu, ale asi za 2dny se sliznice mořskou vodou úplně zklidnila.Takže vyzkoušej::drsnak::

Rencaner Poslat vzkaz | 30.1.2011 21:52

Ahojky moje dcerka Kačenka od narození trpěla vodnatou rýmou, a kapičky z lékárny mi nepomáhaly, u Martínka jsem dva roky neustále řešila zelenou rýmu a lékaři mi nepomohly, proto jsem začala užívat bylinky a Martínek se do půl roku zbavil zelené hnisavé rýmy a Kačenka měla rýmu pryč do 6 týdnů a od té doby máme pokoj. Rencaner@seznam.cz

pela Poslat vzkaz | 27.1.2011 10:05

ahoj , vyzkoušej \physiomer. Je to 100%mořská voda a měla by ti pomoct i na tu podrážděnou sliznici. Olynth je návykový, kdežto \physiomer můžeš používat neomezeně::usmev::

Fela Poslat vzkaz | 21.1.2011 21:23

Ahoj:)Mám neskutečnou rýmu už pěkně dlouho nevíte co nato?Asi mám už i rozdrážděnou sliznici po tom Olynthu tak bych radši něco přírodního.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění