Diskuse: Sex po hysterektomii

Řadit:
39
Kamarádka nemá fotografii.
Ivusha | 20.6.2016 18:14

Dobrý den. Jsem měsíc po abdominální histerektomii a vím, že mám snížené libido. Kolegyně z práce byla už po operaci naladěná. Zkusím to řešit nejprve se svým gynekologem a když to nezabere, tak budu zkoušet dál hledat na internetu. Doufám, že najdu nějaké řešení ať už od pana gynekologa a nebo sama. Mám totiž mladšího partnera a to by pro mne byla katastrofa :'( :'( :'(

Anonym | 28.4.2016 18:16

já jsem 2 měsíce po operaci bez dělohy a vejcovodů, sex o 100 procent lepší, svému gynekologovi jsenm vděčná a určitě mi přidal smysl sex.života,manžel se nestačí divit,že žena v 55 létech zažívá milostný život lépe nž za mlada,

midori | 20.12.2015 16:16

TO ronaldo: Tak to je škoda. Já se musela během týdne srovnat s tím, že asi mám rakovinu v pokročilém stadiu. Chtěla jsem jen přežít. Po operaci jsem byla šťastná, že nemám střevo vyvedený do pytlíku na břiše. Pak mi řekli, že to není rakovina a mám 80% šanci na pětileté přežití. A najednou byl život super. Když se vagíně nechce, no tak mám tlapky a rozumný chlap to nehrotí.Asi proto začínáme fungovat úplně normálně.

ronaldo | 3.11.2015 22:27

U nas doma po kompletni hysterektomii velka bida, nejdrive bolestive pokusy a casem uplna ztrata libida a nezajem o cokoli.

Anonym | 7.10.2015 15:47

Prodělat operaci odstranění vaječníků a pak tvrdit, jak je sex úžasný nevěřím.Znám ženy, které prodělaly takovou operaci a říkají, že jsou dole prázdné. Jinak vaječníky i po přechodu produkují hormony, blahodárné pro zdraví ženy. A pokud gynekolog tvrdí něco jiného, zeptejte se ho, zda by si nechal preventivně vyoperovat prostatu a varlata. I muži mají přechod- to jest pokles testosteronu. Jen na rozdíl od žen zůstávájí plodní. Ale to zřejmě souvisí s tím, že ženino tělo pro těhotenství musí být dostatečně silné a v mladším věku.

Anonym | 18.8.2015 10:57

TO rozalin: ...jem dva roky po odstr dělohy i vaječníků- je mi 52 let...sex před operací - s :-) uper- manžel ví, jak na mě :)...po operaci také moc fajn- orgasmus ANO- delší než před operací, ale manžel se musí víc snažit :)...je to opravdu i hodně o psychice a souhře partnerů...

Anonym | 18.8.2015 10:54

TO Anonym: ano, souhlasím :) clamp

lucka491 | 23.4.2015 14:30

Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou požádat o pomoc. Jsem studentka 3. ročníku Fakulty humanitních studii ve Zlíně, a zpracovávám bakalářskou práci na téma problematika sexuality žen po gynekologické operaci. Tímto bych Vás chtěla požádat, zda-li byste byli ochotné vyplnit krátký dotazník, který je zcela anonymní. Děkuji http://www.survio.com/survey/d/W9R9E4L6T7K4M2U6Q

lucka491 | 23.4.2015 14:26

Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou požádat o pomoc. Jsem studentka 3. ročníku Fakulty humanitních studii ve Zlíně, a zpracovávám bakalářskou práci na téma problematika sexuality žen po gynekologické operaci. Tímto bych Vás chtěla požádat, zda-li byste byli ochotné vyplnit krátký dotazník, který je zcela anonymní. Děkuji http://www. survio. com/…4L6T7K4M2U6Q

nik | 4.4.2015 08:14

Jsem 6 týdnu po odstranění dělohy, ale sex mě nevzrušuje, přítel je na mě hodně něžný ale prostě jsem suchá a vzrušit se nemužu, bojím se že se to nezlepší .:

děkuji | 19.11.2013 19:51

TO Anonym: souhlasím :)

clamp

inka | 8.5.2013 15:47

Já jsem prodělala robotickou operaci v r.2010 a od té doby jsem měla ze sexu strach,protože po prodělaných ozářkách,mně trápí opakovaně krvácející prasklinka na hrázi u poševního vchodu.Manžel to nechtěl akceptovat a tak jsem se sexu vyhýbala.Po určité době jsme se rozešli.Teď jsem si našla fantastického partnera se kterým je to bez problémů a sex si užívám plnými doušky. ;-)

Anonym | 7.6.2012 13:49

Já taky nemám vaječníka a vše funguje jako dřív.

mamka | 7.6.2012 13:37

TO Anonym: Bohužel video nezabírá taky.Brala jsem i arginmax musím jen přírodní léky nesmím hormony.Nic nezabírá nemám ani vaječníky tak to je ,asi tím :'(

Anonym | 6.6.2012 20:01

No tak to si budeš muset pomoct jinak.Dobré je s partnerem shlédnout nějaký ten lechtivý film ,uvolnit se a tak.Nic na tom není,je to normální a dělá to každý druhý,možná všichni <3

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění