Diskuse: Praci koule

Řadit:
28
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 27.8.2016 22:34

Dobrý den,mám 11 měsíční holčičku a kosmetický a kadeřnický salon,takže mam vysoké požadavky na čistotu prádla.Použivam praci koule od Tiande a jsem moc spokojena,na skvrny používám žlučové mýdlo.Koule jsou dvě-modrá a zelená a musí se vyndat před odstředěním.Prádlo má po několika vypráních nové barvy,protože se koulemi „očistí“od prášku a aviváže-takže máte nové zářivé oblečeni a voní jak když bylo pověšené venku.Použivám i sušičku a prádlo je krásně měkké.Doporučuji!!

vědátor | 7.7.2014 16:58

Ještě upřesním:
Prádlo se pralo na 3x. Po prvé ve vodě bez jakýkoliv přísad, tu vodu jsem odchytil při prvním vypouštění. Při druhém praní byla do téhož prádla přihozena koule. V třetím praní se přisypal prášek. Jinými slovy jedno a totéž prádlo se vlastně postupně pralo 3x. I když u prvních dvou praní bych o „praní“ nehovořil, spíše jen o máchání.

vědátor | 5.7.2014 22:10

Tak jsem si udělal zkoušku

Mart | 27.8.2012 07:38

TO eva: Co lžete http://www.telereceptar.cz/7-1-4-receptar-prima-napadu-onli-s655CZ Lidé jsou hlupáci to snad neni ani možné.

majda | 3.6.2012 17:43

TO denisa.chuda@email.cz: a prý muže si získáš dobrým jídlem :-) čisté košile jsou základ clamp

jo ta koule to je pěkná blbost. Moje maminka taky naletěla. A Majdo máš pravdu, já taky nejdřív aplikuju Vanish na skvrnky a pak dám do šuplíčku pračky Lanzu a miluju když to prádlo vytáhnu a je krásně čisté a voní. Manžel tohle před tím, než mně potkal, nepoznal a tak si mne moc chválí. :)))

majda | 21.5.2012 15:39

Nechala jsem se napálit a koupila jsem si ji z TV spotu - katastrofa. Nevypere pořádně, to prádlo je zatuchlé, tvrdé. Nejlépe na oblečení se mi osvědčila kombinace - Lanza, Vanish a sušička ;-)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 23.2.2012 16:41

TO Mgr. Šárka Sýkorová: Já když peru, tak taky jedině s oběma.
T

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 23.2.2012 07:27

TO Anonym: A co asi zbejvá, mimo zoufalství, než dělat si legraci! Blbost táhne světem a vítězí-viz Evropská unie.

Anonym | 22.2.2012 15:21

TO Mgr. Šárka Sýkorová: Co tady meleš za nesmysly . Nebo si děláš legraci z toho jak jsou lidé hloupí.

Mgr. Šárka Sýkorová | 22.2.2012 01:11

Neblbněte tady lidi, musíte si koupit kvalitní kouli z prověřeného obchodu, já koupila kouli za 1450 Kč a prádlo krásně voní po lučních kytkách a je nadýchané. Kouli u stáanku bych nikdy nekoupila. Když kouli tak jedině nějakou značkovou alespon za 1000 Kč. Všechny koule pod 1000 je jenom podvrh a nekvalitni napodobeniny.
Já tedy perou jedine s porádnou koulí, nebo ještě lépe se dvěma najednou.

Markéta | 30.1.2012 13:17

TO eva: chytří umí pravopis :-P Co jsi mívala z diktátů, Evičko ?

eva | 30.1.2012 12:35

kdo je hloupí at si pere v prášcích mi chytří pereme v kuličce :-) jak nám to taky v loni v televizy poradili ;-)

iveta | 30.1.2012 12:34

mám kuličku taky a naprostá spokojenost už nevím co bych si bez ní počala. tchýně si ji jednou půjčila a už nevrátila jak byla nadšena z nadýchaného prádla.nevěřte televizi co si jim hodí to vysílají.na tv nova ve víkendu ji moc chválili i spotřebitelé

eva | 30.1.2012 12:31

nekupujte ty levné koule a pak nebudete nadávat!!já ji mám za 460kč a celá naše rodina v ní pere a je nadšená.|je zajímavé že vloni na tv prima v receptáři ji přímo testovali z d testu a chválili jak pere, a ted je tomu naopak.to si ted výrobci praších prášků potřebují zvednout prodej a proto takoví nátlak.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění