Diskuse: cvičení s obručí (hula hoop)

Řadit:
61
Kamarádka nemá fotografii.
Demi | 14.2.2017 06:34

Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu najdete na youtube „Fitness Demi“

Pipi | 4.3.2016 08:17

TO soul: mam 90 ku, ze zacatku jsme se vic smali nez tocili..cela rodina, ted uz to jde... A asi se to presne popsat neda ale mam dojem, ze tocim boky jakoby po smeru roztocene obruce.. Roztocite ji a maly usek tim telem jedete spolu, nez vas kruh predjede..trh zpet aznova... Popsat se to asi neda..

dominika | 18.8.2014 15:38

TO dáše: Ahoj pomáhám dceři se dvěma vnuky, dávají mi zabrat a tak jsem se cítila vždy po jejich návštěvě hrozně unavená. Od té doby, co piju vodu sycenou vodíkem hlídání zvládám daleko lépe.

olga | 16.8.2014 11:31

TO Petra: Ahoj ráda bych se zeptala, jak dlouho užíváte vodu redukovanou vodíkem? Velice mě zaujala a chtěla bych jí užívat, jsem v druhém týdnu těhotenství a nikdy před tím jsem se s ničím podobným nesetkala.

Domina | 26.7.2014 14:05

TO Naty: ahoj moc díky za odkaz už jsem dlouho po něm pátrala, jelikož jsem už pár příspěvku o vodě redukované vodíkem četla a velice mě zaujali, hlavně lidé, co ji užívali, jak byli šťastní, jaké to má pozitivní výsledky. Uvažovala jsem také o jejím užívání, ale zatím jsem se nikde nedočetla jak pravidelně bych jí měla užívat? Co myslíte?

Naty | 25.7.2014 15:31

Ahoj všechny potřebné informace naleznete tady www.wasserlangeleben.de/cz.html mají tady opravdu spoustu popsaných zkušeností lidi, kteří byli vážně nemocní nebo třeba i v těhotenství to dokáže velice pomoci. I má babička z toho byla nadšená a citila se daleko čilejší, než jí opravdu je.

Saruška | 24.7.2014 17:40

Ahoj jak to funguje? Někde jsem četla, že to prodlužuje věk a budu plná energie a nebude mě bolet hlava a spoustu dalšího, celkem mi to přišlo zajímavé.

čmeldinka | 23.7.2014 14:51

ahoj, neporadíte prosím někdo, kde se cvičí s obručí v Brně? Kdybych chtěla „hoopovat“ doma, tak omlatím zdi :( díky

Marky | 19.7.2014 15:59

TO Petra: ahoj já už ho dlouho užívám a poprvé jsem to na sobě začala pozorovat po týdnu a nejvíce po měsíce, kdy už mi ustupovala migréna a byla jsem dalé více plná energiíí.

Petra | 18.7.2014 08:24

ahojky za jak dlouho jste na sobě viděla pokrok? Už se moc těším až mi to domů příjde taky a budu pozorovat na sobě zlepšení. Poslední dobou jsem velice unavená a mám problémy s imunitou.

Rad | 30.6.2014 09:42

Ahoj chtěla bych všem doporučila, co máte problémy s migrénou tak doporučuji vodu redukovanou vodíkem, piju jí dvakrát denně, ráno a večer vždy půlhodiny před jídlem a citím se daleko lépe, začala jsem i dělat věci, co jsem předtím nedělala a mám i daleko lepší náladu i sestřenka jí začala pít, když byla těhotná a nevolnosti přestali, podle mě voda redukovaná vodíkem je zázrak.

Paula | 29.6.2014 21:30

Ahojky už přes měsíc mám problémy s bolestmi hlavy a vůbec nevím, co s tím mám dělat, máte nějakou dobrou radu? Nebo co Vám na to pomahá?

XY | 25.6.2014 22:34

TO vanda:

Nejlepší je navštívit ordinaci alergologa - imunologa. Předtím se dá zkusit třeba echinacea - výtažek z kořene, kterou už začíná uznávat i oficiální medicína, pokud nepomůže, tak k doktorovi.

vanda | 22.6.2014 16:08

Dobrý den, mám dost dlouho problémy s únavou a imunitou. Jsem neustále v jednom kole, snažím se pořádně jíst a i spát. Nemáte někdo zkušenosti s tím? Už jsem z toho bezradná, co bych měla dělat?

Mat | 27.5.2014 20:16

Ahoj mám cukrovku 2. stupně, před pravidelným pití vody s vodíkem jsem měl cukr i přes 8 mmol/l nyní mám cukr do 5,6 mmol/l. Pouštěl jsem si inzulín 3 x denně a večer inzulín s dlouhotrvajícím účinkem. Býval jsem často nervózní, klepaly se mi ruce, potil jsem se. Chtěl bych mít pevnější vůli, ale s dietou se pořád trápím. Po třech měsících pití vodíkové vody jsem na 1/3 inzulínu, nepotím se, neklepu se a jsem daleko klidnější. Je ze mě šťastnější člověk!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění