Diskuse: prodloužení vlasů - clip in

1 2 3 4 5 .. 9 .. 12 .. 16 Další »

Řadit:
233
Kamarádka nemá fotografii.
backa Poslat vzkaz | 12.3.2018 11:14

TO wanted: nevis prosím o nějakém obchodu, kde by mi s výběrem barvy pomohli?

wanted Poslat vzkaz | 10.3.2018 13:13

TO m.martinaa: staci si vybrat podle sve barvy, struktury a hustoty a delky, kterou pozadujes. kdyz si koupis clipy z pravych vlasu, muzes je pak upravovat jako sve vlasy (i barvit)

TO JančaPeš: Taky nosím clipy hlavně kvůli zahuštění a je to super, koupila jsem si z pravých vlasů takže to vypadá hezky přirozeně a není s tím žádná práce :-)

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 30.3.2017 22:29

Clip in vlasy nosím už dlouho a neměnila bych, své vlasy už mám celkem dlouhé ale stejně je nosím, protože krásně zahustí a vypadá to s nimi o 100% líp :)

m.martinaa Poslat vzkaz | 23.3.2017 23:06

chtěla bych taky clip-in vlasy z lidských vlasů, jak a kde jste vybírali?

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 27.2.2017 18:56

Tak jsem si ty clip-iny nakonec pořídila a jsem moc spokojená. Nejde to vůbec vidět a vypadá to kráásně! Koupila jsem si z pravých vlasů takže i žehlím a kulmuju :-)

TO Danuskavlk: Mám pravé syntetické si určitě nekupuj!! to je pak hodně poznat a nevypadá to dobře

Danuskavlk Poslat vzkaz | 20.2.2017 13:06

TO luci49@email.cz: No mám podle mého názoru docela málo vlasů .. a máš pravé vlasy nebo syntetické?

TO Danuskavlk: No clip-in nejsou vidět, když jich tam nedáš moc :)) a do klasického prodlužování bych nešla

Danuskavlk Poslat vzkaz | 29.1.2017 21:52

TO lenka.sucha75: Mám ten stejnej problém a tím, že jich nemám moc, tak mám strach, aby ty clipy nebyly moc vidět. Hlavně nechci si je ničit nějakým klasickým prodlužováním :)

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 11.12.2016 22:37

Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy, ale nemám je husté takže když si je nechám narůst vypadá to blbě, tak si říkám že bych si pořídila clip in vlasy, kde byste doporučili vybrat a podle čeho?

Ahoj holky, začínám uvažovat, že si pořídím clip in vlasy..můžete mi prosím říct na co si dát u nákupu pozor a kde jste vlásky nakupovali :)? díky :)

Broskvova Poslat vzkaz | 29.10.2016 22:45

Ahoj, já používám clipiny párkrát do měsíce, jednodušše se to nasadí a je to dobrá změna třeba na oslavy :-) Jsem s nima spokojená, vypadá to i dobře. <3

Lenana Poslat vzkaz | 11.6.2016 15:59

A kde jste si clip-in koupili?

JitkaM Poslat vzkaz | 19.5.2016 23:11

Clip iny nosím skoro denně a nemůžu si vynachválit, neničí vlastní vlasy jako jiné metody prodlužování vlasů, nasazené jsou hned a vypadají přirozeně. Musíte ale samozřejmě vybrat nějaké kvalitní

1 2 3 4 5 .. 9 .. 12 .. 16 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění