Diskuse: dvojí život ?!

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
sofieatom Poslat vzkaz | 12.4.2011 21:26

http://milenka.webnode.cz/

V květnu bude vycházet nová kniha 13.komnata milenek, koukněte na webovky, je to zajímavé, já sama jsem byla ve stejné situaci, konečně taky pohled toho chlapa::ano-ano::

sofieatom Poslat vzkaz | 12.4.2011 21:25

http://milenka.webnode.cz/

tak jsem včera zjistila, že v květnu bude vycházet nová kniha 13.komnata milenek, koukněte na webovky, je to zajímavé, já sama jsem byla ve stejné situaci, konečně taky pohled toho chlapa

mimma Poslat vzkaz | 5.3.2011 18:28

ak mozem tiez pridam svoj nazor. suhlasim s predchadzajucimi prispevkami.  urcite je to tazke zbalit kurfe a odist, ale myslim ze sama vies co mas robit a ze prave toto. to ze si tvoj priatel pisal intimne veci s inymi, hoci aj pocas vasej „krizi“ ti pride normalne? je to ten sposob riesenia ktorym sa da prejst krizou?  a dalsia vec.. si schopna mu este verit? nebudes pri kazdom sedeni pri pocitaci alebo sms rozmyslat s kym si pise a o com? ak odides nebude to lahke, budes sa trapit, ale prejde to a mas sancu zit podla svojich predstav. ak zostanes nebudes stastna. drzim ti palce.

terka07 Poslat vzkaz | 3.3.2011 22:01

i já se musím připjit sbal kufry a mazej pryč! MOžná ti to příjde ujetý, ale jsem vdaná 10 let určo jsou tu i jiné co jsou vdané podstatně déle, ale jednu zkušenost mám, co jsem z počátku vnímala jako malichernost, která i vadila, ale dokázalaj sem ji respektovat, tak ztěch 10 let je to yloženě  nechutnost nebo věc, kterou nedokážu překousnout, věděla jsem to, ž si ho beru s nedokonalostí ,ale ta tehdynedokonalost přerostla v problém, a pokud je to problém už ted nevěř tomu že do budoucna to bude lepší spíš naopak. Mje rada zní utíkej! Jsou na světě i jiní chlapy, kteří za tvji lsku a t jaká jsi dají víc než ten , s kterým máš už ted potíže

paola11 Poslat vzkaz | 3.3.2011 18:13

Tinko, nečej zabal kufry a hajdy pryč pokud je čas. Zatím nemáte spolu děti, pokut  byste je měli odcházelo by se ti velice špatně. Co se týče mailů přítele. Ne všechno musí být pravda a skutečně mohl si jenom zalaškovat . Ovšem jestli vám to bude opakovaně nějak  zadrhávat v životě a hlavně v posteli tak následěk je jenom jeden a ten je každému jasny. Dřív nebo později na tvé místo  nastoupi jiná žena. ::souhlas::::och::

paola11 Poslat vzkaz | 3.3.2011 18:13

Tinko, nečej zabal kufry a hajdy pryč pokud je čas. Zatím nemáte spolu děti, pokut  byste je měli odcházelo by se ti velice špatně. Co se týče mailů přítele. Ne všechno musí být pravda a skutečně mohl si jenom zalaškovat . Ovšem jestli vám to bude opakovaně nějak  zadrhávat v životě a hlavně v posteli tak následěk je jenom jeden a ten je každému jasny. Dřív nebo později na tvé místo  nastoupi jiná žena. ::souhlas::::och::

tinka28 Poslat vzkaz | 28.1.2011 14:14

Dobrý den všem, ráda bych radu někoho střízlivého....mám dva roky přítele a necelý rok společně bydlíme. Na začátku všechno ideální - ostatně jako pokaždé u každého ::usmev:: , jen se sexem jsme měli trochu problém...ale to jsem přisuzovala krátké známosti, jelikož si myslím ,že čím déle spolu partneři jsou, tím lepší je sex...alespoň tak jsem to vždycky měla já. O něco málo se to zlepšilo a já si na to vlastně pak i zvykla...jinak byl a je pořád moc hodnej člověk, vlastně skoro ideální muž až do té doby co jsem se k němu nastěhovala, jednoho dne jsem si stahovala film na jeho počítači a on si (možná bohužel) zapoměl vypnout skype...čehož bych si nevšimla, kdyby mu tam  nepřišla najednou zpráva a já jako správná zvědavá ženská se podívala::ou-nou::  To co jsem si přečetla  sem ani nemůžu napsat....samozřejmě jsem si projela historii a nestačila se divit s kým to vlastně žiju. To že si psal se svou bývalkou o sexu a o tom jak si užijou až se potkají bych možná snesla, možná i tak trochu sadomaso sexík bych pochopila...ale dalšího muže???!!! jo lidi jsou zvídavý, to věřím.... ale to nebyl jediný se kterým si na tom skypu psal..bohužel, ne o tom jakej byl fotbal, či hokej ::placici::....na vysvětlení jsem nečekala dlouho, a jako důvod řekl...že jsme meli zrovna v tu dobu krizi...což je trošku pravda....a že to byl jen text a k ničemu doopravdy nedošlo., protože miluje mě....já mu nakoonec uvěřila....a chvilku to klapalo dál....až do min. měsíce...je zase jinej, jako tenkrát. Sex máme minimálně, o nějakým pohlazení, nebo touze nemůže být ani řeč. Cítím se jako jeho sestra a né přítelkyně. Nevím co si o něm mám myslet....tak co dělat....jak mám chlapa přimět aby mi řekl pravdu. Možná se jen stydí, nebo neví...ale tím ubližuje nejen sobě, ale i mě...a to už mě nebaví :- ((

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění