Diskuse: neviditelná silikonová podprsenka

Řadit:
22
Kamarádka nemá fotografii.
Anna | 14.5.2017 22:20

Co se týče zvětšení prsou, kašlete na chemii dejte si černé pivko. :-)

Hanka | 31.3.2016 10:11

Dobrý den,

ráda bych věděla, jaký je rozdíl mezi podprsenkou se sedýlkem a podprsenkou bez sedýlka.

Děkuji.

dáša | 27.11.2014 13:29

Dobrý den taky bych moc ráda se všemi souhlasila, správná podprsenka je skvělá, nikdy před tím jsem si nakupování tolik neužila. Pani se mi ze správné podprsenky tak věnovala, tolik věcí mi poradila.

Poli | 1.10.2014 18:23

LOL vy si stěžujete na céčka, já mám 70E a to mi poraďte co s tim do plesovek? :-!

jana | 23.9.2014 13:31

TO pet: Ahoj jééé o tomto slyším poprvé, to by byl krásný dárek pro mojí nejlepší kamarádku bude se vdávat a nevědili, co by jsme jí dali jako dárek, to by jsme mohli právě „private shopping“ že by si vybrala spodní prádylko pod svatební šatičky a na žhavou první noc i já nemám už moc veliký výběr a teď jsme dostali i prémie, tak bych si mohla udělat konečně i radost.

pet | 21.9.2014 15:57

Ahojky byla jsem poprvé na „private shopping“, kdy jsem byli na nákupy mimo otevírací dobu se svými kamarádkami. Měli jsme celý obchod pouze pro sebe, jednálo se o menší „party“. Tuto službu jsme využili zdarma a dokonce jsme tu měli občerstvení a připlatili jsme si za šampaňské, moje sestřenka se vdává a je tu věrnou zákaznicí, už dva roky, ale jinak se této služby dá využít normálně.

nikitka | 31.7.2014 12:47

TO Mery!: Ahoj! Take bych potrebovala nejake zkusenosti s vetsimi prsy, ja mam ale spis velikost E-F... Nemate nejaky tip, ty silikonove se delaji max do Decka... :-(

smilí | 24.1.2013 01:20

TO xxlmaja@seznam.cz: Ahojky, můžu se znovu zeptat na tu konkrétní podprsenku z comfort-shopu, jestli spokojenost trvá a opravdu drží, ikdyž se zpotíš třeba v létě nebo při tanci? Děkuji.

smilí | 24.1.2013 01:17

Ahojky, můžu se zeptat znovu konkrétně na tu podprsenku, o které píšeš, jestli spokojenost trvá a jestli fakt drží, ikdyž se zpotíš? Já mám největší obavy, že odpadne, když se budu třeba v létě nebo při tanci potit, děkuju.

Mery! | 22.1.2013 18:02

Ahoj! Takže holky, nalepovací podprsenku už jsem zkoušela ale prsa větší velikosti absolutně nemá šanci udržet, navíc jak to nadzvednete udělá to tam takovou nepěknou rýhu. Však je to jenom jak nějáká lepenka. :-D Možná nějáký Áčka, Béčka to udrží ale já mám DD a nevydrželo to ani minutu... O té silikonové podprsence jsem taky uvažovala ale obávám se že moje prsa neudrží. Ale dost mě to láá, takže nemáte s tím někdo zkušenosti? U prsou Déček- Éček? Díky moc pa! :-[ <:-)

ahoj já si koupila podprsenku tady www.comfort-shop.cz a jsem spokojená drží suprově i když mám větší prsa. Mám krajkovou a je nádherná :-) clamp

Kristýna | 21.2.2012 17:50

Já ho užívám asi měsíc a půl a jsem opravdu mile překvapená. Moje prsa jsou o číslo větší, navíc získala krásný tvar a penvost. Konečně mohu říct, že jsem spokojená se svým poprsím a spokojený je i můj přítel. Tento produkt je opravdu zázrak :-) clamp

Niky | 13.2.2012 17:37

O těch pilulkách jsem taky slyšela ...uvažuji, že bych je také začala užívat. Snad to nebudou vyhozené peníze!

Bruce lee | 2.2.2012 08:26

Web plný slev, vyberte si i Vy vaši slevu na míru. Výběr z neskutečných možností :)
http://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=4f135f5ca66e4&a_bid=0001460B&desturl=http://www.slevoweb.cz/mesto/praha/

Majka | 1.2.2012 15:55

TO Leňula: Ahoj, Nadrain můžu vřele doporučit, mám s nim jen dobré zkušenosti. Navíc je výhodné, že jeho balení má kůru na 2 měsíce narozdíl od ostatních přípravků, které jsou jen na měsíc. Však vyzkoušej sama :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění